2024. Május 11. - 17:49:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Tavaszi cél? Vihetsz párat...  (Megtekintve 52559 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 16. - 01:06:58
Válasz #45
Nem elérhető

madinorbi


Megmondom őszintén isomenő hogy jó a szöveg meg azt is látom roppantmód szeretnél tesztelni szurkolok , hogy jöjjön össze ,de ha ekkora önajnározás után elindítod a topikot és betűzöl nekünk ilyen 2m12cm / 64 kilós napközis képeket egy világ fog összeomlani bennem.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 16. - 10:10:49
Válasz #46

X fuell

Vendég
nekem tetszet ;)  ;D megér egy (+) ;)

2008. Április 17. - 13:07:03
Válasz #47
Nem elérhető

Xéna


Sziasztok!

Nekem a tavaszi szezon főversenye a  Masters Eb. jún. 06.-án ,előtte pedig a bajai válogató erre a versenyre. Ezek a termékek kiválóan alkalmasak a száraz izomtömegem gyarapítására. A tavaji BSN GP.-re szintén hasonló termékekkel készültem. Az eredménnyel elégedett voltam akkor is. Szeretnék a tesztre jelentkezni és remélem az elkövetkezendő 8 hetem
saját teszt topikomban tárhatom elétek.

Berkes Eszter

Szia Eszti!

Remélem beválasztanak és leírod majd a topicodban, hogy hogy van az hogy Ti egész évben formában vagytok... ????... ;D



Szia L!

Az azért így nem teljesen igaz,hogy formában vagyunk-mert számunkra formában lenni versenyfazont jelent az őrült maximalizmusunk miatt-fogalmazzunk úgy,hogy nem szalad el velünk a ló kajázás terén,edzeni pedig heti 7 napot edzünk,én meg még tartok minden nap aerobicot,van hogy hármat is.Laci pedig ugrál a kommandóban,szaladni is kell szegénynek,Coopert futtatnak velük,min.2800 m a szinttáv.Valószínű,hogy ennek a teljesítése közel 100 kilósan off szezonban azért jól lecsapolja az energiát.
A igazság az,hogy én rendkívül szigorú vagyok magamhoz és Lacinak sem engedem,hogy elegye magát,aminek az adott pillanatban nem igazán örül de aztán már igen,amikor saját tükörképével szembesül és szezontól függetlenül kockás a hasa.
Most rákattantam egy új diétára ill.étkezési életmódra,amit magamon kívül tesztelek a személyi edzettjeimen is,kb.15 ember csinálja differenciáltan.Nagyon úgy néz ki,hogy működik.
Szóval az egész önkontroll és edzés kérdése,dehát ezzel nem hiszem,hogy újat mondtam.
Köszönöm,hogy drukkolsz nekem!eszter

2008. Április 17. - 15:08:50
Válasz #48
Nem elérhető

fastor


Sziasztok!

Nekem a tavaszi szezon főversenye a  Masters Eb. jún. 06.-án ,előtte pedig a bajai válogató erre a versenyre. Ezek a termékek kiválóan alkalmasak a száraz izomtömegem gyarapítására. A tavaji BSN GP.-re szintén hasonló termékekkel készültem. Az eredménnyel elégedett voltam akkor is. Szeretnék a tesztre jelentkezni és remélem az elkövetkezendő 8 hetem
saját teszt topikomban tárhatom elétek.

Berkes Eszter

Szia Eszti!

Remélem beválasztanak és leírod majd a topicodban, hogy hogy van az hogy Ti egész évben formában vagytok... ????... ;D



Szia L!

Az azért így nem teljesen igaz,hogy formában vagyunk-mert számunkra formában lenni versenyfazont jelent az őrült maximalizmusunk miatt-fogalmazzunk úgy,hogy nem szalad el velünk a ló kajázás terén,edzeni pedig heti 7 napot edzünk,én meg még tartok minden nap aerobicot,van hogy hármat is.Laci pedig ugrál a kommandóban,szaladni is kell szegénynek,Coopert futtatnak velük,min.2800 m a szinttáv.Valószínű,hogy ennek a teljesítése közel 100 kilósan off szezonban azért jól lecsapolja az energiát.
A igazság az,hogy én rendkívül szigorú vagyok magamhoz és Lacinak sem engedem,hogy elegye magát,aminek az adott pillanatban nem igazán örül de aztán már igen,amikor saját tükörképével szembesül és szezontól függetlenül kockás a hasa.
Most rákattantam egy új diétára ill.étkezési életmódra,amit magamon kívül tesztelek a személyi edzettjeimen is,kb.15 ember csinálja differenciáltan.Nagyon úgy néz ki,hogy működik.
Szóval az egész önkontroll és edzés kérdése,dehát ezzel nem hiszem,hogy újat mondtam.
Köszönöm,hogy drukkolsz nekem!eszter

2800m a szinttáv? @-o
az nagyon jó! 100 kilósan @-o
azta! :-){ :-){ :-){ :-){ :-){
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 19. - 19:16:51
Válasz #49
Nem elérhető

Gabore


Mától a Lurdyban melózok,szóval könnyen megtudnánk oldani a stack átvételét ::)
Vinnék párat...

2008. Április 20. - 14:38:09
Válasz #50
Nem elérhető

NaturalBoy


Én nem a Lurdyban melózok,de én is meg tudom oldani az átvételt,ezen nem múlik ;D
Egyébként már megjöttek a MAP termékek?Kb. mikor indul a teszt?Szeretném számolni hogy hányat kell aludni még addig mint kiskoromban ;D

2008. Április 21. - 15:39:05
Válasz #51
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv mindenkinek!


Tehát további infók a tesztről:


-min. 3 hetes időtartamú lesz
-7 tesztelő lesz kiválasztva + a Gaspari teszt "közönségdíjasa"
-18 éven felüliek tesztelhetnek

Egyéb feltételek:

-a tesztelők megvásárolnak 1 db N.O. Plasmacore-t (10520 Ft)...

Ezután megkapnak 1 db Mass FX-et (14320 Ft), 1 db Hyperdrol-t (13900 Ft) és 1 db Freak Fix Muscle Whey-t (8310 Ft) INGYEN!


Tehát, a 47050 Ft értékű stack-hez mindössze 10520 Ft-ért juthatsz hozzá!  :-O :-)!

A továbbiakban pedig ha a tesztben részvevő vmelyik termékből még szükséged lenne többre...pl. a Freak Fix hiphop el fog fogyni...akkor 20% kedvezményt fogsz kapni a vásárláskor a teszt időtartama alatt. Így flexibilisebb lesz az egész, mindenki a saját igényeihez és pénztárcájához igazíthatja tesztet.

A tesztbe eleinte a Retain-t is bele akartuk venni, de sajna nem jött a szállítmánnyal és még egy ideig nem is fogunk kapni, így ez most ki fog maradni a tesztből.


Mostantól kezdve várom a jelentkezéseket email-ben a steve@stevenamat.com címen.

Legkésőbb pénteken kihirdetem a tesztelők névsorát, legkésőbb jövő hétfőn kell majd átvenni a termékeket a Lurdy Házban és aznap el is kell kezdeni a tesztet, valamint meg kell nyitni a saját teszt topikot itt a fórumon (min. heti 3 beszámolóval és a teszt végén egy átfogó értékeléssel, konkluzióval).


Ha van kérdés, tegyétek fel itt a topikban!  8-)

Várom email-ben a jelentkezéseket!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 21. - 16:15:57
Válasz #52
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 21. - 16:27:33
Válasz #53
Nem elérhető

ViCtor


Steve, milyen eredményeket vártok a tesztelőktől 3 hetet követően?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 21. - 18:14:15
Válasz #54
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve, milyen eredményeket vártok a tesztelőktől 3 hetet követően?
::)

Ez hülye kérdés Viki... ))=/ ;D

Ha én is olyasmi szinten lennék mint egy átlagos tesztelő és kapnék egy ilyen lehetőséget akkor minél hosszabbra nyújtanám a kúrát és minél több dolgot beleraknék még pluszban. Glutamin, amino, esetleg kreatin stb... A proteinbevitelemet meg az egekbe emelném.

És mit érhetnék el naturálon?

Min. 1 centit nőne a karom és a vádlim, min. 2 cm-t a combom, min. 3 cm-t a mellem és min. 10 kilót emelnék a szériasúlyaimon.

Ilyesmire számítanék.

De számít ez most?  :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 21. - 18:17:36
Válasz #55
Nem elérhető

fastor


Steve, milyen eredményeket vártok a tesztelőktől 3 hetet követően?
::)

Ez hülye kérdés Viki... ))=/ ;D

Ha én is olyasmi szinten lennék mint egy átlagos tesztelő és kapnék egy ilyen lehetőséget akkor minél hosszabbra nyújtanám a kúrát és minél több dolgot beleraknék még pluszban. Glutamin, amino, esetleg kreatin stb... A proteinbevitelemet meg az egekbe emelném.

És mit érhetnék el naturálon?

Min. 1 centit nőne a karom és a vádlim, min. 2 cm-t a combom, min. 3 cm-t a mellem és min. 10 kilót emelnék a szériasúlyaimon.

Ilyesmire számítanék.

De számít ez most?  :D

STeve ha elkezdjük a tesztet és végigcsináljuk a három hete utánna angygáz ha más fehérjével de folytatjuk? :-[
amúgy jelentkeztem remélem bekerülök
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 21. - 18:31:52
Válasz #56
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve, milyen eredményeket vártok a tesztelőktől 3 hetet követően?
::)

Ez hülye kérdés Viki... ))=/ ;D

Ha én is olyasmi szinten lennék mint egy átlagos tesztelő és kapnék egy ilyen lehetőséget akkor minél hosszabbra nyújtanám a kúrát és minél több dolgot beleraknék még pluszban. Glutamin, amino, esetleg kreatin stb... A proteinbevitelemet meg az egekbe emelném.

És mit érhetnék el naturálon?

Min. 1 centit nőne a karom és a vádlim, min. 2 cm-t a combom, min. 3 cm-t a mellem és min. 10 kilót emelnék a szériasúlyaimon.

Ilyesmire számítanék.

De számít ez most?  :D

STeve ha elkezdjük a tesztet és végigcsináljuk a három hete utánna angygáz ha más fehérjével de folytatjuk? :-[
amúgy jelentkeztem remélem bekerülök
Mindenki a saját szerencséjének a pogácsa!  ;D

1 db Freak Fix: 6648-ért...

 :-oD
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 21. - 18:40:01
Válasz #57
Nem elérhető

fastor


Steve, milyen eredményeket vártok a tesztelőktől 3 hetet követően?
::)

Ez hülye kérdés Viki... ))=/ ;D

Ha én is olyasmi szinten lennék mint egy átlagos tesztelő és kapnék egy ilyen lehetőséget akkor minél hosszabbra nyújtanám a kúrát és minél több dolgot beleraknék még pluszban. Glutamin, amino, esetleg kreatin stb... A proteinbevitelemet meg az egekbe emelném.

És mit érhetnék el naturálon?

Min. 1 centit nőne a karom és a vádlim, min. 2 cm-t a combom, min. 3 cm-t a mellem és min. 10 kilót emelnék a szériasúlyaimon.

Ilyesmire számítanék.

De számít ez most?  :D

STeve ha elkezdjük a tesztet és végigcsináljuk a három hete utánna angygáz ha más fehérjével de folytatjuk? :-[
amúgy jelentkeztem remélem bekerülök
Mindenki a saját szerencséjének a pogácsa!  ;D

1 db Freak Fix: 6648-ért...

 :-oD
16 adag modnjuk egegész hónap ha angyon húzzuk... 13000 ért meg elite whey ;D
bár igaz hogy a freak sokkal jobb...nem lessz angyobb kiszrelés?:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 21. - 18:53:08
Válasz #58
Nem elérhető

NaturalBoy


Én is jelentkeztem a tesztre Steve,még nem írtam iylen jelentkezést nem akartam nagyon elhúzni,mert úgyis jópár mailt fogsz a napokban olvasgatni,azért remélem beleírtam mindent ami kell a teszthez.Képeket nem mellékeltem,mert nem írtad az infókban,de ha kell azt is küldök.Vagy ha az elndít a dolgon a barátnőmről ;D mint a SuperPump 250 mintacsomagnál,amiből sajnos nem jutott mert későn jelentkeztem  :'(

2008. Április 21. - 18:53:23
Válasz #59
Nem elérhető

madinorbi


Jó dolgok ezek a tesztek a hyperdrol meg életem tápszer élménye nagyon jófajta mass fx ről nem is beszélve !!!
Steve nek meg igaza van azok a szerencsések akik bekerülnek költsenek rá még vagy 40-50 pappert csinálni belőle egy 8 hetes kúrát az már szép eredményeket hozhat !!!
Egyszerű fizika ha több a befektetett akkor nagyobb az eredmény !
szekönd editör mentes felhasználó