2024. Április 29. - 09:16:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 133004 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 13. - 19:07:05
Válasz #15
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Április 13. - 20:57:50
Válasz #16
Nem elérhető

Junior


Én ahogy a héten láttam a formádat Steve, csak annyit monhatok, hogy tuti BRUTÁLIS formába leszel, ha minden a terveid szerint halad és nem lesz semmi gond mint pl a tavalyi  :---- eset!

És hogy kicsit én is segíthessek a cél érdekében, majd megejtjük a HARDCORE edzésünket is!  :-/-- :-/-- :-/-- :-/-

2008. Április 14. - 15:54:16
Válasz #17
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Esetleg nem kell egy vízhordó fiú? @:-)
És teleszórod konyhasóval...?  ::) >:D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 14. - 15:56:56
Válasz #18
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
És hogy kicsit én is segíthessek a cél érdekében, majd megejtjük a HARDCORE edzésünket is!  :-/-- :-/-- :-/-- :-/-
Akkor kösd fel a gatyádat, Tom Simon!  :-/-- 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 14. - 17:04:13
Válasz #19
Nem elérhető

bandus


most jöttem meg a lurdy házból, elkísértem egyik havert vásárolni, szemmel láthatólag nagyon jó formában vagy :-)!
bár csak a bólogatásig jutottam el, hangosan köszönni már nem mertem... !+"%
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 14. - 17:29:45
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


most jöttem meg a lurdy házból, elkísértem egyik havert vásárolni, szemmel láthatólag nagyon jó formában vagy :-)!
bár csak a bólogatásig jutottam el, hangosan köszönni már nem mertem... !+"%

Na ezért kapsz lebaszást  !+"% Csak figyelj  ;D

2008. Április 14. - 17:38:47
Válasz #21
Nem elérhető

sasa


Esetleg nem kell egy vízhordó fiú? @:-)
És teleszórod konyhasóval...?  ::) >:D ;D
Jaj Pisti! Nem emlékszel?
Én veled vagyok. @:-)

2008. Április 14. - 22:00:00
Válasz #22
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
most jöttem meg a lurdy házból, elkísértem egyik havert vásárolni, szemmel láthatólag nagyon jó formában vagy :-)!
bár csak a bólogatásig jutottam el, hangosan köszönni már nem mertem... !+"%
;D

Jah, Te voltál aki a kasszánál a poszteremet nézte a falon, majd benéztél a raktárba én meg ott ültem a széken banánt majszolva?  /7% :D

A jó formámat az alkarom tagoltságából szűrted le?  ::) 0o0o0 :)

Pedig szívesen lepózoltam volna Neked!  :-/-(-: >:D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 14. - 23:04:40
Válasz #23
Nem elérhető

bandus


most jöttem meg a lurdy házból, elkísértem egyik havert vásárolni, szemmel láthatólag nagyon jó formában vagy :-)!
bár csak a bólogatásig jutottam el, hangosan köszönni már nem mertem... !+"%
;D

Jah, Te voltál aki a kasszánál a poszteremet nézte a falon, majd benéztél a raktárba én meg ott ültem a széken banánt majszolva?  /7% :D

A jó formámat az alkarom tagoltságából szűrted le?  ::) 0o0o0 :)

Pedig szívesen lepózoltam volna Neked!  :-/-(-: >:D
aha ;D
olyan fura volt, hogy ottvagy a poszteren, aztán benézek hátra és hopp, élőben is, kicsit megilletődtem :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 14. - 23:08:16
Válasz #24
Nem elérhető

madinorbi


Micsoda szörnyűségeket kell megélni nap mint nap, emberevő testépítő szörnyek néznek ránk a raktárból stb stb !
 ;D ;D ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 14. - 23:21:42
Válasz #25
Nem elérhető

Cressler


Hát amikor elősször mentem a extremefit-be , odasétálok a pult elé és pült mögött lévő ajtón bepillantva egy nagy piros V alakú pulóver-t látok benne a Németh Pistivel  ;D én is kicsit megilletődtem. Nem minden nap találkozik ifbb proval az ember.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 15. - 07:24:06
Válasz #26
Nem elérhető

mushroom


Mondd Steve, a japó túristák nem szoktak betérni a boltba, hogy fényképezzenek?  ;D Ahogy így elnézem igencsak kilógsz az átlag eladók közül  @:-) Vagy nem szereted a zaklatást és inkább meghúzod magad a raktárban a kis kajásdobozok mellett amíg be nem megy valami vevőféleség?  ;D

2008. Április 15. - 09:03:14
Válasz #27
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hát amikor elősször mentem a extremefit-be , odasétálok a pult elé és pült mögött lévő ajtón bepillantva egy nagy piros V alakú pulóver-t látok benne a Németh Pistivel  ;D én is kicsit megilletődtem. Nem minden nap találkozik ifbb proval az ember.
:)

De Téged már felismertelek mert kétszer is voltál. Vagy többször?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 15. - 09:15:53
Válasz #28
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mondd Steve, a japó túristák nem szoktak betérni a boltba, hogy fényképezzenek?  ;D Ahogy így elnézem igencsak kilógsz az átlag eladók közül  @:-) Vagy nem szereted a zaklatást és inkább meghúzod magad a raktárban a kis kajásdobozok mellett amíg be nem megy valami vevőféleség?  ;D
:D

Japánok még nem voltak bent fényképezni, csak 30-40 közötti japán "kislányok" szokták megkérdezni mikor meglátnak, hogy valahol lehet-e itt "toonáni"...magyarul tornázni... ;D

Amúgy inkább magyarok jönnek be fényképezkedni, dumálni a terveimről...na meg az arabok... :)

Csoportosan járnak és néha bizonytalan szexuális identitást vélek felfedezni a tépett hajú, pajeszos, kihúzott szemű srácok között... ::) :)

Minden létező pózban ( ::) ;D) lefotózkodnak velem és közben: "Wow, you've a very nice body! Really beautiful!"
Na persze az ilyen típusokat már megszoktam az USA-ban... ;D ;D ;D

De van jópár Extremefit Áruházas sztorim...  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 15. - 09:35:09
Válasz #29
Nem elérhető

darknight


[[/quote]

De van jópár Extremefit Áruházas sztorim...  8-)
[/quote]


Halljuk Steve, halljuk!!! Ne fogd vissza Magad... ;D

                                            >:D >:D >:D   
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."