2024. Április 27. - 20:12:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A vég kezdete - George  (Megtekintve 80480 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 27. - 22:07:43
Megtekintve 80480 alkalommal
Nem elérhető

George


Vége...a sz*rakodásnak. Legalábbis részemről, elegem van, hogy annyi évet elpocsékoltam mindennel amióta edzek. Ha az elejétől kezdve úgy álltam volna hozzá, mint ahogy most, már rég nem itt tartanék, elég volt végignéznem Steve fejlődésének képeit. Megvan bennem a potenciál, egy jó alap, csak eddig mindig valami bekerült a képbe, most végre úgy alakítok mindent, hogy hosszú távú célom van, apró lépésekre osztva. Aki kicsit is ismer (itt legfeljebb egy olyan ember van) az tudja, hogy ha egyszer valamit a fejembe veszek, akkor azt megcsinálom bármi áron. Nem szeretek segget csinálni a számból. Úgyhogy most alapot építek - kemény alapot, amire valami különlegeset tervezek. Aki olvasta a fórumot, az láthatta már ezeket a sorokat. Egyszer már sikerült valami komolyabbat összehozni, ami jó kezdet lehetett volna egy diétának, majd tovább építkezni. 183 cm vagyok, 120 kg volt a legnagyobb súlyom, ezt sikerült ledarálni mindenféle hülyeségnek köszönhetően 93 kilóra - itt jöttem haza és kezdtem újra az egészet. Felrakok két képet, az első még kint készült, amikor még teljesen örültem magamnak, hogy a 9 éves edzésnek köszönhetően nem szállt el rólam minden - aztán rájöttem, hogy szarabb a helyzet, mint gondoltam. Szóval tömegelés vissza, a vége most 110 volt, és innen kezdtem diétázni, egyrészt mert szerettem volna egy tiszta alapot, másrészt szolidaritásból Zsolti iránt, aki még javában szenved. Ennek a vége egy hete volt egy forgatás keretében, nagyon szar állapotban voltam szerintem, lement rólam több mint 5 kiló az utolsó héten, erőm semmi és elkezdtek fájni az izületeim a vízhiány miatt. Aznap reggel 91-et mutatott a mérleg, tehát kevesebb, mint kint Angliában - így készült a második kép amit felrakok. Most hasonló a helyzet, 96 kg vagyok, sokkal tisztább és tudatosabb építkezést tervezek mint eddig.
                                                                                                >:D
Ma voltam átvenni a kiegészítőket, kicsit feltankoltam még Freak Fix-el, minden ízt kipróbálok, tejcsokisból van kettő, névre ez állt legközelebb hozzám :D. Viszont csak vízzel iszom meg, mert volt szerencsém hozzá tejjel, és nekem úgy nem jött be, a többiek majd kipróbálják, hogy nekik hogyan ízlik jobban. Eleve tetszik, hogy többféle tabletta/kapszula/por dolgozik össze, teljesen szertartásossá emeli az egész elkészítés műveletét. Nekem ha beindul egy tömegelés, akkor teljesen átáll az agyam Ogre üzemmódra (Zsolti tudja milyen ;D), az edzésekre ez eléggé rányomja a bélyegét, bár most kicsit skizonak kell lennem a Béka miatt, mert ő most sérülékeny ;) nem szabad eltaposni, hanem csak úgy óvatosan kinyírni >:D
Kaját külön nem részletezek, a fehérjét valahol 250-300 gramm körül fogom tartani, ami jelen körülményeknek szerintem tökéletesen meg fog felelni. Ch viszonylag alacsony, mert én kevéstől is fejlődök, túl soktól meg hízok mint egy malac. Szóval az napi max. 300 gramm. Extra kiegészítő külön nem lesz ehhez a stackhez, van még valamennyi ON Whey amit elkortyolgatok majd, de igyekszem csak azokra a dolgokra hagyatkozni, amiket tesztelni kell most, hiszen ennek a hatásosságára vagyunk kíváncsiak most.
Hja...célom a teszt végére, hogy több mint 25 kg különbség legyen köztem meg az edzőtársam között az én javamra >:D

2008. Április 27. - 22:17:15
Válasz #1
Nem elérhető

darknight



Hajrá George :-):-)::!!!

Rajtad a Világ (és a Fórum) szeme... 8-)

                          >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 27. - 23:01:31
Válasz #2
Nem elérhető

God Vazzeg


Bazze Ogre milyen csuklyád van  :-O  :-){ Hajrá, figyelünk  =/+'

2008. Április 27. - 23:14:55
Válasz #3
Nem elérhető

George


Bazze Ogre milyen csuklyád van  :-O  :-){ Hajrá, figyelünk  =/+'
Igyekszem idén a gyengébb területeket jobban edzeni, a teszt ideje alatt is ez lesz, így kiemelt szerepet kap a mell felső része, hátsó váll, csuklyás izom. A többi úgyis jönni fog, ezekkel kicsit el vagyok maradva. Fiatalabb koromban teljesen oda meg vissza voltam a pankrációért ;D és ott láttam egy fickót, akinek félelmetes csuklyája volt. Na olyat akarok :D Itt is van.

2008. Április 27. - 23:32:32
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


Bazze Ogre milyen csuklyád van  :-O  :-){ Hajrá, figyelünk  =/+'
Igyekszem idén a gyengébb területeket jobban edzeni, a teszt ideje alatt is ez lesz, így kiemelt szerepet kap a mell felső része, hátsó váll, csuklyás izom. A többi úgyis jönni fog, ezekkel kicsit el vagyok maradva. Fiatalabb koromban teljesen oda meg vissza voltam a pankrációért ;D és ott láttam egy fickót, akinek félelmetes csuklyája volt. Na olyat akarok :D Itt is van.

Ne felejts el arcra is gyúrni, ez így együtt az igazi  :D Amúgy tényleg nagyon kemény a tag, max respect  /:-)  8-)

 :-!!!

2008. Április 27. - 23:56:41
Válasz #5
Nem elérhető

George


Amire leginkább kíváncsi vagyok, az a Plasmacore. Épp most végeztem a Plasmajettel, érdekes lesz összehasonlítani a kettőt. Csak lazán egy kanállal kezdek, majd szépen lassan emelem az adagot. A Hyperdrol-Mass Fx párost sejtem (bár még sosem próbáltam), hogy mit fognak eredményezni, de igyekszem teljesen ráállítani az agyam a növekedésre. Maximálisan hiszek benne, hogy teljes koncentrációval, odafigyeléssel, és pozitív gondolkodással sokkal többet ki lehet hozni bármiből, mintha csak hagynánk, hogy megtörténjenek a dolgok. Irányítani kell mindent, elképzelni, leírni(!), tenni érte, nem pedig csak várni, hogy megtörténjenek a dolgok maguktól. Már alig várom a holnap reggelt, hogy elkezdjem végre @-o

2008. Április 28. - 00:14:29
Válasz #6
Nem elérhető

moszad


 :-O
Honnan lehet ilyen csuklyát szerezni?
 :-)!
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 28. - 06:21:59
Válasz #7
Nem elérhető

izomboy


Mell felsőrészét aláírom, hátsósdelta nem látható,
a csukjád meg... nézzük csak?   nincs elmaradva csak te dominánsnak látod és jó nagyot akarsz.
De ez már most jó =/+'

2008. Április 28. - 09:08:49
Válasz #8
Nem elérhető

hopika


Hajrá!!!
Kíváncsian várom a fejleményeket-mert lesznek,abban biztos vagyok!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 28. - 16:21:35
Válasz #9
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én meg csak csendben asszisztálok hogy nőjjön mint a gomba a George!  :-)!
Összesen nekem is csak 6 hetem van aztán óvatos duhajként bekapcsolódok az Ogre üzemmódba.

De addig is eddzünk mint a patkányok!  ;D

2008. Április 28. - 16:25:53
Válasz #10
Nem elérhető

George


Na végre hazaértem :-Đ
Ma mell volt a terítéken, kicsit rávezetésnek szántam. Ilyenre sikerült:
Ferdepados nyomás: 50x15, 80x10, 100x8, 110x3 ????... -ezt nagyon elszúrtam, jövő hétre sokkal jobbat várok =/+'
Ferdepados tárogatás: 20x10, 24x10, 26x10
Szűknyomás: 60x10, 80x8, 80x8
Kábeles összehúzás: 35x15, 45x15, a végén egy vetkőző sorozat
A végére 2 sor áthúzás levezetésnek.
Edzés előtt kb 20 perccel ment egy adag Plasmacore. Nekem bejött az íze, hasonlít a Superpumpra, ezen a héten egy mérőkanalas adagolással használom, jövő héten 2, aztán 3, meglátjuk mit tud. Ami feltűnő volt, hogy már a bemelegítésnél teljesen átmelegedett az egész felsőtestem, nem tapasztaltam vállfájást az első sorozatoknál, ami az utóbbi időben előfordult. Kellemes bedurranás volt, kíváncsi vagyok mit tud majd két adagnál, de türelmesen végigcsinálom a hetet egy adaggal. Edzés után Freak Fix, most tejcsokis ment, kellemesen csalódtam a termékmintához képest, nem volt annyira tömény ránézésre sem, ízre meg egyenesen finom ;D. Hyperdrolt meg Mass Fx-et napi 4-4 szemet használok majd végig, majd később tudok róluk véleményt mondani. Az egyik kék, a másik piros, az egyik nagyobb, a másik kisebb :D. Furi, hogy egyszerre nem egy marékkal kell bevenni (Plasmajet), de ugye kicsi a bors...
Más.
Kb. másfél hete használtam (tegnapig) Novedexet, és úgy vettem észre, hogy kevésbé jár az eszem a  :-)- :-)(-: :-)o-: értitek... Semmi gáz nem volt ennek ellenére, csak egyszerűen nem én voltam most "Masina" a 9mm-ből ;D Ugye ma volt már a tesztben szereplő két kapszula, és most így délutánra úgy érzem megint szerelmes vagyok ;D

2008. Április 28. - 16:31:27
Válasz #11
Nem elérhető

endre66


Masina! Az egy kemény film! Te meg állat vagy  ;D 

2008. Április 28. - 20:51:32
Válasz #12
Nem elérhető

George


Egy kis visszatekintés kiegészítők terén... Én 1998-ban fogtam súlyzót először a kezembe, pár hónap múlva vettem egy Muszkli magazint. Ott sok csodát láttam ;D ami rögtön megragadott és kb fél év múlva hozzá is jutottam az első doboz fehérjémhez, amit szépen beosztottam egy hónapra. A taktikám a következő volt: edzés után egy kanál fehérje, fél liter tej, egy gombóc fagyi( :D) meg tojás bele és mindez összeturmixolva. Utána nekiálltam sütögetni valami mélyfagyasztott husit, meg krumplit, raktam a tetejére 3-4 tükörtojást, és megvolt a vacsora, mert jórészt este edzettem. Ettől a kajától pár hónap alatt nagyon szexi lettem :o /7% Viszont később rájöttem, hogy vannak sokkal jobb kiegészítők, amiket nagy szorgalommal el is kezdtem használni. Volt eredménye, csak olyan hátam volt közben, mint egy extra feltétes pizza. Persze volt magyarázat rá, biztos túl sok ez, túl sok az, arra nem is gondoltam, hogy a minőséggel lehet baj. Kicsit úgy voltam vele, mikor az első MHP-s cuccokat rendeltem, hogy már így is sok sz*rt megettem, olyan nagyot csak nem fogok bukni rajta. Aztán csak lestem, hogy se túlzott elhízás, se egy rohadt pattanás nem jött ki rajtam. Pedig öntöttem magamba a turmixokat szorgalmasan /:-) :-oD. Kicsit belegondoltam, hogy vajon mi lenne, ha kezdettől fogva ilyen táp.kiegeket tudtam volna használni, de sajna akkoriban ezek szinte elérhetetlenek voltak, úgyhogy aki most jön azzal, hogy nem tud fejlődni, annak legszívesebben lenyomnék három doboz True-Masst egyben a torkán :-Đ És rátetoválnám Trey Brewer elragadó telihold mosolyát a tarkójára >:D

2008. Április 28. - 21:25:00
Válasz #13
Nem elérhető

madinorbi


Gratula a fizikumodhoz !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 28. - 21:55:47
Válasz #14
Nem elérhető

Rob


Egyetértek madinorbi-val! Tényleg komoly a massza ;D  :-)!
Adj bele mindent ami a csövön kifér =/+'
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D