2024. Május 12. - 08:31:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAgyranövés exterménen és fitten avagy Fastor naplója  (Megtekintve 43906 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 12. - 12:50:50
Válasz #45
Nem elérhető

hopika


A 2-5. étkezések alatt beversz 3,5 kiló rizset,vagy csak elírtad???
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 12. - 12:52:51
Válasz #46
Nem elérhető

fastor


A 2-5. étkezések alatt beversz 3,5 kiló rizset,vagy csak elírtad???
BANYEK ˝=/
grammban szíveskedjék érteni a kedves közönség ;D
ezekenekívül elfogadható? ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 16:54:15
Válasz #47
Nem elérhető

fastor


megvolt a váll, relatív üesebb volt a gyomrom mint szokott, most nagyon jól hatott a plasma nem voltam rosszul egyáltalán!
de most a freak miatt nem tok enni :-\
majd csak kialakul ;D
 oldalemelés:
bem:2*15*4kg
       

2*14*7kg
1*13*8kg
1*10*9kg
1*8*10kg
2*6*12kg
maximum 4 kilóval az elözö után szünet nélkül+még üresen pár ráfeszítés

elöre emelés, rudas oldalaemelés Szuperszettben
3*10* 10kilós kézi, és 25 kilós rúd
ezt ajánlom brutál ;D
SZSZ2
vállvonogatás felül megtartva lassssssssaaaaaan {-)
15*10 kg
4*10*14 kg
állvafűrészelés hátsó deltára: 15*10kg
                                        4*10*14kg

éésss!!










ennyi :-[
pedig lett ovlna kedvem de nem ett volna értelme mást edzeni, mert az redukálta volna a regenerálódásomat :-\

de nagyon jó volt ;D

lövök be pár képet és KOMMENTÁRT KÉREK >:D

1:PLasmaaaa @-o
2:hát... :-X
3:kéretik nézni az odlalsó hasizmot :-}
4:a póz szar de szálka van ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 16:57:33
Válasz #48
Nem elérhető

fastor


1:hát kettö @:-)
2:...
3:Tric, bár kicsit sötét
4:
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 17:00:28
Válasz #49
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 17:28:06
Válasz #50
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Május 12. - 17:29:09
Válasz #51
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 17:31:13
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg


még kettö

Fijam! Eszel te rendesen?!  :-/-(-:

 ;D
Persze apám mikor adsz ;D


De most komolyan  8-} Úgy nézel ki, mint aki nem eszik normálisan, vagy iszonyat gyors az anyagcseréd. Lassítsd le. Ha neked így jó, akkor nem szótam  !+"%  >:D

2008. Május 12. - 17:34:50
Válasz #53
Nem elérhető

fastor


még kettö

Fijam! Eszel te rendesen?!  :-/-(-:

 ;D
Persze apám mikor adsz ;D


De most komolyan  8-} Úgy nézel ki, mint aki nem eszik normálisan, vagy iszonyat gyors az anyagcseréd. Lassítsd le. Ha neked így jó, akkor nem szótam  !+"%  >:D
utóbbi két hétben nem ettem normláisan, most már a fen említett terv szerint fogok, am elég gyors az anyagcserém ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 17:39:29
Válasz #54
Nem elérhető

L


Kaja:
reggeli 10dkg trapista sajt, egy györi édes jóreggelt+ egy activia kefír;
utánna 2. 75dkg rízs: 125 gramm hús
          3. ugyanaz
          4:100dkg rízs 125 gramm hús
           5: uagyanaz
           6: 25 dkg túró, és 70-100 gramm zabpehely.
ez lessz ehéten husi megvan rízs megvan, túró megvan ;D
szerintetek ez így jó?
olyan 250-300gramm ch + kb 160-180 gramm fehérje...


Fastor kolléga!

a) A reggeli szerintem tragikus! Azon még mindenképp alakíts!

b) A képek viszont: :-O Szerintem te lesz az első bodys aki a tömegelés végén egyből versenyformában is van! ;D Łł=
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 12. - 17:42:08
Válasz #55
Nem elérhető

God Vazzeg


Kaja:
reggeli 10dkg trapista sajt, egy györi édes jóreggelt+ egy activia kefír;
utánna 2. 75dkg rízs: 125 gramm hús
          3. ugyanaz
          4:100dkg rízs 125 gramm hús
           5: uagyanaz
           6: 25 dkg túró, és 70-100 gramm zabpehely.
ez lessz ehéten husi megvan rízs megvan, túró megvan ;D
szerintetek ez így jó?
olyan 250-300gramm ch + kb 160-180 gramm fehérje...


Fastor kolléga!

a) A reggeli szerintem tragikus! Azon még mindenképp alakíts!

b) A képek viszont: :-O Szerintem te lesz az első bodys aki a tömegelés végén egyből versenyformában is van! ;D Łł=


 ;D

2008. Május 12. - 17:44:05
Válasz #56
Nem elérhető

endre66


Szerintem ehetsz félre is, belédfér, úgyhogy legyen 2, vagy inkább 3 győri édes reggel  ;D

2008. Május 12. - 17:57:14
Válasz #57
Nem elérhető

fastor


Szerintem ehetsz félre is, belédfér, úgyhogy legyen 2, vagy inkább 3 győri édes reggel  ;D
szülői nyomásra szalonna lessz belöle !+"%
náluk az a normláis kaja, és nem bírom öket meggyözni :-/-(-:

köszi L ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 19:45:46
Válasz #58
Nem elérhető

hopika


Fastor!

A reggeliden nagyon alakítani kellene:
-sztem egy negyed kiló túrót minimum hozzá kellene vágni és ha nem gond és a tárcád engedi le lehetne kísérni egy 2 kanalas MassTech-el a reggelit...
Uff én szóltam!

A formáról nem nyilatkozom-mivel én pucolásom végén nem voltam ennyire száraz... ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 12. - 19:59:50
Válasz #59
Nem elérhető

mushroom


Komoly a forma Fastor! Łł= Azért biztos az úszás is sokat rápakol, hogy ennyire szálkás vagy. Sztem jól fejlődsz, az meg külön extra, hogy rögtön látszik ha felszedsz vmennyi izmot. Kitartás, 2-3 év és igazi freak leszel ;)