2024. Április 27. - 21:08:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szavazz a favoritodra!

B1ll4
George
ati75
Izomenő
Xéna
Fastor
Varga Linda
NaturalBoy
endre66

Szerző Téma: A kedvenc 'AX-MAP' tesztemberem  (Megtekintve 34734 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 24. - 22:54:05
Válasz #30
Nem elérhető

L


Talán...még nem tudom. Lehet, hogy nem is nézné senki, meg azt hiszitek, hogy feltűnési viszketegségben szenvedek ;D

Én szívesen olvasgatnám, már csak azért is hogy párszáz oldal után beírhassam, hogy: "miből lesz a cserebogár!"
(hogy egy ilyen hülye közhellyel éljek ;D)  ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 26. - 16:46:24
Válasz #31
Nem elérhető

stirb


Nálam Xéna a befutó! Hajrá Baján majd az EB-n!!! @:-)

2008. Május 30. - 10:59:08
Válasz #32
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Nekem is Xéna a favoritom, irány Baja aztán az EB!
Rengeteget szenvedett érte!
 d:)

2008. Június 03. - 11:05:34
Válasz #33
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2008. Június 03. - 13:00:02
Válasz #34
Nem elérhető

bandus


George és Izomenő között nálam pénzfeldobás döntött volna, de mivel Ogre úr kérte, hogy rá ne szavazzunk, így a gépállatpapára nyomtam @-o
Viszont biztos vagyok benne, hogy Billánál jó helyre fog kerülni a következő tesztelnivaló cucc 8-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Június 03. - 13:37:41
Válasz #35
Nem elérhető

AtomAnti


Béla:  VENI,VIDI,VICI
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Június 04. - 15:45:17
Válasz #36
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi!

Hétvégén lezárom a szavazást, addig aki szeretne az szavazzon még...habár...igaz, nem igazán követtem a szavazást, főleg miután páran nyafogtak féltve a helyezésüket... !+"% ;D De azért annyit észrevettem, hogy pl. fastor pár nap alatt jött fel 7-8 szavazatról 19-re... :D...mialatt jobbnál jobb regisztrációk születtek ('Anyád Picsája' stb...). Ezt páran biztosan eljátszották már, csakis gratulálni tudok az ötlethez!  Łł=






A lényeg, hogy így is, úgy is Béla fog nyerni... :-} :-)!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 04. - 15:50:27
Válasz #37
Nem elérhető

Jordan


pár nap alatt jött fel 7-8 szavazatról 19-re... :D...mialatt jobbnál jobb regisztrációk születtek ('Anyád Picsája' stb...). Ezt páran biztosan eljátszották már, csakis gratulálni tudok az ötlethez!  Łł=

Háborúban, szerelemben, és táplálékkiegészítésben nincsennek szabályok,
mindent szabad..... 8-} ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 04. - 15:51:28
Válasz #38
Nem elérhető

fastor


Hi!

Hétvégén lezárom a szavazást, addig aki szeretne az szavazzon még...habár...igaz, nem igazán követtem a szavazást, főleg miután páran nyafogtak féltve a helyezésüket... !+"% ;D De azért annyit észrevettem, hogy pl. fastor pár nap alatt jött fel 7-8 szavazatról 19-re... :D...mialatt jobbnál jobb regisztrációk születtek ('Anyád Picsája' stb...). Ezt páran biztosan eljátszották már, csakis gratulálni tudok az ötlethez!  Łł=






A lényeg, hogy így is, úgy is Béla fog nyerni... :-} :-)!
ennek az az oka hogy máshova is jelentettem a teszt eredményeket(egy "fórumra, bár inkább üzenö fal) és az ott lévö szük körnek modntam hogy ha akrnak szavazhatnának...
ha ez szabálysértés, vagy csalás, akkor kérem diszkvalifikáljanak /:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 04. - 15:54:48
Válasz #39
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
ennek az az oka hogy máshova is jelentettem a teszt eredményeket(egy "fórumra, bár inkább üzenö fal) és az ott lévö szük körnek modntam hogy ha akrnak szavazhatnának...
ha ez szabálysértés, vagy csalás, akkor kérem diszkvalifikáljanak /:-)
Félreértesz, engem ez abszolúte nem zavar. Ha pl. van 100 barátod a neten, miért ne szavazhatnának 100-an rád...? Én észre sem vettem volna, ha mások nem sírdogálnak nekem...

No problem.


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 04. - 16:08:00
Válasz #40
Nem elérhető

madinorbi


ennek az az oka hogy máshova is jelentettem a teszt eredményeket(egy "fórumra, bár inkább üzenö fal) és az ott lévö szük körnek modntam hogy ha akrnak szavazhatnának...
ha ez szabálysértés, vagy csalás, akkor kérem diszkvalifikáljanak /:-)
Félreértesz, engem ez abszolúte nem zavar. Ha pl. van 100 barátod a neten, miért ne szavazhatnának 100-an rád...? Én észre sem vettem volna, ha mások nem sírdogálnak nekem...

No problem.


 :-}
Jajj gyerekek azért 3-4 doboz tápért amitől nem lesztek bajnokok meg nagyok sem 3 hét alatt ne gyilkoljátok le egymást csak lazán !
Fair play persze ha tiétek a lehetőség éljetek vele ...
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 04. - 16:12:12
Válasz #41
Nem elérhető

fastor


ennek az az oka hogy máshova is jelentettem a teszt eredményeket(egy "fórumra, bár inkább üzenö fal) és az ott lévö szük körnek modntam hogy ha akrnak szavazhatnának...
ha ez szabálysértés, vagy csalás, akkor kérem diszkvalifikáljanak /:-)
Félreértesz, engem ez abszolúte nem zavar. Ha pl. van 100 barátod a neten, miért ne szavazhatnának 100-an rád...? Én észre sem vettem volna, ha mások nem sírdogálnak nekem...

No problem.


 :-}
Jajj gyerekek azért 3-4 doboz tápért amitől nem lesztek bajnokok meg nagyok sem 3 hét alatt ne gyilkoljátok le egymást csak lazán !
Fair play persze ha tiétek a lehetőség éljetek vele ...
bocsánat, midn akinek írtam, terembe járó, edzegetö emberke...
de legközelebb ezt nem fogom így elkövetni, bocsánatot kérek
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 04. - 16:25:49
Válasz #42

B1ll4

Vendég
Köszi mindenkinek ! Én abszolút nem szóltam senkinek , nem is akartam , igazából arra voltam kíváncsi mennyien szavaznak rám és itt legbelül nagyon jó érzés ezt így látni , következő tesztben is jó helyre kerülnének a tesztkiegek bízzatok bennem  8-) . Mégegyszer nagyon köszönöm a szavazatokat és most szóljon nektek Boston - More than a feeling !!!!  @:-)

2008. Június 04. - 16:39:36
Válasz #43
Nem elérhető

AtomAnti


Kécskei Tom Platz eme hozzászólásodtól a könnyeim kicsordultak..      8) 8) 8)

 ;-oo-; :-oD
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Június 04. - 16:42:29
Válasz #44

B1ll4

Vendég
 !+"% :-p 8-) @:-) @-o Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= , szóltál volna adok jobb képet , mondjuk erről a vízfejről nem sok jót lehet csinálni , de ennél csak jobb lehet :D . Az a probléma a Tom Platz szöveggel , hogy a 2 lába volt olyan tömegű mint én egészben :D