2024. Május 10. - 12:51:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Linda xtreme élményei az izomőrültek házában...  (Megtekintve 43830 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 28. - 15:22:26
Válasz #90
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szia Linda!
Köszönöm a gyors választ rendelés ügyben, ma már meg is kaptam a csomagot! Nagyon rendes vagy!! @:-)

Jó edzést!!  =/+'

Szivesen!  :)

Jó edzést neked is!  =/+'

2008. Május 28. - 16:44:59
Válasz #91
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
#:-)

Ujra itt  :).

Az elmúlt napokban Bécsben voltam.

Hétfőn el látogattam egy igazi kis "retro" terembe vállazni.
A tulajdonosa Willi a 80-as években volt versenyző.
Nagyon jó kis hangulata van a helynek....a falak Arnold poszterkkel és versenyzők képeivel van kitapétázva  :D .
A súlyok legalább 30 évesek és még öntött vasból vannak.... szóval tuti nem lehet karcolás nélkül megúszni az edzést  :-O mivel csiszolatlanok a szélei  ;D.



2008.05.28
Ma reggel pedig ujra Fitness 2000... ;D

Láb:
-Lábtoló + elölguggolás tárcsával
-Magas lábtartású lábtoló (combhajlítóra) + Felhúzás
-Kitörés

2008. Május 29. - 15:17:40
Válasz #92
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Egy pár jó kis kép Árpi "bácsi" jóvoltából!  @:-)

Róla annyit kell tudni, hogy igazi fanatikus Bodybuildnig rajongó, Egerben él és a Vinces Gym alapítója.

2008. Május 29. - 15:57:13
Válasz #93
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy pár jó kis kép Árpi "bácsi" jóvoltából!  @:-)

Róla annyit kell tudni, hogy igazi fanatikus Bodybuildnig rajongó, Egerben él és a Vinces Gym alapítója.
Árpi bácsi nagyon nagy arc!!!  @:-) ;D

Bejárta már az egész világot és minden létező ismertebb "bodys helyen" lefotózkodott. Ismertebb helynek minősül pl. az is, ha lefotózkodik egy asztalnál ahol pl. 15 évvel azelőtt ült Franco Colombu (is).  Łł= ;-oo-;

A legnagyobb büszkeségei az Arnold-dal, Haney-vel és Coleman-nal készült fotók. Mindig mondja, hogy ezáltal 23 Sandow szoborral "fogott már kezet"! Roppant lelkes fazon!

Aztán lehengereltem vmivel... Elmeséltem, hogy van olyan fotóm ahol fogok egy Sandow szobrot a Lindával és a fotót meg egy kétszeres Mr. Olympia készítette... :-}
Totálisan ledöbbent és mondta, hogy ezt már nem lehet überelni.  :-){ ;D

Dehogynem Árpi bácsi...dehogynem...várja ki a végét... :-}


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 29. - 16:59:41
Válasz #94
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy kis visszatekintés Lindáról...

Plusz még egy régebbi kép a "bulisabb korszakból". Azóta már családot alapított Őszőkesége... :) <3!


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 29. - 21:51:22
Válasz #95
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
2008.05.29.

Hát:

-Tarkóhoz húzás
-Egykezes evezés
-Döntött törzsü evezés
-Mellhez húzás fordított fogással + evezés csigán

+ has, kardió

Nagyon jól ment az edzés  :-):-)::.
Mivel a csuklóm is kezd egész jó lenni, így végre ki tudom használni a Hyperdrol okozta +erő növekedést is.  =/+'

2008. Május 29. - 21:57:24
Válasz #96
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Június 02. - 17:44:15
Válasz #97
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Helló Mindenki!  :-):-)::

Nekem még nincs vége a tesztnek  :D!

A hétvégén általában nekem pihenés van edzés terén, de most kellőképpen ki is ruccantunk.  :-):-)::
Szombaton a Szeghalmon megrendezett Szuper Kupán gyűjtöttem egy kis motivációt az őszi szezonra.
Vasárnap pedig egy kis "családi" program keretében a Westendben mászkáltunk Steve-vel <3!.



2008.06.02

Ma reggel pedig ismét edzéssel kezdődött a nap. Łł=

10:00-11:15 Kardió + forgás derékra

Este pedig váll lesz.

Pontosan még nem tudom hány napig tart a teszt, van pár szem kapszulácska még a dobozomban....de olyan jó kis kombináció ez a Hyperdrol+Mass Fx  @:-), hogy lehet abba sem hagyom  ;D.

2008. Június 05. - 17:48:24
Válasz #98
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szép napot mindenkinek!   :-):-)::

Tegnap este brutál lábedzést bonyolítottam le.  @-o

Volt egy kis bemelegítés biciklin (5perc  :D ), aztán el is indultam a súlyok irányába.....



A következő gyakik kerültek most a "porondra" :

-Elölguggolás
-Kitörés (egy)helyben rúddal
-Lábtoló szűk lábtartással
-Felhúzás terpesz állásban + combhajlítás fekve szuperszett

Utána pedig egy kis vádlizás volt amit szintén szuperszettben nyomtam.
Egyébként sem volt más lehetőségem, mert 15 perc volt zárásig.

-Ülő vádli egy lábbal váltogatva 2X + kétlábbal + álló vádli súly nélkül két lábbal.  3X ismételtem meg


Mára elég brutális izomlázam lett .  :o
A reggeli kardiónál komoly küzdelmet kellett vívnom minden egyes lépésért a lépcsőző gépen (20 perc).
Majd 20 percet töltöttem el biciklizéssel, de ezúttal a spinningen.
Aki még nem próbálta, ne hagyja ki nagyon komoly!!!   @:-)
Aztán még sétáltam egy kicsit. Éhgyomorra ennyi is bőven elég volt.  Łł=

Lassan elfogynak a kis kapszuláim, talán még 2 napra elég  :-[, de mivel van otthon "készleten" még fél doboz Hyperdrol és Mass-Fx, ami a Steve-é (most már csak volt  ;D ) így én még rádobok a tesztre pár napocskát.
A Freak Fix-et tegnaptól fölváltotta a Intra Pro (Gaspari Nutrition), ami egy nagyon tiszta alacsony ch tartalmú fehérje.
Csokis ízben nagyon komoly!  :-oD ;-oo-;

Persze "hivatalosan" ennek a tesztnek holnap már vége, de azért én még jelentkezek majd némi beszámolóval.

2008. Június 08. - 17:40:48
Válasz #99
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok!

A mai nap lezárult számomra is ez a teszt, legalábbis "elvileg".  ;D
Még 10 napra való Hyperdrol-om van amivel egy kicsit tovább turbózom az eddigi eredményeket.

Röviden így lehet összefoglalni a MAP és AX termékeket:

Olyan jó, hogy nem lehet abba hagyni !!!



A Hyperdrol és a Mass-Fx szerintem egy tökéletes kombináció lehet tömegnövelő időszakban is, illetve azoknak is akik diéta közben szeretnének még egy kis extra kemény, száraz izomzatra szert tenni.
Én bátran ajánlanám hölgyeknek is ,mert ilyen mértékű izom feszességet szerintem semmi mással nem lehet elérni ,és közben a hihetetlen libidó emelkedés is csak + lehet mindenki életében  ;D :-)o-: ;D.
Emellett az sem elhanyagolandó szempont ,hogy abszolút nem nyúl bele a hormonháztartásba.

Tapasztalataim :

-Erőben nagyon sokat hoztak
-Libidó fokozás (extra mértékű  @-o)
-1.5 hét után láthatóan fölkeményíti az izmokat
-Minőségi tömeget hoz
-Sokkal feszesebb összhatás

Bár ez teljesen típusfüggő és egyénenként más véleményeket lehet hallani....nekem személy szerint egy kissé megkötik a vizet, amit nem az izmaimon hanem inkább az arcom vizesedésén észleltem már 5-6 nap szedés után.

A teszt alatt én cm-eket nem mértem, mert szerintem ez egy nőnél elhanyagolandó.
Ami meglepő viszont, hogy a súlyomat abszolút "megfogta" ez a kis kombináció  @:-).

Mivel én diétáztam a teszt alatt így kb. 4 kg mínuszra számítottam mivel az edzésben is változtatásokat eszközöltem, ugyanis az edzés utáni 30 perc kardiót fölváltotta a reggeli éhgyomorra 45 perc.
Szerintem látványosan sokat formálódtam a teszt közben, mégis a súlyomban csak -1 kg változás történt.
Ez is azt támasztja alá, hogy nagyon jó antikatabolikus hatással rendelkeznek.
Szerintem a 12 hetes versenyfelkészülésem egyik fő alkotója lesz a Hyperdol-Mass-Fx kombó!  @:-)


Az No Plasmacore nekem ki maradt a tesztből, de kérdezzétek csak nyugodtan a Steve-et  :D majd ő elmeséli milyen jó!

A Freak Fix fehérje szerintem nagyon jól ki lett találva.
Kevés olyan proteint lehet találni amiben 34 gramm protein van és csak 11 szénhidrát és még finom is. ;-oo-; :-oD
Én vaniíiás ízt választottam ami nagyon bejött és még fagyit is csináltam belőle  /7% :D.

Örülök, hogy be lettem választva én is a Nagy Map-Ax tesztbe és köszönöm mindenkinek aki olvasta a tesztemet!

 :-*

Most pedig vissza A NAGY Fogyás Fitnessbarbie-val topicba  ;D :

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=384.0





2008. Június 08. - 18:05:47
Válasz #100
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Két összehasonlító kép Lindababy-ről a teszt elejéről és végéről. Habár tényleg csak egy kiló a differencia (68.5 kg-67.5 kg), mégis látszik a körvonalakon és azokon belül is a változás. Valamint tény, hogy sokkal feszesebb lett, "fogásra" is teljesen más!  8-) <3! :-*


 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 09. - 11:13:43
Válasz #101
Nem elérhető

AnitaH



2008. Június 09. - 12:37:21
Válasz #102
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2008. Június 09. - 12:44:24
Válasz #103
Nem elérhető

AnitaH


Szépen alakul az a forma!  :-)!

Köszi Anita!
Majd lepózolunk .....  ;) :D
Mikor is? Mostanában nem is látni titeket felénk. ::)

2008. Június 09. - 15:59:45
Válasz #104
Nem elérhető

kaza


Linda
szuperek a kepek!
gratulalok nagyon sokat fejlodtel, neztem a tobbi kepedet is,nagyon jok!
osszesen hany kiegeszitot eszel
nekem a legfobb bajom annak kideriteswe hogy mit kene mivel...
most csak animal pakkot, c vitamint, bcaa/t, glutamint, na meg whey isolatumot, meg proteint, l carnititnt, meg zsiregetot szedek