2024. Április 28. - 01:59:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Xéna AX-MAP teszt-célegyenesben a Masters EB-re  (Megtekintve 31780 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 27. - 22:26:12
Megtekintve 31780 alkalommal
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Holnap nekiállok a tesztnek, de már kiadagoltam a kis dobozomba!

2008. Április 27. - 22:57:34
Válasz #1
Nem elérhető

Xéna


Holnap nekiállok a tesztnek, de már kiadagoltam a kis dobozomba!

Ez az én nevemben értendő, de Lacikám volt bejelentkezve!  :D
Xéna

2008. Április 28. - 20:52:10
Válasz #2
Nem elérhető

Xéna


Üdv mindenkinek a topicomban!

Kezdésként leírnám azoknak a kiegészítők a listáját amiket a tesztelt termékekkel kiegészítve szedek.
Ezeket eddig  is fogyasztottam, ezért természetesen a tesztelt termékek álltal okozott + változások
lemérhetőek lesznek!

Legfontosabbak a vitaminok, ez mindennek az alapja, hiszen az anyagcserefolyamatok, illetve az anabolikus folyamatok csak így működhetnek megfelelően.

UNIVERSAL ANIMAL PAK


Az izületek védelmére RELEVE. Nagyon fontos a nagy igénybevételnek kitett izüleeink regenerálódása.

A zsírégetés aktiválására MUSCLTECH HYDROXICUT HARDCORE

A mindennapi energizálásra edzés előti pörgetőnek ANABOLIC XTREME STIMULANT X

Az aminosavak izmaink építőkövei, ezért nagy a jelenőségük:
DYMATIZE BCAA
MHP GLUTAMINE-SR


És végül de nem utolsó sorban a lényeg, tesztelt termékek:


MUSCLE ASYLUM PROJECT

N.O. PLASMACORE: anabolikus NO fokozó az edzés előtt.

FREAK FIX fehérjepor edzés után és lefekvés előtt.



ANABOLIC XTREME:

HYPERDROL X2 száraz izomtömegnövelő

Mass FX: pro-anabolikus tömegnövelő( bennem nem ébreszti fel az alfahímet, mert az a Lacikám és én az ő alfanősténye. Csak megjegyzem, hogy az alfahím párjának alfanőstényt válasz a természetben is  :D . Szóval akkor most módosítjuk a reklámszövegét a terméknek: ÉBRESZD FEL AZ ALFANŐSTÉNYT!


ELKEZDTEM A TESZTET!

2008. Április 28. - 20:58:07
Válasz #3
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hajrá Eszti!!!  :-!

Bár nem leszek itthon az EB idején,de kívánok neked nagyon-nagyon sok sikert és eredményekben gazdag versenyszezont. De ezt még átbeszéljük majd ósztriába is.  ;D

2008. Április 28. - 21:17:20
Válasz #4
Nem elérhető

Xéna


Szia Zsolti!

Neked is viszont kívánom!
Szombaton Bécsben!!!

2008. Április 29. - 00:35:29
Válasz #5
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!


Xéna elkezdte a tesztet egy hátedzéssel!
Persze előtte gondosan bevette a kiegjeit! Azt hittem abba sem hagyja a húzódzkodást!
 d:)

2008. Április 30. - 23:08:00
Válasz #6
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Kedden már kicsit fáradtabban kezdtem neki az edzésnek,mert hétről-hétre keményítek a diétán így kb.5héttel az EB előtt.Sajna nagyon rosszul tolerálom a szénhidrátot,mivel 0-s a vércsoportom,ezért brokkoli és saláta a fő forrás,a húst pedig nem szeretem ezért csak halat eszem-sz.. ügy,mert nekem jó sok marhát kéne bezúznom.
Na,szóval kaja nem sok,így a Plasmacore-hoz fordultam segítségért.Ennek köszönhetem,hogy mellezésnél sikerült nagy nehezen belenyomnom a 60kg-ba 45fokon-máskor azért könnyebben megy.
Tricepszezésnél már jól bedurrantam,azzal nem volt baj és még maradt erőm a feszítőkre,lábtolónál ment a 280.Lábazás előtt azért a biztonság kedvéért bedobtam 2 STIMULANT X-et,hát hatott!
Folyamatosan tolom a HYPERDROL-t és a MASS FX-et,remélem egy hét múlva már látható jelei lesznek az izomkerekségnek és szárazság megkezdődésének!

2008. Április 30. - 23:11:09
Válasz #7
Nem elérhető

Xéna


Kedden már kicsit fáradtabban kezdtem neki az edzésnek,mert hétről-hétre keményítek a diétán így kb.5héttel az EB előtt.Sajna nagyon rosszul tolerálom a szénhidrátot,mivel 0-s a vércsoportom,ezért brokkoli és saláta a fő forrás,a húst pedig nem szeretem ezért csak halat eszem-sz.. ügy,mert nekem jó sok marhát kéne bezúznom.
Na,szóval kaja nem sok,így a Plasmacore-hoz fordultam segítségért.Ennek köszönhetem,hogy mellezésnél sikerült nagy nehezen belenyomnom a 60kg-ba 45fokon-máskor azért könnyebben megy.
Tricepszezésnél már jól bedurrantam,azzal nem volt baj és még maradt erőm a feszítőkre,lábtolónál ment a 280.Lábazás előtt azért a biztonság kedvéért bedobtam 2 STIMULANT X-et,hát hatott!
Folyamatosan tolom a HYPERDROL-t és a MASS FX-et,remélem egy hét múlva már látható jelei lesznek az izomkerekségnek és szárazság megkezdődésének!



Bocs,ezt én írtam,csak nem vettem észre,hogy Laci van bejelentkezve!
Családi keveredés!!

2008. Május 02. - 12:54:08
Válasz #8
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!

Most én vagyok bejelentkezve é én is írok.

Eszti annak ellenére, hogy vesz vissza a kalóriákból, nem gyengült el az edzésein.
Szerintem sok férfi is örülne, ha 280-ba 12 ismétlét nyomna az utolsó szériában :-O!

Arról nem is beszélve, hogy Xéna tart minden nap aerobikot is a terembe, és látom a vendégei egyre roszabb állapotban jönnek ki az óráról.
 Mivel Xéna mindig végígnyomja velük az egészet, és ez az ő aerob edzésének a része is rettenetes mit kapnak az aerobikon.

 Az óra fantázianeve: Totál-brutál  :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O ?:-/ ?:-/ ?:-/.

Szokott lenni a végén egy 20 perces hasblokk, én is be szoktam menni (nem sokszor ám, és nem kantáros aerobikdresszben), de a klinikai halál állapotába jutok tőle. A vendégek nem csak fogynak. hanem izmosodnak, formálódnak. Ezért imábják Xénát, még ha egy szadista állat is ;D.
Sok edzettje felismerte az ugribugrin, hogy ez magában kevés, és kijárnak hozzá a terembe is, sőt már a súlyzós edzés dominál a tréningjükbe.
Xéna az étrendet is ősszerakja nekik, és bámulatos átalakulások szemtanúi lehetünk.
 d:)


2008. Május 02. - 13:32:44
Válasz #9
Nem elérhető

George


280???  @-o
Respect  :-){
Teljesen egyetértek veletek! Sok lány fél attól, hogy ha súlyt használ lábtolás közben, akkor valami félelmetesen vastag combja lesz. Az én drágám 200-al csinálja a lábtolást és egyre jobban néz ki!

2008. Május 02. - 13:56:03
Válasz #10
Nem elérhető

fastor


nagyon kemény xéna  @:-) :-)!
soksikert!!!
 =/+' :-oD /7% :-< {-)------>>>> (:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 02. - 22:05:26
Válasz #11
Nem elérhető

Xéna


280???  @-o
Respect  :-){
Teljesen egyetértek veletek! Sok lány fél attól, hogy ha súlyt használ lábtolás közben, akkor valami félelmetesen vastag combja lesz. Az én drágám 200-al csinálja a lábtolást és egyre jobban néz ki!



Ja,ja.
Azok a lányok,akik hozzám járnak,komoly súlyokkal dolgoznak,ők már megértették,hogy csak időfecsérlés mini súlyokkal ezreket csinálni,csak a sorozat és ismétlésszám legyen viszonylag magas.Külsejük magáért beszél és itt nem dagadó izmú gyúrósokról van szó,hanem hetente 3x edző emberekről,akik formásan izmosak.
Visszatérve az én lábazásomra,hát nekem aztán széltében nem kell nagyobb láb,a genetika és a 15év versenyszerű futkározás 400 és 800m-en megtette hatását.Csak az a baj,hogy az én időmben nem sok gondot fordítottak a felsőtestre,ezért vehemens munka felhozni az arányokat.
Szóval guggolásnál és lábtolónál 8-10 sorozatot csinálok,emelem végig a súlyt és az utolsó sorozatba is min.15-öt tolok vagy guggolok.És ettől csak sokkal tagoltabb lett a combom,sűrűbb,keményebb,de nem szélesebb!!!Klassz a barátnőd!!Ő az okos oldalon van!!A súlyok azért vannak,hogy használjuk őket.

2008. Május 02. - 22:08:58
Válasz #12
Nem elérhető

Xéna


nagyon kemény xéna  @:-) :-)!
soksikert!!!
 =/+' :-oD /7% :-< {-)------>>>> (:-)


Köszi Fastor!
Nézz ki az EB-re,ha van időd!

2008. Május 03. - 09:30:17
Válasz #13
Nem elérhető

hispi


Szia Xéna!

Szerintem már most is nagyon jó formában vagy!
Sok sikert a felkészüléshez és az EB-re.
Én biztos ott leszek és az első sorokból szorítok neked.   :-<

2008. Május 06. - 20:57:48
Válasz #14
Nem elérhető

endre66


Azér' jó ez a fórum, mert ki gondolná, hogy épp Xéna topicjában kapok a holnapi lábhoz jó kis lendületet a fenti sorokat olvasva???...belemászok én is majd a lábtológépbe, már alig várom! Érzem is, hogy jól fog menni!  :-OO
Köszi Eszti (így ismeretlenül is)! És hajrá!