2024. Április 28. - 10:04:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szavazz a favoritodra!

B1ll4
George
ati75
Izomenő
Xéna
Fastor
Varga Linda
NaturalBoy
endre66

Szerző Téma: A kedvenc 'AX-MAP' tesztemberem  (Megtekintve 34739 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 16. - 23:40:38
Megtekintve 34739 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az első két helyezett ajándékokat kap majd a Bodybuilding.hu-tól, az első helyezett pedig automatikusan részt vehet majd a következő tesztben is, ha kedve tartja, illetve ha az a teszt is egyezik majd az egyéni céljaival, elképzeléseivel.

Úgyhogy szavazzatok!!!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 16. - 23:58:57
Válasz #1
Nem elérhető

Cressler


Na még a végén én adom le az első szavazatot...
hmmm gtk-s, barátoköztnéző  :D + a freakfixes kép is  ;D
így Endre

Egyébként   George tesztje is tetszett, illetve Naturalboyé is csak ő az érettségi miatt kicsit ritkábban írt. 
A legmotiválóbb pedig Xénáé szerintem, meg Atié aki egy igazi fekvenyomógép...

Grat mindenkiek!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 17. - 00:30:16
Válasz #2
Nem elérhető

Tarot


Egyértelmű, Béla kóma, mint barát és mint motivációs forrás, és amúgy is nagy a feje.  @-o ;-oo-;

2008. Május 17. - 00:35:30
Válasz #3
Nem elérhető

zotja



2008. Május 17. - 00:42:40
Válasz #4
Nem elérhető

tockon2


Azt hiszem, ha a szakmaiságot, a teszt korrekt vezetését nézzük edzésről-edzésre, pontos gyakorlat, táplálkozás és szubjektív benyomások feltüntetésével, akkor elfogultság nélkül, objektíven csak Bélára tudok szavazni! Viszont mindenkinek gratulálok az elért eredményekhez! Egy ilyen teszt csak motiváló lehet mindenki számára! :-)!

2008. Május 17. - 01:20:36
Válasz #5
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lesz még a közeljövőben valamilyen teszt Steve?  >:D
Mármint azon kívül amit a "topiknyitó" hozzászólásomban írtam...?  ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 17. - 06:31:38
Válasz #6
Nem elérhető

fastor


Endruuu ra szavazok @:-) Bár ha kétszer lehetne Georrge Júzer is kapna tölem föleg az 500 oldalemelésért ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 17. - 06:40:20
Válasz #7
Nem elérhető

FirstLady


Az a baj, hogy ugyan oké, hogy Bélára szavazok, mert mégiscsak az "örökbe fogadott" kisfiam, de azért nehéz ez, mert én bírom pl. George meg endre tesztjét is, meg a lányokét is...  :) Kár, hogy nem lehet 2-re szavazni (minimum :D )... 8-)

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 17. - 09:10:40
Válasz #8
Nem elérhető

endre66


Én is szavaz6ok?   @:-)

2008. Május 17. - 09:19:24
Válasz #9
Nem elérhető

endre66


Köszönöm mindkét szavazatot, igazából összesen 3 szavazatra számítok, így ha elérem ezt a bűvös számot, akkor vissza is vonulnék, mert elértem mindent amit szerettem volna  !+"%

Jó kis teszt ez, szimpatikus résztvevőkkel...most George-ra nyomnék  @-o, mert szüksége lehet a következő tesztre is  8-)

2008. Május 17. - 09:50:38
Válasz #10
Nem elérhető

L


Üdv Billa!

Végigolvastam a topicodat és aztmondom, hogy ha lenne "KIJAKEDVENCTEZDEMBERED?" szavazás, tudnám kire tegyem a voksom.
Mindent bele és sok sikert a teszthez!

L

Szóval ígéretemhez híven Billára szavazok. Szeretném még előterjeszteni különdíjra( ;D) George és Endú júzereket, mert nagyon tetszett mindkettőjük tesztnaplója! És persze a többieknek is gratulálok!

Köszönöm mindkét szavazatot, igazából összesen 3 szavazatra számítok, így ha elérem ezt a bűvös számot, akkor vissza is vonulnék, mert elértem mindent amit szerettem volna  !+"%

Elérted a hármat! 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 17. - 10:11:35
Válasz #11
Nem elérhető

endre66



Elérted a hármat! 8-)

 :-):-)::  mehetek pihenni a kispadra  :-<

2008. Május 17. - 10:11:57
Válasz #12
Nem elérhető

Rob


Nem volt könnyű dönteni,de én B1ll4-re szavaztam. ;D ))=/
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Május 17. - 11:18:02
Válasz #13
Nem elérhető

George


Hi!
Köszönöm, hogy benne lehettem a tesztben és azt is, ha valaki rám szavazott. DE! Szeretnék megkérni mindenkit, aki még nem szavazott és úgy gondolná, hogy rám nyomja a gombot, hogy ne tegye! Én most a nyáron pihenőt adok a szervezetemnek, 3 hónap rehab, tisztulás, csak edzés meg kaja, aztán ősszel tömegnövelés, de arra már konkrét tervem van, így nem is jelentkeznék következő tesztre. Thank you :D

2008. Május 17. - 11:37:24
Válasz #14
Nem elérhető

Johnnyx


Én Endre, George és Béla között vacilálok. Mivel George kérte, hogy ne szavazzunk rá, így már csak kettő közül kell döntenem. Mivel racionális érvem nincs egyik oldal mellett sem, ezért Endrú javára döntök, mert vele már személyesen is találkoztam.
Egyetek zabot!