2024. Április 27. - 21:20:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Xéna AX-MAP teszt-célegyenesben a Masters EB-re  (Megtekintve 31775 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 08. - 10:57:12
Válasz #15
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tegnap voltam Xéna anyunál, és higgyétek el! A forma az nem semmi. Már jelentkeznek a diéta nem éppen jó jelei: devalváltság, kedvtelenség..Viszont még meg van a tömeg, s itt kizárólag az izomtömegre gondolok! Száraz forma, szeparált váll és hát, tekintélyes tömegű és plasztikus láb, vékony derék. Hmmmmm....Csak a nagy Gratuláció és Respect ami jár!

 :-)! :-)! :-)!

 O0 O0 O0

2008. Május 08. - 13:06:55
Válasz #16
Nem elérhető

hispi


Sziasztok!

Ezt,amit Dani barátom írt,csak megerősíteni tudom. Tényleg fantasztikus formában van már most Xéna,pedig még egy hónap hátra van.
Minden elismerésem.   :-){
 Így tovább!!!!!!!!!!

2008. Május 08. - 14:49:40
Válasz #17
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Xéna most ebben a felkészülésben nagyon odateszi magát, nekem mindennap a szemem előtt játszódik a dolog, ennek ellenére engem is meglep az elszántsága.
Azt javaslom nézzétek meg a 2005-ös Bajnokok éjszekájának fotóit(ott még mint Németh Eszter szerepel)
http://body.builder.hu/kepgaleria.htm4?skey=Németh%20Eszter&page=5

Ez a szérazság lesz most is. csak sokkal nagyobb tömeggel!

A sors igazságtalansága, hogy a mostani trend a f.forma kategóriában az akkori formájához optimális lenne, hiszen a nagyobb izmokat most lepontozzák.(Lás Farkas Andi esete az ősszel)
De Xéna mostmár BODY-s és most izmosan lesz ennyire száraz!
De ezt összehozni lesz a nagy mestermunka!
 d:)

2008. Május 08. - 15:17:14
Válasz #18
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hidd el Vater, NEM hiszem hogy anya elszántsága,minősége,tömege,akarata, neked a tudásod, Doki hozzáértése és rábeszélőképessége, Extremfitt tápkiegészítője, Tomcsi edzéskellékei nem hozzák meg a kívánt eredményt!


 O0 O0 O0

2008. Május 08. - 22:51:29
Válasz #19
Nem elérhető

Xéna


Tiszta őrült a családom(Laci és Dani),meg a barátaink is,de nagyon jól esik,hogy így látják már most a formám.Én azért még elégedetlen vagyok kicsit,dehát ez viszi előrébb az embert.
75kg-ról kezdtem 3hete a fogyasztást,most 67kg vagyok,szeretném megtartani ezt a tömeget(ebben segít a Mass FX),vízből pedig leadni még 7kg-ot(bízom a Hyperdrolban).
Nem lesz könnyű buli,mert azt vettem észre,hogy mióta nagyobb az izomtömegem,nehezebben tudok beszáradni.
Tény,hogy az új diétám rendesen hazavág,3 ill.4 héttel a verseny előtt eddig még kedélyesen éldegéltem,most vannak mélypontjaim rendesen.Reméljük,így lesz jó,ez többeknél bevált,pl.Dani fiunknál,aki szintén hasonlóan volt az Ausztria Kupa előtt,aztán olyan formát hozott,ami élete legjobbja volt,csak ámultunk-bámultunk,mennyire otthagyta a többieket!!
Úgy látom,most már nem csak magamnak tartozom,úgyhogy MEGCSINÁLOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. Május 09. - 12:42:10
Válasz #20
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Hidd el Vater, NEM hiszem hogy anya elszántsága,minősége,tömege,akarata, neked a tudásod, Doki hozzáértése és rábeszélőképessége, Extremfitt tápkiegészítője, Tomcsi edzéskellékei nem hozzák meg a kívánt eredményt!


 O0 O0 O0


Valóban Dani, a tesztelt termékek, és a mögötte felsorakozó team, az elszántsága, akarata mind mind hatalmas fegyvertények a felkészülésben. Az a legcsodálatosabb az egészben, hogy ebben a csapatmunkában mindenki tudása összeolvad és ez mindannyiunk egyéni tudását is gazdagítja.
Persze Xéna izzad és szenved a sikerért, micsak aszisztálunk.
Pár tegnapi edzéskép:

2008. Május 09. - 12:44:49
Válasz #21
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member

2008. Május 09. - 12:47:23
Válasz #22
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member

2008. Május 09. - 12:51:11
Válasz #23
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyon jó Eszti!!! Bár sajna Ausztriában csak a kar-váll fejlettségét tudtam szemrevételezni,de valóban sokat javultál. Szorítok neked mert az elszántságod és fizikumod alapján maximálisan megérdemled!  :-)!

2008. Május 09. - 12:59:23
Válasz #24
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Nagyon jó Eszti!!! Bár sajna Ausztriában csak a kar-váll fejlettségét tudtam szemrevételezni,de valóban sokat javultál. Szorítok neked mert az elszántságod és fizikumod alapján maximálisan megérdemled!  :-)!

Szia Zsolti!

Én nap mint nap szemrevételezem mindenhol és biztosíthatlak a változás álltalános!
(nekem legjobban a farizom hihetetlen kerekedése tetszik, bár ezért a beszólásért most tuti kikapok tőle)
 d:)

2008. Május 09. - 13:10:44
Válasz #25
Nem elérhető

FirstLady


Hú, ezek a képek... Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= :-){
Gratulálok! :-! Drukkolok neked én is nagyon!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 09. - 13:50:15
Válasz #26
Nem elérhető

sasa



2008. Május 09. - 14:21:49
Válasz #27
Nem elérhető

AtomAnti


Laci nagyon ott van a párod!   ;-oo-;

Hajrá Xéna sok sikert!    :-)!
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 11. - 00:05:48
Válasz #28
Nem elérhető

Xéna


Az az igazság,hogy nagyon meglepődtem,hogy ennyien drukkoltok nekem és baromi jól esik,köszönöm!!
Szükségem is van rá,mert elég nehéz hét áll mögöttem,folyamatosan a vércukor szintemmel kűzdöttem és kűzdök most is,ezért az edzést és az aerobic órákat elkezdeni iszonyú lelkierővel tudtam csak,de amikor már benne voltam,egész jól ment.Köszönhető ez a PLASMACORE-nak is,ami az elfogyasztást követő jó fél óra múlva kezdi kifejteni a hatását,elönti a testemet a meleg,még a homlokomon is bedurrannak az erek,totál kipirosodik a bőröm.Tömöm magamba az L-Carnitine-t és a Stimulantot,és megemeltem a Glutamin adagomat is(MHP-s GLUTAMINE-SR),ez is segít az izmaim megartásában.
Egyre kevesebb az erőm,de ha agyilag felturbózom magam,azért még mindig odacsapok a súlyoknak.
Jövő héten megint készítünk képeket,meglátjuk,mit hozott rajtam a teszt!

2008. Május 11. - 14:07:43
Válasz #29
Nem elérhető

hispi


Nagyon brutális képek készültek rólad.
Csak így tovább!!!!!!
Már alig várom a jövő heti képeket.