2024. Május 18. - 01:56:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 1 hónap kökemény anabolizmus a legalitás határán.  (Megtekintve 80654 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 21. - 21:16:14
Válasz #255
Nem elérhető

Lalika85


a termékek elfogyása után...másnap óriási fejfájás  :-O

(soha sem szokott fájni a fejem....)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 21. - 21:39:06
Válasz #256
Nem elérhető

God Vazzeg


a termékek elfogyása után...másnap óriási fejfájás  :-O

(soha sem szokott fájni a fejem....)

Nem szoktál kávézni mi? Akkor most igyál, és nem fog fájni  8-)

2008. Április 21. - 21:45:30
Válasz #257
Nem elérhető

Lalika85


Nem szoktam.
Én is a koffeinre gondoltam. (nem szeretnék rászokni a coffeinre...)
Gondolom azért hamar vissza áll a normális állapotba.
 ????...
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 21. - 21:53:27
Válasz #258
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem szoktam.
Én is a koffeinre gondoltam. (nem szeretnék rászokni a coffeinre...)
Gondolom azért hamar vissza áll a normális állapotba.
 ????...

3-5 nap, szerintem  :-*

2008. Április 24. - 18:01:31
Válasz #259
Nem elérhető

Lalika85


Ezt a tesztet is befejeztem.

Az Ergomax: hirtelen megdobott súlyban és méretben is,ami aztán hirtelen megállt.
Az étvágyamat meghozta és segített még tömeget felszedni (ami nem nagyon ment.)

Az utókúrában,viszont nem túl sok maradt meg belőle.....
A termék szedésének abbahagyása után még mértem egy nagyobb értéket is, kb 1héttel. (pl 41,5-ős volt a bicepsz).
Majd egyik napról a másikra az eltűnt..... És utána már nem is nagyon jött vissza....
Igy ha a bicepszet hoztam fel példának 40-es lett és maradt is. 2nap mérési különbséggel volt -1,5cm a változás  :-O és jól mértem.
Ezen kívül hirtelen a hasam is megnőtt,ami aztán a teszt végére lement a normális szintre.
(Szerintem nem hiába tiltották be...)
Lehet,hogy másoknak jobbak a tapasztalatai,de nekem sajnos ez a véleményem és a tapasztalatom.
Lehetséges,hogy én nem voltam felkészülve az ilyen kaliberű termék szedésére.....

Én most egy kicsit hagyom kitisztulni a szervezetemet,mert kb.1éve mindig volt bennem valami erős kiegészítő...
Teljes mértékben ráhelyezem a hangsúlyt az edzésre és az izomérzetre.
Persze az alapkiegészítők maradnak.

Lehet,hogy sokat hibázok,de nem adom fel és folytatom,amíg el nem érem a céljaimat. Majd meglátjátok.

Kezdődik a diéta. Amikor már van látható eredményem jelentkezem,de addig nem nagyon.
Jó edzést mindenkinek!

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 24. - 18:17:01
Válasz #260
Nem elérhető

blade


Hello Lalika!
Én tényleg nem akarok beleszólni, de csatlakozom egy pár előttemszólóhoz.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 24. - 18:21:56
Válasz #261
Nem elérhető

Lalika85


Én is tudom,hogy igazuk van  ;)
Ezért is változtatok.
(de azt nem hagyom ki,hogy az ergomax-nak vannak bőven utó és mellékhatásai...) Remélem másoknak jobban bejön.


“Semmit a világon nem vinnénk véghez, ha megvárnánk míg képesek vagyunk olyan jól csinálni, hogy senki ne találhasson benne hibát.”
(John Henry Newman)

Egyszer teljesen jól fogok én is csinálni mindent. Mindegy mikor lesz az,mert addig úgy sem adom fel  :) Tanulok-tanulok-tanulok..
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 24. - 18:32:38
Válasz #262
Nem elérhető

blade


Szerintem túlliheged a tápkiegeket közben meg az alapokat elfelejted.
Szálkásítani akarsz a kiegekből itélve elég komolyan szerinted mi marad a 40-es karból?
A képek alapján még nem jött el az ideje.
Alapkiegek protein, CH, creatine, glutamin, multivitamin max edzés előtti NO.
Heti 3-4 edzés alapgyakorlatok és súlyemelőgyakorlatok nagyobb súllyal és folyamatosan emelni.
Megenni mindent ami már nem él és fanatizmus fanatizmus fanatizmus fanatizmus mindenek felett!! =/+'
A tömegelést sztem még nam kell abbahagynod!
És sok sikert!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 24. - 19:24:14
Válasz #263
Nem elérhető

NaturalBoy


Szerintem túlliheged a tápkiegeket közben meg az alapokat elfelejted.
Szálkásítani akarsz a kiegekből itélve elég komolyan szerinted mi marad a 40-es karból?
A képek alapján még nem jött el az ideje.
Alapkiegek protein, CH, creatine, glutamin, multivitamin max edzés előtti NO.
Heti 3-4 edzés alapgyakorlatok és súlyemelőgyakorlatok nagyobb súllyal és folyamatosan emelni.
Megenni mindent ami már nem él és fanatizmus fanatizmus fanatizmus fanatizmus mindenek felett!! =/+'
A tömegelést sztem még nam kell abbahagynod!
És sok sikert!

Én is csatlakoznék az előttem szólokhoz Lalika én például állandó táplálékkiegészítőként fehérjét,vitaminkomplexet,amino tablettát és az izületeimre MHP Releve-et szedek.hetente 6 nap edzek és ezekkel a tápkiegekkel azóta,hogy segítettek a Szteroidok-Kezdő kúra topicban és változtattam a táplálkozásomon 9kg.-ot nőttem,persze nem száraz tömeg,de látszik hogy nem is elhíztam,jött rendesen izom.1 éve nem is szedtem csak ezeket a tápkiegeket,most ha 1 év után erre szedek rá még valami komolyabbat akkor el lehet képzelni hogy az hogy meg fog dobni.de ha folyamatosan szedsz valamit akkor megszokja a szervezeted még akkor is ha nem folyton ugyan azokat szeded.

Amúgy a teszt és a termékek összegzése nagyon király meg még az is nagyon tetszett amit írtál hogy:,,Lehet,hogy sokat hibázok,de nem adom fel és folytatom,amíg el nem érem a céljaimat. Majd meglátjátok."
Úgyhogy scak így tovább  :-)!

2008. Április 24. - 19:24:36
Válasz #264
Nem elérhető

moszad


Szerintem túlliheged a tápkiegeket közben meg az alapokat elfelejted.
Szálkásítani akarsz a kiegekből itélve elég komolyan szerinted mi marad a 40-es karból?
A képek alapján még nem jött el az ideje.
Alapkiegek protein, CH, creatine, glutamin, multivitamin max edzés előtti NO.
Heti 3-4 edzés alapgyakorlatok és súlyemelőgyakorlatok nagyobb súllyal és folyamatosan emelni.
Megenni mindent ami már nem él és fanatizmus fanatizmus fanatizmus fanatizmus mindenek felett!! =/+'
A tömegelést sztem még nam kell abbahagynod!
És sok sikert!

Pengének teljesen igaza van.  :-){
Ha az edzésre fekteted a legnagyobb hangsúlyt, nem szabadna
diétáznod mert nem lesz elég erőd edzeni...
 ;-oo-;
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 24. - 19:44:34
Válasz #265
Nem elérhető

Cressler


 A karácsonyi teszt eleje óta azért igen sokat fejlődtél ez a 2. szakasz viszont annyit nem dobott nem lehet, hogy kis pihenőre van szükséged  ?  Talán 1-2 hét lazulás jót tenne aztán megint teljes gőzzel odacsapni a lovak közé... De igazából nem tudom, hogy hogy érzed. Nálam működni szokott ez a kis + regeneráció.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 24. - 19:54:55
Válasz #266
Nem elérhető

Lalika85


A karácsonyi teszt eleje óta azért igen sokat fejlődtél ez a 2. szakasz viszont annyit nem dobott nem lehet, hogy kis pihenőre van szükséged  ?  Talán 1-2 hét lazulás jót tenne aztán megint teljes gőzzel odacsapni a lovak közé... De igazából nem tudom, hogy hogy érzed. Nálam működni szokott ez a kis + regeneráció.


Én is 2hétre gondoltam. Ezalatt semmit sem szedek. (kivéva fehérje,glutamin,arginine,bcaa)
2hónap diétát viszont mindenképpen beiktatok,mert egyszerűen nem érzem jól magam a bőrömben.
De ha kevés,akkor 3 hónap lesz belőle. 
Tudom,hogy kicsi vagyok még,de nem baj. (ha a karom pl. 37-es lesz vagy normrálisabb lesz a test zsír %-om,akkor megszüntetem a diétát és újból tömegelek)

A gyakorlatok helyes kivitelezését és az izomérzetet,közben is megtanulhatom.

A diétám célja,hogy jobban érezzem magam a börőmben és legyen egy minimális formám...
(de ha a karom pl. nem megy le 37cm-alá,akkor akár kockás has is lehet belőle. Majd meglátjuk.)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 24. - 19:57:09
Válasz #267
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem 4 hét után hormonvisszaállítást kellett volna csinálni, nem 8 hétre elhúzni a dolgokat, főleg hogy egy erősebb cuccot egy gyengébb követett. Ez az én meglátásom. Több lett volna a profit, ha 4 hét után csinálsz egy 4-6 hetes retain/pct kúrát, és csak utána lövöd fel a sdng-t.

2008. Április 24. - 19:58:48
Válasz #268
Nem elérhető

God Vazzeg


A karácsonyi teszt eleje óta azért igen sokat fejlődtél ez a 2. szakasz viszont annyit nem dobott nem lehet, hogy kis pihenőre van szükséged  ?  Talán 1-2 hét lazulás jót tenne aztán megint teljes gőzzel odacsapni a lovak közé... De igazából nem tudom, hogy hogy érzed. Nálam működni szokott ez a kis + regeneráció.


Én is 2hétre gondoltam. Ezalatt semmit sem szedek. (kivéva fehérje,glutamin,arginine,bcaa)
2hónap diétát viszont mindenképpen beiktatok,mert egyszerűen nem érzem jól magam a bőrömben.
De ha kevés,akkor 3 hónap lesz belőle. 
Tudom,hogy kicsi vagyok még,de nem baj. (ha a karom pl. 37-es lesz vagy normrálisabb lesz a test zsír %-om,akkor megszüntetem a diétát és újból tömegelek)

A gyakorlatok helyes kivitelezését és az izomérzetet,közben is megtanulhatom.

A diétám célja,hogy jobban érezzem magam a börőmben és legyen egy minimális formám...
(de ha a karom pl. nem megy le 37cm-alá,akkor akár kockás has is lehet belőle. Majd meglátjuk.)

Egy barátom szokta mondani, hogy egy 37-es kar lehet akármilyen formás, akkor is csak 37-es ;D

2008. Április 24. - 19:59:49
Válasz #269
Nem elérhető

Lalika85


Szerintem 4 hét után hormonvisszaállítást kellett volna csinálni, nem 8 hétre elhúzni a dolgokat, főleg hogy egy erősebb cuccot egy gyengébb követett. Ez az én meglátásom. Több lett volna a profit, ha 4 hét után csinálsz egy 4-6 hetes retain/pct kúrát, és csak utána lövöd fel a sdng-t.

Szerintem igazad van!! Sőt a supedrollal kellett volna kezdenem,majd ergomax...  (de most már mindegy).
Tapasztaltam az utókúrákban érdekes dolgokat...

Nem volt egy nagy ötlet részemről ez a sorrend és összeállítás.
Majd jobban figyelek. És most már nem kapkodok ennyire...
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)