2024. Április 28. - 09:20:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Tavaszi cél? Vihetsz párat...  (Megtekintve 52432 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 26. - 22:59:35
Válasz #165
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
 :-):-):: :-):-):: :-):-)::

Örülök, hogy lehetőségem volt+ 1 tesztelőként bekerülni.
Köszönet Efitnek  :-*!!!
Már 1 éve szemezgetek ezzel a kombinációval és pont most volt tervben, hogy kipróbálom végre a Mass FX-et, de így együtt sokkal ütősebb lesz @:-).

Jó tesztelést a 8 szerencsés kiválasztottnak!  :-oD =/+'

2008. Április 26. - 23:06:08
Válasz #166
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
jahhhhhhh tényleg jut is eszembe  ????... én mikor mehetek be az EXTREMEFIT-be átvenni a TerminátorBarbie átalakító cuccokat?  ;D :D ;D

Steve hétfőn mikor dolgozol? Szeretnék én is találkozni veled  :-)- .....őőőőő hogy ismertesd velem a termékek helyes használatát...  ;) :P.

2008. Április 26. - 23:12:51
Válasz #167
Nem elérhető

Jordan


;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
öt perce vigyrgok mint a vadalma ;D
KÖSZÖNÖM SZÉPEN :-){
HÉTFÖTÖL ODDABASZUNK A SÚLYOKNAK  /7% =/+' :-/] {-) /7% =/+' :-/] {-)

Na ennek igazán örülök!!!  @-o @-o @-o
Aztán egy laza "huszast" rántsál fel magadra!!!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Április 26. - 23:32:50
Válasz #168
Nem elérhető

NaturalBoy


Steve hétfőn mikor dolgozol? Szeretnék én is találkozni veled  :-)- .....őőőőő hogy ismertesd velem a termékek helyes használatát...  ;) :P.

Azt hiszem én inkább a dobozról fogom elolvasni,hogy kell használni,nem szorulok segítségre Steve ;D

2008. Április 27. - 01:10:04
Válasz #169
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
jahhhhhhh tényleg jut is eszembe  ????... én mikor mehetek be az EXTREMEFIT-be átvenni a TerminátorBarbie átalakító cuccokat?  ;D :D ;D

Steve hétfőn mikor dolgozol? Szeretnék én is találkozni veled  :-)- .....őőőőő hogy ismertesd velem a termékek helyes használatát...  ;) :P.
Szia drága Barbie!  #:-)

Hétfőn hol a Lurdyban leszek, hol forgatáson, de valahol majd csak egymásba gabalyodunk és mindent megbaszbeszélünk!  8-} :-)(-:

 <3! :-* <3!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 27. - 07:17:12
Válasz #170
Nem elérhető

fastor


;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
öt perce vigyrgok mint a vadalma ;D
KÖSZÖNÖM SZÉPEN :-){
HÉTFÖTÖL ODDABASZUNK A SÚLYOKNAK  /7% =/+' :-/] {-) /7% =/+' :-/] {-)

Na ennek igazán örülök!!!  @-o @-o @-o
Aztán egy laza "huszast" rántsál fel magadra!!!  ;)
értve /:-)
meg teszek midnent @-o
 ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 27. - 20:42:31
Válasz #171
Nem elérhető

blade


Csak most értem haza gratulálok minden tesztelőnek!!!!
Mivel megint lemaradtam így úgy döntöttem, hogy a fekvenyomó OB.után kicsit formázok, hogy a power Fireman VB.-n még nagyobb izomtömeggel induljak. 
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 28. - 19:50:12
Válasz #172

B1ll4

Vendég
Heh... Már csak én vagyok a fekete bárány :D . Én pénteken kezdek neki a tesztnek , mivel most jön kettő ballagás és mindkettő egész napos , kaját tudok vinni de edzeni biztos nem , plusz tisza parti gyerek lévén , segítenem kell fát vágni a srácoknak az éjszakában :P. Úgy gondolom , teljes bedobással pénteken állok neki és nem lesz megállás  ::)

2008. Május 03. - 03:03:01
Válasz #173
Nem elérhető

vertexx


Heh... Már csak én vagyok a fekete bárány :D . Én pénteken kezdek neki a tesztnek , mivel most jön kettő ballagás és mindkettő egész napos , kaját tudok vinni de edzeni biztos nem , plusz tisza parti gyerek lévén , segítenem kell fát vágni a srácoknak az éjszakában :P. Úgy gondolom , teljes bedobással pénteken állok neki és nem lesz megállás  ::)

Kiváncsian várom az eredményket

2008. Május 03. - 03:03:01
Válasz #174
Nem elérhető

vertexx


Kíváncsian várom az eredményeket   :-):-)::