2024. Április 28. - 00:10:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A vég kezdete - George  (Megtekintve 80485 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 29. - 15:20:59
Válasz #15
Nem elérhető

George


Ave!
Második nap. Reggel színes bogyókkal keltem, aztán edzés előtt egy adag Plasmacore, amibe kezdek szerelmes lenni az íze miatt ;D Nagyon kellemes meleget ad edzés közben, a hátam úgy nézett ki a trikóban, mintha leöntöttek volna egy üveg étolajjal - olyan David Hasselhoff Baywatch-style 8) Nagyon jó fókuszt ad az edzéshez, agy-izom kapcsolat perfekt, bedurranás, meg minden ami kell. Nekem tetszik! Mai menü? Csuklya, Hát:
Döntött törzsű oldalemelés: bemelegítés után 14kgx20, 18x15, 22x15, 22x15
Vállvonogatás elől-hátul(non-stop valami szuper szett féleség): 50x20, 80x20, 100x20, 100x20
Húzódzkodás: 2x21, 2x10
Döntött törzsű evezés(ezt nem szoktam csinálni, innentől viszont benne lesz mindig): 50x15, 80x10, 100x10
Lehúzás széles fogással: 55x15 x4
Egykezes evezés gépen: 3 sorozat levezetésnek
Kissé lefáradtam a végére, jól sikerült ezen az edzésen a hátra koncentrálni, ami nekem nem annyira szokott összejönni. Megállapítottuk, hogy most sokkal jobbat mutat az összkép, mint másfél héttel ezelőtt, jobban is érzem magam. Edzés után Freak Fix, aminek nem csak befelé van érdekes színe :D Most szerintem alszok egy órát, hogy jobb legyen a növekedés {-) Meg még megyek vissza edzést tartani, előtte kaja, turmix, bogyók, stb...

2008. Április 29. - 15:25:16
Válasz #16
Nem elérhető

endre66


. Edzés után Freak Fix, aminek nem csak befelé van érdekes színe :D

Öregem, ezen gondolkodtam reggel óta, hogy ezt hogy is kellene kultúráltan megfogalmazni, mert nekem is detto ez van...Perfetto! (mármint a megfogalmazás  @-o)Van még mit tanulnom...

2008. Április 29. - 15:30:14
Válasz #17
Nem elérhető

Dopamin


Hello George!
Említetted h a Plasmajetet is használtad, és most a tesztbe a Plasmacoret.
MI a véleményed,melyik a jobb no fokozó,melyiket ajánlod?

2008. Április 29. - 15:47:36
Válasz #18
Nem elérhető

George


Hello George!
Említetted h a Plasmajetet is használtad, és most a tesztbe a Plasmacoret.
MI a véleményed,melyik a jobb no fokozó,melyiket ajánlod?

Hi!
Mivel a Plasmajetnek nem volt "felvezető" adagja, illetve legfeljebb kétnaponta ajánlott szedni, annyira nem tudnám összehasonlítani a kettőt. Összetételét tekintve több dolog van a Plasmacore-ban, ezért nem csak bedurranást okoz, hanem hőt is termel, ami szerintem izületi problémákkal edzőknek jobb, mert sokkal könnyebb vele bemelegíteni. A Plasmajetnek (nálam) bevétel után 1,5-2 órával érezhető hatása volt, ami elég kézzelfogható formában jelenkezett: arcpír, orrdugulás, fokozott éberség és gyakran önkéntelen merevedés ;). Nagyon kemény bedurranást okoz, nálam nem volt órákig tartó, viszont az erezettséget fokozza - akinél látható volt eleve; akinek van még zsír meg víz fölötte, annak ez sem hozza elő. A Plasmacore-ról szerintem reálisan két hét múlva tudok majd nyilatkozni, mert ezen a héten csak egy adagot fogok használni, majd emelem jövő héttől, a maximális adag 3 kanál, tehát amíg azt nem próbálom ki, addig nem is tudom megírni, hogy milyen teljes valójában. Remélem egy kicsit előrébb vagy ezzel.

2008. Április 29. - 16:29:01
Válasz #19
Nem elérhető

dragonslayer


Méghogy elmaradott csuklya. Hiszen te avgy a a fehér Dzsonni O Dzsekszon.

Mindent bele !    =/+'


HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!

2008. Április 29. - 18:16:50
Válasz #20
Nem elérhető

Dopamin


Én is Plasmajetet használok és én nekem is megvannak a tipikus "plasma-jelek" főleg az arckipirulás(anya meg is említette h napoztam e mert le vagyok égve).A bedurranást is fokozta,viszont sokakkal ellentétben én nem vagyok annyira elszállva az eredménytől,ilyet no fokozó nélkül is el tudtam érni...(persze nem minden edzésen)
Majd arra lennék kiváncsi hogy amikor 2 kanállal szedsz akkor a plasmacore übereli e a jetet...

2008. Április 29. - 18:28:44
Válasz #21
Nem elérhető

George


Nemrég ittam meg egy adag vaníliás Freak-et. Ez NAGYON FINOM!!!!!!!!!!!!!! Hogy miért nem az összeset ilyenre kértem ˝=/ Isteni o:) :-oD

2008. Április 29. - 21:04:07
Válasz #22
Nem elérhető

George


Holnap egyedül edzek...kihasználom az mp3 lejátszó nyújotta edzésintenzitás fokozó, fülbe injektálható mega dózisos fekete fémet >:D Délután pedig egy tálca csokis pufirizzsel bemegyek edzést nézni ::) Olvasol Zsolti???? >:D

2008. Április 29. - 21:10:09
Válasz #23
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Április 29. - 21:14:40
Válasz #24
Nem elérhető

George


Holnaptól tervezem egy kicsit keményebbre venni az edzést, emelgetni a súlyokon meg ilyenek. "Big weights build big muscles!" - ahogy Rühl bácsi mondta egyszer, neki meg aztán elhiszem ;D

2008. Április 30. - 13:30:16
Válasz #25
Nem elérhető

George


Hi!
Ma a vállamat állítottam falhoz és az alábbi módon büntettem meg >:D
Oldalemelés csigán: 10(kg)x15, 15x15, 20x15, 25x10, 30x10, 35x8
Vállból nyomás:50x20, 80x15, 110x10, 130x10, 140x8
Oldalemelés kézisúlyzóval:12x10, 20x10, 24x10, 28x10
Előreemelés rúddal:20x12 x3
Relaxációs levezető oldalemelés, tantrikus állapotban, mantramormolással: 5x500

Vállfájós társaim! Mindenki szerezzen be Plasmacore-t! 0 vállfájással csináltam végig az egész edzést, pedig az első pár sorozat nyomás közben szokott lenni, de mióta iszok egy adaggal edzés előtt, faszán elmúlt, illetve nem jön elő, mert rohadt gyorsan bemelegszik az egész terület! Ha a pénteki karedzésen nem fog fájni a könyököm tricepsz közben, plusz a dupla adag(vagy 3 kanalas) durvább bedurranást fog okozni, akkor meg merem kockáztatni, hogy ütősebb a cucc, mint a Plasmajet! Erek dagadnak, bedurranás perfekt, izomláz kellemes, koncentráció 100%, mi kell még??? 

2008. Április 30. - 14:47:29
Válasz #26
Nem elérhető

madinorbi


Kedves Dzsordzsó az itt említett vállból nyomás az szabad súly ? mert ha igen mocskos rohadt erős vagy !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 30. - 16:07:14
Válasz #27
Nem elérhető

George


Kedves Dzsordzsó az itt említett vállból nyomás az szabad súly ? mert ha igen mocskos rohadt erős vagy !!!
Sajna szabad súlyos vállból nyomásra nincs lehetőségem, kb 2 éve csináltam egy másik teremben, akkor asszem 110 volt a vége. Ez gépen van, amin van 100 kg súly, és teszek rá még +40-et. Jövő héten megnézem majd kereten is, mert régen volt, annak valahol 120 körül volt a vége, nade most itt a Hyperdrol, a Mass Fx, meg a dupla Plasmacore >:D

2008. Május 01. - 00:02:25
Válasz #28
Nem elérhető

George


Holnap pihenőnap, kis családi összejövetel, extra tápanyag bevitel, esetleg pár órával több alvás ::) A súlyom egyenlőre nem nagyon változott, viszont látványba valami javult - nem lettem jobb képű ;D Próbálom annyira tisztán tartani a kaját amennyire lehet, a diéta végén 91 kg-al 79 cm-es volt a derekam. Most a 95-96 kg környékén 81 cm, aminek örülök, hogy nem "belesedek" annyira. Erőm kezd elindulni felfelé, jövő héten már komolyabb edzéseket is szeretnék csinálni ehhez a héthez képest. Asszem most meg ideje, hogy {-)

2008. Május 01. - 12:13:09
Válasz #29
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nyomjad George! =/+'
 8-)