2024. Május 16. - 22:58:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Magyar Kupa 2008  (Megtekintve 19637 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 13. - 18:50:44
Válasz #15
Nem elérhető

Izompisti


Klinik Zoltán az IFBB tantestület tanára is ha jól tom tuti ért hozzá+ versenyzett is régebben+ amit Ádám mondott. Szal ért hozzá. Jó programot tervez állítólag. @:-) @:-) @:-)
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 13. - 19:10:53
Válasz #16
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A "ha" és a "de" nem visz előrébb! Pisti relax!  ;)

Mégegy verseny Topolyán (Vajdaság). Május 17 asszem. Toldi Kupa. Liszka Péter versenye gondolom.
Fakultatív program: A Csillag születik győztes mesemondójának Utasi Árpinak a meglátogatása Csantavéren.

2008. Február 13. - 20:51:36
Válasz #17
Nem elérhető

kovpeter


Fakultatív program: A Csillag születik győztes mesemondójának Utasi Árpinak a meglátogatása Csantavéren.

 :-O :-O :-O

2008. Február 13. - 21:41:13
Válasz #18
Nem elérhető

Raymond


Fakultatív program: A Csillag születik győztes mesemondójának Utasi Árpinak a meglátogatása Csantavéren.

 :-O :-O :-O

Utasi Árpi?????.... ;D ;D ????......hát ez komoly volt

2008. Február 13. - 22:22:56
Válasz #19
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Klinik Zoltán az IFBB tantestület tanára is ha jól tom tuti ért hozzá+ versenyzett is régebben+ amit Ádám mondott. Szal ért hozzá. Jó programot tervez állítólag. @:-) @:-) @:-)
Szerintem a közönség pont leszarja,hogy ért e a sporthoz szakmailag az aki versenyt szervez.Voltam már pár versenyen,de életem legszívonalasabb ,leklappolósabb versenyét amit láttam az 1993-as Body Building EB volt a BS-ben.A versenyt Bakacsi Béla barátom szervezte aki táncdalénekes és manager volt és kb annyit értett a testépítéshez mint én a decentralizált ipar volumenjének növekedéséhez :-/-(-:
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 13. - 23:06:05
Válasz #20
Nem elérhető

Ren


Klinik Zoltán az IFBB tantestület tanára is ha jól tom tuti ért hozzá+ versenyzett is régebben+ amit Ádám mondott. Szal ért hozzá. Jó programot tervez állítólag. @:-) @:-) @:-)
Szerintem a közönség pont leszarja,hogy ért e a sporthoz szakmailag az aki versenyt szervez.Voltam már pár versenyen,de életem legszívonalasabb ,leklappolósabb versenyét amit láttam az 1993-as Body Building EB volt a BS-ben.A versenyt Bakacsi Béla barátom szervezte aki táncdalénekes és manager volt és kb annyit értett a testépítéshez mint én a decentralizált ipar volumenjének növekedéséhez :-/-(-:

Így igaz!!! @:-) Łł=

2008. Február 14. - 06:02:44
Válasz #21
Nem elérhető

izomboy


Szerintem utolagosan érdemes erről beszélni mert én nem látok a jövőbe,.. legalábbis nem érzem ezt a késségem.
És más törekvését előre nem fosom le,utolag esetleg kritizálom. :-[

2008. Február 14. - 06:40:34
Válasz #22
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Klinik Zoltán az IFBB tantestület tanára is ha jól tom tuti ért hozzá+ versenyzett is régebben+ amit Ádám mondott. Szal ért hozzá. Jó programot tervez állítólag. @:-) @:-) @:-)
Szerintem a közönség pont leszarja,hogy ért e a sporthoz szakmailag az aki versenyt szervez.Voltam már pár versenyen,de életem legszívonalasabb ,leklappolósabb versenyét amit láttam az 1993-as Body Building EB volt a BS-ben.A versenyt Bakacsi Béla barátom szervezte aki táncdalénekes és manager volt és kb annyit értett a testépítéshez mint én a decentralizált ipar volumenjének növekedéséhez :-/-(-:

 :-)!

2008. Február 14. - 13:38:13
Válasz #23
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na akkor új hírek (képek) a DROGOS testépítőkről...miközben nálunk majd reneszánszát éli a DROGMENETES testépítés... :-):-):: :-)! ;D

Remélem majd lesz Traubi Koka Kólánk is, meg Next Generation Csepel kabriónk is... @:-) :D


Szóval...Gus felettébb jól néz ki...One week out

 Łł=
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 14. - 13:39:27
Válasz #24
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Még egy kép a csúnya drogos bácsiról...  >:D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 14. - 13:54:37
Válasz #25
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Az a hát most nem is olyan rossz... :-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 14. - 14:29:35
Válasz #26
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kössz mindenkinek, de a Super Kupán ott akarok lenni, IFBB-n nem hiszem. Ha lesz Junior vagy valami hasonló kategória. Amikor kédezik tőlem hogy mié mék lehet nem is nyerek"tapaszatalat szerzés", bár van aki mondja, hogy mehetek, csak nehogy csalódás érjen ha véltlen utolsó leszek(mint ahogy ti is) apum csak a diétától félt mert ugyebár leterheli valamely szinten a szervezetet mind koncentrációliag mind fizikakilag. De 1 biztos folytatom az utamat ;) @:-)
Ööö...dehát még el sem kezdted 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 14. - 15:25:19
Válasz #27

Klink Zoltán

Vendég
Sziasztok Mindenkinek!
Mivel elég sok emberrel beszéltem az elmúlt hetekben,pro és kontra,azt kell, hogy mondjam, annyira de anyira magyarok vagyunk vagytok,hogy csak na. A versenyről egy pár szösszenet. A "drog" szó nem véletlenül került bele,tudjátok manapság annyi multimilliomos rohangál az utcákon feltartott táblákkal"bodyversenyt akarok szponzorálni" felirattal, hogy alig tudnátok kikerülni őket.A műv. minisztérium 2008-at a "reneszánsz Évének" nevezte el. Ebbe beletartozik a bibliától kezdve a sportig minden. A rendezvényeket igy- vagy úgy pályázati úton támogatják. Lehet gondolkodni. A másik Pistinek szólna:tudod, hajlott korodra tekintettel elfogadom,hogy leszólsz valamit, a billentyű mindent kibír.Én nem kritizállak, mert nem ismerlek személyesen és nem beszéltem még veled. Majd ha te is időt,energiát nem sajnálva azon fáradozol, hogy ebben a keszekusza országban valamit megpróbáljál jobbá tenni,vagy legalább kísérletet tegyél rá, nos akkor majd elfogadom a véleményedet és megpróbállak esetleg meggyőzni az ellenkezőjéről. Amíg viszont ez nem történik meg, mivel téged is sokan olvasnak, próbálj meg mást is elfogadni, amíg nem ismered.
A 100 tagú cigányzenekarról és az asszonykórusról:)
Őket ma másképp nevezik, az egyik neve HOOLIGANS, a másiké meg GANXTA ZOLI ÉS A KARTELL.
De! Mindenképpen várom az ötleteiteket arról, hogyha TI szerveznétek versenyt mit csinálnátok másképp.
Klink Zoltán

2008. Február 14. - 15:28:38
Válasz #28
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én pl. elhoznám azt a Johnnie Coleman-t vagy hogy is hívják, meg a Say Kutlert vagy kit, és lepózoltatnám őket a molen rúzsban Berkes Istvánnal...meg a hajlott korú Steve Namat-al, aki semmit nem tesz csak kb 3000 választ küldött már itt is segítségképpen az idelátogató emberkéknek a fórumon...  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 14. - 15:31:11
Válasz #29

Klink Zoltán

Vendég
jó ötlet! megadnád a számukat?