2024. Május 15. - 23:40:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A NAGY FOGYÁS Fitnessbarbie-val :-)  (Megtekintve 51102 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Július 21. - 12:40:05
Válasz #60
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Elfogyol te! De aztán ugye újra olyan gömbölyűbb leszel?  ;) ;D

2008. Július 21. - 12:40:53
Válasz #61
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Linda nem bízza a véletlenre  ;D

2008. Július 21. - 13:26:03
Válasz #62
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
 #:-)

A mai napon egy kicsit elkülönülve ,de én is beszállok a srácokhoz a 3AD tesztelésbe.  :-)(-:

Mivel a verseny előtti 12 hétben már jobb ha elkezdek ügyelni arra, hogy nehogy teljesen a "tömegem" :D rovására menjen az alacsony ch és az éhgyomorra kardió.
Nagyon izgatta a fantáziám a 3AD.....úgyhogy most a sok csodás kis anabolikus kapszulás okosság közül, amit az Anabolic Xtreme termékek széles skálája kínál ,úgy döntöttem belenyúlok egy kicsit hardcore kategóriába  ::). (Természetesen nem ajánlom lányok ezreinek, hogy a szálkásításom ezen területeit is kövessék, hiszen én ezeket csakis a verseny-felkészülés miatt alkalmazom  >:D .)

Természetesen ezt is mint mindent fölvezetek és napi 2X1-et szedek 3 napig.
Az első adagot az első étkezésemmel veszem be 12:00-kor és hozzá 20 gramm mandulát,mogyorót vagy kesudiót eszek.
A második adagot az esti súlyzós előtti utolsó étkezésemmel fogom bevenni 19:00-kor.

A heti edzés beosztásom pedig a következőképpen néz ki :

Hétfő:        Váll
Kedd:         Láb
Szerda:      Hát
Csütörtök:  Kar, popsi
Péntek:      Váll
Szombat:    Láb




2008. Július 21. - 13:35:07
Válasz #63
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Elfogyol te! De aztán ugye újra olyan gömbölyűbb leszel?  ;) ;D

Egyes területeken már most is kicsit "elfogytam" ,de egyenlőre az a lényeg hogy a versenyen minél jobb kondícióban legyek.
Biztos megint olyan leszek a szezon után, mint egy Michelin baba  :D ,de azért most már az lesz a jövőben a cél, hogy max 10 kg legyen az On-Off időszak között a differencia.....mert ezt a 25-30 kg-ot lejátszani minden évben elég durva meló  :(.

2008. Július 21. - 13:41:22
Válasz #64
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Éjjen az OFF szezon!!!!  @-o

2008. Július 27. - 13:03:44
Válasz #65
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok!

Péntek este a Gildában edzettünk és lepózoltunk egymásnak AnitaH-val  :D ;D :D.

Steve is éppen váll edzést bonyolított le így teljes mértékben az ő edzését követtem .
Szeretem az ilyen edzéseket, amikor nem nekem kell kitalálni   :P :P.

2008.07.25 Váll:

-Oldalemelés állva 5X +Milos féle oldelemeléssel rápumpáltunk minden széria után.
-Nyakból nyomás kézi súlyzóval 4X
-Oldalemlés padon fekve 5X
-Kereszt csigás hátsó delta 5X
-Váltott karú oldalemelés csigán 3X2
-Előreemelés (kétkezes) 4X
 
Na én itt mentem el hasazni.....a picinyke vállaimnak ennyi pont elég volt  ;D .
A Steve még + egy gépes oldalemelést csinált 4 szériában.


Szombaton lábaztam egy elég ütőset a Fitness 2000-ben.

Ma pedig pihi van  :-}.

A 3AD-t már a megadott adatban szedem tehát 2X2.

Az eddigi tapasztalatok:

-Hirtelen fellépő durranás edzések alatt.
-Már erőben is kezd hozni
-Elég erősen köti a vizet rajtam, de semmi gond legalább látom, hogy elkezdett hatni  :D.
Egyébként nálam a Hyperdrol is ugyanezt váltotta ki.

2008. Július 28. - 23:32:31
Válasz #66
Nem elérhető

kaza


Linda
nem neztem be jo ideje es mit latok :D nagyon szuper vagy, ha meg van 12 het akkor mar most jo vagy
nem kell aggodnod!!!
ugyes vagy! :-):-)::

2008. Augusztus 01. - 21:33:32
Válasz #67
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Linda
nem neztem be jo ideje es mit latok :D nagyon szuper vagy, ha meg van 12 het akkor mar most jo vagy
nem kell aggodnod!!!
ugyes vagy! :-):-)::

Köszönöm Kaza!

Szerintem a többiek szivesen végig követnék a te felkészülésedet is  =/+'....hiszen az nem semmi ahogy te ezt képes vagy még meló és gyerkőcök mellett is teljes bedobással csinálni   Łł= @:-)!

2008. Augusztus 03. - 20:51:19
Válasz #68
Nem elérhető

kaza


engem nem lehet hozzad hasonlitani, lehet osszekaparom magam es en is irk majd edzesnaplot legalabb magamnak segit :D

2008. Augusztus 09. - 15:56:30
Válasz #69
Nem elérhető

rr


nem tudom ez mennyire titok de az antiösztrogének közül melyik jött be a leginkább?

2008. Szeptember 05. - 14:17:15
Válasz #70
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
engem nem lehet hozzad hasonlitani, lehet osszekaparom magam es en is irk majd edzesnaplot legalabb magamnak segit :D

Ez jó ötlet Kaza !  ;)
Legalább meg tudjuk vitatni egymás felkészülését  ;D.

2008. Szeptember 05. - 14:24:10
Válasz #71
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
nem tudom ez mennyire titok de az antiösztrogének közül melyik jött be a leginkább?

Kedves rr !

Kicsit lapozz vissza és vedd szemügyre a képeimet  ;).....szerintem nem úgy nézek ki, mint egy nagy antiösztrogén felhasználó  :D ;D :D.

De kérdésedre a válasz : -Anabolic Xtreme PCT
                                  -Gaspari Nutrition Novadex-Xt   amelyek antiosztrogén tartalmú, tesztoszteron fokozó készítmények és a visszajelzések (férfi vevőktől  :)) alapján a legjobbak.

2008. Szeptember 05. - 16:45:30
Válasz #72
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lindára nagyon büszke vagyok!

Minden nap ott vagyok az edzésein, hol edzőként, hol edzőpartnerként és nagyon meg vagyok elégedve a munkájával és a hozzáállásával.

Versenyzőként az izomépítő képessége messze átlagon felüli, az arányai, izomformái nagyon szépek és a felsőteste lepucolásával sincs különösebb probléma. Nála a láb az ami nehezen pucódik. Extrán nehezen. Nekem pl. a farizom környéke ilyen... Garantálom, hogy mindenkinél többet seggeztem Tampa-ra is...de mégis csak ott voltak hiányosságok a definícióban. Vki meg semmit nem seggezik és mégis keresztszálkás lesz neki. Ez van. Lindánál a comb, fenék, csípő a problémás terület...de diétáról, diétára javul...kőkeményen lábazunk és sok kardiót csinál.

Hozzáteszem, a versenyek még odébb vannak...de nekem most tetszik a legjobban a feneke!


 :-)(-: ;D 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 05. - 22:41:51
Válasz #73
Nem elérhető

rr


Megnéztem a képeket már korábban(miattad vágtam bele a versenyzésbe is)nagyon tetszenek csak azt reméltem hallok újat mert nekem is a lábam nagyon macerás.

2008. Szeptember 10. - 15:45:54
Válasz #74
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Megnéztem a képeket már korábban(miattad vágtam bele a versenyzésbe is)nagyon tetszenek csak azt reméltem hallok újat mert nekem is a lábam nagyon macerás.


Hát ennek igazán örülök  ;).
Akkor esetleg ismerjük is egymást  ::)?

Elég érdekes oldaláról közelítetted meg a dolgokat, de azért mindenesetre köszönöm az érdeklődést  :).