2024. Április 27. - 19:50:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscle Asylum Project & AnabolicXtreme Hardcore teszt by:NaturalBoy!!!  (Megtekintve 37494 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 28. - 21:54:15
Válasz #30
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv Jana és Madinorbi!
Most lebuktatok,hogy nem olvastátok a tesztem elejét  :'(
Írtam,hogy egy kis türelmet kérnék és csütörtökön,teszek fel képeket és akkor írom le a méreteim is.Elöljáróban a méretekről amit fejből tudok: 175cm. magas vagyok. 93 kg. 18-19% testzsír és 18 éves vagyok,ja és a karom: jobb: 43,5 cm bal: 43cm.
De ez így elég ömlesztettt és szedett vetett,de csütörtökön minden jön részeletesen és hétvégén az edzéstervem is feltöltöm,hogy lássátok az összes gyakorlatot amit egy-egy izomcsoportra csinálok.
de addig is légyszi egy kis türelmet.

2008. Április 28. - 23:59:12
Válasz #31
Nem elérhető

swarci


na erre kíváncsi leszek, az adatok kb ugyanazok, 3-4 cm-el vagyok magasabb, de az nem sok. annyi hogy én nem edzek ;D /még :D/
hajrá!

2008. Április 30. - 10:17:13
Válasz #32
Nem elérhető

NaturalBoy


Holnap töltöm fel a képeket swarci.
Tegnap sajnos kimaradt az edzés,mert délelőtt suliban volotam délután meg szerenádozni mentem az osztállyal,szóval az edzésre nem jutott idő.Úgyhogy ma nem kímélem a súlyokat.

2008. Április 30. - 16:04:41
Válasz #33
Nem elérhető

Rob


" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Április 30. - 16:59:30
Válasz #34
Nem elérhető

NaturalBoy


Türelem rózsát terem.... ;D

Ma egy váll és kar edzés történt velem.Nem ment valami jól,mert eléggé fájt a vállam,de annyira rossz se volt az edzés.
A N.O.Plasmacore eddigi egyetlen mellékhatása ma eléggi kijött.Nálam van egy elég erőteljes étvágyelnyomó hatása.Miutám beveszem szinte egész nap hihetetlen teltség érzetem van.Nálam nem oylan mint Endrénél,semmi hányinger vagy ilyesmi csak egyszerüen alig bírom legyűrni a kaját annyira tele vagyok.Máskor 3 óránként eszem és 3 óránként nagyjából meg is éhezem,általában eléggé unom a kajákat amit eszem,mert midnen nap mindig ugyan abban az órában ugyan azt eszem már hónapok óta,de azért meg szoktam enni és elég gyorsan le is csúsznak ha közben más kajára gondolok  ;D ez egy jó módszer ha valaki már unja a csirkét rizzsel  8-)
De ma evég után 2 órával nagyjából éhgyomorra bevettem a Plasmacore-t aztán másfél órát edzettem szóval ez így három és fél óra,mire hazaértem a teremből megkészítettem a kaját stb. kb. 4 és fél óra telt el az előző kajálástól számítva és annyira nem voltam éhes,mintha teleettem volna magam.
Szóval eléggé teltségérzetet ad,ebból kifolyólag edzés közben kissé lelassít,mintha úgy edzenék hogy előtte pár percel tele ettem volna magam.
Ma kicsit növeltem az adagot,mert hétfőn 1 adagot szedtem tegnap ugye nem edzettem így nem ittam és ma nagyjából másfél kanállal ment  a Plasmából.
Még van pár enyhe mellékhatása ami engem nem zavar pl: hogy nagyon izzadok tőle és kimelegszem,viszont jól is durrant,meg egy olyat vettem észre hogy bevétele után mindig mintha it-ott kicsit bizseregne a bőröm,de az viszonylag hamar elmúlik és nem is zavaró túlságosan,csak az étvágyam ne nyomná el  :-Đ
Ezeket leszámítva mindenképp pozitív termék,de még amúgyis nagyon az elején vagyok a tesztnek.

2008. Április 30. - 17:07:03
Válasz #35
Nem elérhető

NaturalBoy


Az anabolicXtreme-es cuccoknak pedig abszolút pozitív hatásáról számolhatok,be többek között olyanról is ami endréénél is jelentkezett.Nem voltam kellőképp felkészülve erre a tesztre,ha ezt tudom,akkor csak azután vágtam volna bele,hogy van barátnőm  ;D Ez legyen tanulság midnenkinek aki Hyperdrol és Mass FX pároson gondolkozik.Szedésük előtt barátnő beszerzés javasolt!  :P

2008. Április 30. - 19:32:15
Válasz #36
Nem elérhető

endre66


Nah, ugye...én is úgy érzem edzés után Plasmával, hogy "gombóc van a torkomban" és mintha tele lennék, pedig már enni kellene...Majd látjuk a vége fele...

Amúgy ha unod a kaját, válts fűszert, használj kevés szószt, vagy savanyú ubit, barackot toljál mellé, az segít!  ;-oo-; Tömegelésnél belefér.

2008. Április 30. - 20:48:20
Válasz #37
Nem elérhető

fastor


nem tom mi van nekem a teszt kezdete óta nem sok aktivitást érzek magamban :-X :-[
mondjuk éles teszt csak honlap lessz remélem meghazudtol :-)(-:
ha nem akkor :-/--
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 30. - 23:56:29
Válasz #38
Nem elérhető

NaturalBoy


nem tom mi van nekem a teszt kezdete óta nem sok aktivitást érzek magamban :-X :-[
mondjuk éles teszt csak honlap lessz remélem meghazudtol :-)(-:
ha nem akkor :-/--

Aúgy valahogy én se,de ezt betudtam az érettségire való készülésnek,de valahogy én se pörgök.

2008. Május 02. - 21:45:19
Válasz #39
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv mindenkinek ahogy ígértem teszek fel képeket de,most hogy megnéztem a teszt előtti képeket inkább nem tennék :'(
De az ígéret szép szó.Csak sajnos ez az év nem úgy siekrült ahogy szerettem volna,mivel ebben az évben érettségizem is és ez eléggé elvonta a figyelmem az edzésről,illetve a combhajlítóm is elszakadt stb stb..Szóval nem vagyok életem legjobb formájába de remélem ez változik,mert megteszek midnent hogy így legyen.
A vádlimat,a combomat,a mellem felső részét és a vállam mindenképp fel akarom hozni és most a derekam is nagyon vastag.
91 cm  :-O

Nos akkor egy kép,aztán teszek fel még többet is:

Csak a nosztalgia kedvéért az első kép hétfőn készült az aló pedig 3 hónapja

2008. Május 02. - 21:48:28
Válasz #40
Nem elérhető

NaturalBoy


Még teszek fel két képet aztán megyek aludni mert holnap ballagás.Mindenkinek jó éjt  {-)

2008. Május 02. - 21:49:37
Válasz #41
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Május 02. - 21:55:51
Válasz #42
Nem elérhető

NaturalBoy


Többen mondták már,hogy többnek nézek ki mint 18.Ezek szerint elég szarul tartom magam  ;D
De most nem is ez a legnnagyobb gondom.Úgy igazán most tömegeltem fel magam rendesen,szerintetek nem ment el nagyon a zsírom,illetve ennyi belefér szerintetek?
Köszi  a bíztatást midnenkinek

2008. Május 02. - 22:09:57
Válasz #43
Nem elérhető

George


Hi!
Jó lesz az! Én kb. hasonló testzsírral voltam mikor most elkezdtem diétázni. 19 kiló ment le ::)

2008. Május 02. - 23:38:40
Válasz #44
Nem elérhető

swarci


Jó a massza >:D

na én is kb ilyesmi vagyok, de jobban le tudná(nk)m szűrni ha alapállásos képek lennének..duplabic-tric, stb..
alakulsz :-)!