2024. Május 15. - 00:09:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A vég kezdete - George  (Megtekintve 80725 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 20. - 16:25:11
Válasz #285
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Inkább az új szexistestépítősbe tőtögessétek a képeket, oszt mi eldöntjük, hogy szexi vagy nem :D :D :D
És nemér szivecskéket meg ilyeneket rakni  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Majd a számítógép zseni hölgyek lehámozzák a fotómról azt a szivecskét... ::)  :-O ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 20. - 16:26:45
Válasz #286
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hmmm...azért ebben van némi igazság, mert tényleg rohadt sokba kerül, ha komolyan csinálja az ember. Ha meg segítettem valakinek, akkor leginkább önzetlenül tettem, nem vertem nagydobra, hogy tudja meg ország-világ, hogy én milyen rendes gyerek vagyok. Olyan is volt már, hogy azt mondta, hogy "bocs, de most nem..." . Azért, mert én döntöm el, hogy kinek és mikor segítek, és nem csinálok magamból mártírt. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit tesz meg ezért a sportért, vagy azokért az emberekért, akik komolyan veszik a testépítést. De soha nem fogtok tőlem olyat hallani(olvasni), hogy "jaj, de sokba fájt ez most nekem".

Hát igen, ez a helyes hozzáállás... Łł= :-!

A mártír sztár elfelejti, hogy ő nem voltak jelen az autóépítésnél. !+"% :D
Beleült a készbe és kikiáltotta magáénak.

2008. Május 20. - 16:27:59
Válasz #287
Nem elérhető

FirstLady


Inkább az új szexistestépítősbe tőtögessétek a képeket, oszt mi eldöntjük, hogy szexi vagy nem :D :D :D
És nemér szivecskéket meg ilyeneket rakni  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Majd a számítógép zseni hölgyek lehámozzák a fotómról azt a szivecskét... ::)  :-O ;D

Tényleg nem volt nehéz :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 20. - 17:43:53
Válasz #288

Torony

Vendég
George szerintem ne indulj versenyen.
Az egész testépítés hanyatlóban van tiszta ciki az egész! :D


De george indulhat, de fontos, hogy jóval előtt elkezdje azokat mondani,hogy "nagy dolog van készülően", "ilyen még sohasem volt Magyarországon" Ha túl van rajta, számolja össze, hogy mennyibe került az neki (mindent bele kell számolni, és ha más adta rá a pénzt, akkor is sajátjaként kell feltüntenti!!!). Plusz pontos kilométer elszámolást kérünk, ill. még bele kell venni, hogy kinek-hogyan-miért-mennyit segített  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Most csak ez jut eszembe hirtelen :D
Hmmm...azért ebben van némi igazság, mert tényleg rohadt sokba kerül, ha komolyan csinálja az ember. Ha meg segítettem valakinek, akkor leginkább önzetlenül tettem, nem vertem nagydobra, hogy tudja meg ország-világ, hogy én milyen rendes gyerek vagyok. Olyan is volt már, hogy azt mondta, hogy "bocs, de most nem..." . Azért, mert én döntöm el, hogy kinek és mikor segítek, és nem csinálok magamból mártírt. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit tesz meg ezért a sportért, vagy azokért az emberekért, akik komolyan veszik a testépítést. De soha nem fogtok tőlem olyat hallani(olvasni), hogy "jaj, de sokba fájt ez most nekem".

azér ez így nem kerek...
... mert szíjazz a fejedre egy kamerát és rohangálj a színpadon, és mondd azt majd, hogy direkt ilyen remegős a kép... és deklaráld, hogy te találtad ki a fejreszíjazós kamerát ;D

utána határolódj el mindenkitől, aki nem csak azon a versenyen indult!  ;D

2008. Május 20. - 17:55:04
Válasz #289
Nem elérhető

George


 :-!!!
Nem is írtam a mai edzésről...aminek a végén készültek a fényképek pár oldallal előrébb 8-}
Hát volt terítéken:
Lehúzás:50x20, 50x15, 70x10, 90x10, 100x10, 100x10
Húzódzkodás:4x10
Lehúzás szűken:45x10, 55x10, 55x10
Köteles evezés felső csigán:55x15 x3
Az este felkeltem, mert valamiért bedagadt a torkom. Most 39 fokos lázam van, már nyomtam magamba ma egy vagon ellenszert ;D Holnap reggelre helyre kell jönni :-Đ Ezt a hete végignyomom, ha beledöglök is, majd pihenek utána ha feltétlenül szükséges :-}

2008. Május 21. - 11:57:33
Válasz #290
Nem elérhető

NaturalBoy



George neked mi a célod?

Mert van egy jó struktúrád és kellene rá egy rakás izom...

 :-} 8-)
Előbb meg kell csinálnom a házit 8-} Különben azt mondják majd, hogy "fehér bölény" ˝=/




Ezt ha jól emlékszem én mondtam és írtad,hogy ezt a nevet már valaki kirédemelte a testépítők közül.
De még mindig nem tudom hogy ki :-\

2004-es Mátra kupa résztvevő, ő fehér bölény, asszem Rúóler Lászlónak híjják.

(sajna csak ezt a képet találtam az egész neten róla :( ) :D

Akkor ezúton szeretnék bocsánatot kérni George.Nem iylennek képzeltem egy "fehér bölényt"  ;D
Én is láttam már neten ezt a képet iylen-oylan vicc oldalakon általáan iylesmi volt a kép címe,hogy na ki a kakukk tojás vagy hasonló,de azt hittem,hogy úgy lett összevágva a kép.Nem gondoltam volna hogy valaki komolyan ki áll iylen fizikummal bármiylen versenyre is.
Itt számomra teljes képzavar ez a jelző :-\
Szóval véletlenül se akartalak leszólni George,bocsi.
Elvégezted a házit 8-)

2008. Május 21. - 14:09:12
Válasz #291
Nem elérhető

George


Üdv!
A ami edzést elnapolom kissé, nem vagyok még 100%. A héten nekem véget ér a teszt, vasárnap le is zárom a naplót. Addig még akarok pár képet felrakni, amiket már ilyen "after"-nek is be lehet tudni, bár volt egy pár "közben" kép is. Hétvégén összefoglaló a termékekről 8-}

2008. Május 21. - 14:32:12
Válasz #292
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Várjuk a záró finálét  @:-) ;D

2008. Május 21. - 14:38:21
Válasz #293
Nem elérhető

hopika


Várjuk-várjuk! =/+'
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 22. - 16:40:49
Válasz #294
Nem elérhető

George


Hi!
Ma nekiálltam karozni még kissé rozzant állapotban, de határozottan jólesett az edzés, sőt, még jót is tett. Olyat cucc szakadozott fel közben, hogy inkább nem részletezem nektek :---- jobb kint, mint bennem >:D Nagyszerű bedurranást tudtam így is elérni, a súlyom ment le egy kicsit a két nap étvágytalan-lázas állapot miatt, de ez különösebben nem izgat. Készült pár kép, amik közül csak egyet teszek fel most, mert a többin úgy nézek ki, mint egy hasmenéses alien, nem pedig egy veterán ragadozó >:D !+"% Már sokkal jobban vagyok, úgyhogy kicsit visszatöltöm magam és csinálok jobb képeket a teszt lezárásához o:)
Ami ezen látszik, hogy azért ezek a cuccok nem a vizes "20 kilót felszedtem 2 hét alatt" tömeget hozzák, hanem száraz izmot építenek! Aki csak nehezebb akar lenni pár hét után, az ne ezeket keresse.

2008. Május 23. - 08:34:39
Válasz #295
Nem elérhető

Lalika85


 :-)!
Nagyon komoly testet építettél magadnak.
Minden elismerésem.

Jobbulást!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Május 23. - 08:48:02
Válasz #296
Nem elérhető

George


 #:-) Lalika! Eltűntél rendesen! Azért nyomod az edzést remélem :-Đ Már sokkal jobban vagyok, ma lábedzés lesz 10 körül, viszek gépet, hátha tudok hozni nektek egy-két képet a bajnokról...nem magamról.

2008. Május 23. - 18:01:29
Válasz #297
Nem elérhető

George


Üdv!
Ma kicsit döcögve indult a nap (meg a terem), de azért sikerült egy kellemes lábedzést összehozni. Vádlival kezdtünk, ami lábtológépen, illetve egylábas álló változatban ment. Utána lábnyújtás, majd guggolás...nah ez izgi volt, mivel nem csináltam ezer éve. A végére úgy lemerevedett a combom meg a seggem, hogy mindent akartam, csak kitörni nem....de mivel ez volt megbeszélve, kimentünk még az udvarra, és nyomtunk 3 oda-vissza kitörést, a szomszédos indiai étterem konyhájából kiszűrődő kajaillat mellett @-o Itt azért már mondtam én is, ahogy a kultúrált angol, hogy fákkk, pedig én nem is diétázok. Nehezített terepnek számít az udvar, mert kissé lejt, így egyszer emelkedőn, egyszer lejtőn csináljuk a kitöréseket. Majd ezt követően kint a friss levegőn elfogyasztásra került az edzés utáni turmix - kinek mi van épp - vagyis a Freak Fix, amit így a végére egész megkedveltem. Tényleg jó íze van, mostmár a sötét csokis is fincsi :P Szerintem holnap megcsinálom a kimaradt válledzést, rakok fel képe(ke)t, összegzést, vasárnap este meg lezárom a topikot, addig aki akar még hozzászólhat, hogy jóvót ;D vagy nemvótjó.

2008. Május 23. - 19:46:22
Válasz #298
Nem elérhető

darknight



Ez bizony jóvót... (+) :-)!

     >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Május 23. - 20:39:06
Válasz #299
Nem elérhető

swarci


jovót Dzsordzs, kedvemre való topikot- tesztet hoztál össze korrekten, képekkel súlyokkal alátámasztva a növekedést, ami szintén jovvót 8)
ha tudok nyomok pluszt >:D