2024. Április 27. - 23:32:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Izomenő ámokfutása- Ax.-M.a.p. kúra  (Megtekintve 55981 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 30. - 19:07:51
Válasz #15

Bandi

Vendég
" Mondjuk nem kis darab haverommal felszoktunk erőszakolni egy 15ös tárcsát amig el nem szakadt a gyenge drótkötél és úgy homlokon baszta a havert, hogy majdnem leesett a gépről, ráadásul a lendülettől még levette tarkóval a mögötte lévő radiátort is!   Mi meg a combunkat fostuk a röhögéstől!  "
a szolidaritás  ;D


Ez kemény volt ;D

2008. Április 30. - 22:34:39
Válasz #16
Nem elérhető

zotja


mostmár tudjuk h nagyon fasza csávó vagy meg minden tök jó a genetikád, de képek jobban bizonyitanák :) vagy aki odaadta atermékeket neki az irjon már róla h tényleg ilyen jó a srác :D ? :D

2008. Április 30. - 22:39:25
Válasz #17
Nem elérhető

tomi


Nagyon jó a beszámoló így tovább, csak ne menjen a mennyiség a humor minőségének rovására. :-):-)::
Up the dose, lift the most!

2008. Május 01. - 18:57:37
Válasz #18
Nem elérhető

madinorbi


Szted a teszt végére mennyi minuszt tudsz összeszedni mert ahogy elnézem szórnak rendesen mindennap !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 01. - 20:27:23
Válasz #19
Nem elérhető

Jordan


Szerinted ki nem tojja le a minuszokat?   ;D  8-)
Szarok rá!

 Łł= :-){ :-)!
Thats right!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 01. - 20:49:51
Válasz #20
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Bocs, de itt nincsenek irigyek pláne kretének, jó oldalt néztél?! ;D
 8-)

2008. Május 01. - 22:17:23
Válasz #21
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Véleményem szerint Izomenő egy rendes fazon (ez a privát email-jeiből is kitűnik) és egy érdekes, szórakoztató színfoltja a Bodybuilding.hu Fórumnak. Van egy sajátos stílusa, ami sokaknak nem jön be (keményebb káromkodásokat kellene csak kihagynia), viszont egyrészt egyedi a stílus, másrészt semmi rosszat nem akar ő ezzel. Poénkodik, megpróbál szórakoztatni, kicsit kiéli magát és görbe tükröt tart a saját egoizmusa elé, ami egyébként minden valamire való testépítőben jelen lévő tulajdonság.

Szóval semmi baj nincs Izomenővel. King Kamali-val sem volt semmi gond addig még olyanokat nem kezdett el hangoztatni, hogy csúnyán megveri majd Shawn Ray-t az Olympia-n stb...

Szóval majd akkor jönnek a gondok, ha elkezdi írni, hogy arányosabb Johnny-nál, erősebb blade-nél stb...  ;D


Mindent bele Izomenő!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 01. - 23:43:41
Válasz #22

Pain

Vendég
Bocs, de itt nincsenek irigyek .....


Ebben azért nem lennék olyannyira biztos.  8-)

2008. Május 01. - 23:58:12
Válasz #23
Nem elérhető

tas


dikmá gyűlnek a pluszok is, felajánlok egyet én is!
aztán jöjjenek a képek is mester :-){

2008. Május 02. - 17:56:18
Válasz #24
Nem elérhető

Jordan


az összes szembejövő faszvégre való puncit rommádugnám!  :-/-  :-)-  :-)o-:

 Łł= :-)!
Én meg már féltem hogy csak én szoktam ilyenekre gondolni.  #:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 02. - 18:00:30
Válasz #25
Nem elérhető

L


Egy szuszra végiolvastam a topicod és most már egészen biztos, hogy Gregg Valentino MD-magazinos Zombi Zóna című írásain nevelkedtél.  ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 02. - 18:37:25
Válasz #26
Nem elérhető

Johnnyx


Vagy lehet, hogy Izomenő Gregg Valentino inkognitóban  @-o
Egyetek zabot!

2008. Május 03. - 19:32:16
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Május 03. - 19:39:00
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


De ezé cserébe olyan képeket fogok nyomni hogy rögtön magatokhoz nyúltok!   ;D  8-)  !+"%

Remélem csaj vagy  :-*
Ha jársz kecskemét fele, szívesen körbefényképezlek  @:-)

2008. Május 03. - 19:46:09
Válasz #29
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
God, jogos a kérdés/kérés!  /:-)
De bassza meg még mindig nem kaptam vissza a digitális gépem!  :-Đ  :-/-
Megpróbálok mástól köccsön kérni, ha nem tudok akkor csak kb kedd-csüt. között tudom végre tényleg visszapöppenteni apunak a gépet!  :-Đ  8-)
De ezé cserébe olyan képeket fogok nyomni hogy rögtön magatokhoz nyúltok!   ;D  8-)  !+"%

Ha ilyen problémáid vannak, azon segíthetünk, küldök stábot, steadicamet, fotóst! ;D
Jöhet a napi (-) Izomenő :D :D :D