2024. Május 10. - 03:07:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szavazz a favoritodra!

B1ll4
George
ati75
Izomenő
Xéna
Fastor
Varga Linda
NaturalBoy
endre66

Szerző Téma: A kedvenc 'AX-MAP' tesztemberem  (Megtekintve 34847 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Június 04. - 16:51:34
Válasz #45
Nem elérhető

Telipó


Idézet
A lényeg, hogy így is, úgy is Béla fog nyerni...  :-}  :-)!

Mert Béla meg érdemli,hogy nyerjen nagyon motiválóak voltak Béla írásai, meg az egész hozzá állása a sporthoz valami kegyetlen jó :-)!

2008. Június 04. - 16:56:35
Válasz #46
Nem elérhető

George


Hi!
Köszönöm, hogy benne lehettem a tesztben és azt is, ha valaki rám szavazott. DE! Szeretnék megkérni mindenkit, aki még nem szavazott és úgy gondolná, hogy rám nyomja a gombot, hogy ne tegye! Én most a nyáron pihenőt adok a szervezetemnek, 3 hónap rehab, tisztulás, csak edzés meg kaja, aztán ősszel tömegnövelés, de arra már konkrét tervem van, így nem is jelentkeznék következő tesztre. Thank you :D
Én tartom továbbra is amit korábban írtam, még mielőtt azt hinné valaki, hogy én "nyafogtam"(???) volna az elmúlt napok szavazatai miatt. Bár gondolom nem ezért kaptam újabb minuszt 8-} ))=/ Számomra az egész teszt-topikírás kissé értékét vesztette a sok pinázás-anyázás meg most ez miatt.  8-)

2008. Június 04. - 17:14:54
Válasz #47
Nem elérhető

madinorbi


Hi!
Köszönöm, hogy benne lehettem a tesztben és azt is, ha valaki rám szavazott. DE! Szeretnék megkérni mindenkit, aki még nem szavazott és úgy gondolná, hogy rám nyomja a gombot, hogy ne tegye! Én most a nyáron pihenőt adok a szervezetemnek, 3 hónap rehab, tisztulás, csak edzés meg kaja, aztán ősszel tömegnövelés, de arra már konkrét tervem van, így nem is jelentkeznék következő tesztre. Thank you :D
Én tartom továbbra is amit korábban írtam, még mielőtt azt hinné valaki, hogy én "nyafogtam"(???) volna az elmúlt napok szavazatai miatt. Bár gondolom nem ezért kaptam újabb minuszt 8-} ))=/ Számomra az egész teszt-topikírás kissé értékét vesztette a sok pinázás-anyázás meg most ez miatt.  8-)
Ment egy + nehogy felboruljon a karmaegyensúly és a tápláléklánc  @-o
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 04. - 17:17:54
Válasz #48
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én tartom továbbra is amit korábban írtam, még mielőtt azt hinné valaki, hogy én "nyafogtam"(???) volna az elmúlt napok szavazatai miatt. Bár gondolom nem ezért kaptam újabb minuszt 8-} ))=/ Számomra az egész teszt-topikírás kissé értékét vesztette a sok pinázás-anyázás meg most ez miatt.  8-)
Senki sem írta, hogy Te "nyafogtál" a szavazatok miatt, de ha már így mindenképpen ki akartad emelni akkor IGEN, Te voltál az egyetlen aki "nyafogott".

Pinázás, anyázás......ez a teszt a táplálékkiegészítőkről és 9 emberről szólt. Nem Izomenőről és Rólad. Ezt 8 ember megértette.


Na, de hagyjuk már ezt! Mindenki építsen magára minél több izmot és kész!


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 04. - 17:35:56
Válasz #49

B1ll4

Vendég
Nem értem ezt a Steve-t beírja , hogy mindenki építsen izmot és akkor berak egy parkinson kóros , sörívó alkoholistát :P . Így hogy pakolunk magunkra izmot Steve ? Nem vágjuk ám ezt a dóóógot

2008. Június 04. - 17:39:59
Válasz #50
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem értem ezt a Steve-t beírja , hogy mindenki építsen izmot és akkor berak egy parkinson kóros , sörívó alkoholistát :P . Így hogy pakolunk magunkra izmot Steve ? Nem vágjuk ám ezt a dóóógot
:)

I'm sorry!!!

 :-oD


Mindenki képzelje oda a kedvenc táplálékkiegészítőjét!

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 04. - 17:54:52
Válasz #51
Nem elérhető

George


Én tartom továbbra is amit korábban írtam, még mielőtt azt hinné valaki, hogy én "nyafogtam"(???) volna az elmúlt napok szavazatai miatt. Bár gondolom nem ezért kaptam újabb minuszt 8-} ))=/ Számomra az egész teszt-topikírás kissé értékét vesztette a sok pinázás-anyázás meg most ez miatt.  8-)
Senki sem írta, hogy Te "nyafogtál" a szavazatok miatt, de ha már így mindenképpen ki akartad emelni akkor IGEN, Te voltál az egyetlen aki "nyafogott".

Pinázás, anyázás......ez a teszt a táplálékkiegészítőkről és 9 emberről szólt. Nem Izomenőről és Rólad. Ezt 8 ember megértette.


Na, de hagyjuk már ezt! Mindenki építsen magára minél több izmot és kész!



Szerintem is hagyjuk Pisti, mert te félreértetted amit írtam, én meg valszeg ezt értem félre, ez meg így nem lesz jó, kár fölöslegesen ezen írogtani. Ha valamit akartam volna a teszttel, szavazással, vagy BÁRMIVEL kapcsolatban mondani neked az elmúlt napokban, akkor azt megtettem volna személyesen Szeghalmon, vagy megvártalak volna hétfőn a Lurdyban. Kb 2 hete hozzá sem szóltam ehhez a témához, jobb dolgom is van, mint plusz két doboz fehérjén veszekedni !+"% Izomenő hogy jön most ide? Ki nem szarja le? Hagyjuk már ezt....most te látsz rémeket. Na én kiszálltam ebből a témából /:-)

Mindettől függetlenül a legmélyebb tisztelet feléd, hogy részt vehettem a tesztben - és ebben semmi kétértelmű vagy cinikus nincsen, OK? 8-) ;-oo-;

2008. Június 04. - 17:56:38
Válasz #52
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én tartom továbbra is amit korábban írtam, még mielőtt azt hinné valaki, hogy én "nyafogtam"(???) volna az elmúlt napok szavazatai miatt. Bár gondolom nem ezért kaptam újabb minuszt 8-} ))=/ Számomra az egész teszt-topikírás kissé értékét vesztette a sok pinázás-anyázás meg most ez miatt.  8-)
Senki sem írta, hogy Te "nyafogtál" a szavazatok miatt, de ha már így mindenképpen ki akartad emelni akkor IGEN, Te voltál az egyetlen aki "nyafogott".

Pinázás, anyázás......ez a teszt a táplálékkiegészítőkről és 9 emberről szólt. Nem Izomenőről és Rólad. Ezt 8 ember megértette.


Na, de hagyjuk már ezt! Mindenki építsen magára minél több izmot és kész!



Szerintem is hagyjuk Pisti, mert te félreértetted amit írtam, én meg valszeg ezt értem félre, ez meg így nem lesz jó, kár fölöslegesen ezen írogtani. Ha valamit akartam volna a teszttel, szavazással, vagy BÁRMIVEL kapcsolatban mondani neked az elmúlt napokban, akkor azt megtettem volna személyesen Szeghalmon, vagy megvártalak volna hétfőn a Lurdyban. Kb 2 hete hozzá sem szóltam ehhez a témához, jobb dolgom is van, mint plusz két doboz fehérjén veszekedni !+"% Izomenő hogy jön most ide? Ki nem szarja le? Hagyjuk már ezt....most te látsz rémeket. Na én kiszálltam ebből a témából /:-)

Mindettől függetlenül a legmélyebb tisztelet feléd, hogy részt vehettem a tesztben - és ebben semmi kétértelmű vagy cinikus nincsen, OK? 8-) ;-oo-;
OK
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 04. - 18:32:05
Válasz #53
Nem elérhető

George


Szegény Dzsordzsi fiú gyomra nehezen veszi be a történteket!   :----  8-}  ;D  8-)
Meg a kritikát és visszaszólásokat is és állandóan rinyál hogy: "...kaptam újabb minuszt...",
Meg ezek szerint Fastor gyorsan megnőtt népszerűsége is csak az ő szivét bántotta...  8-}  :'(     ;D
Mindegy, lényeg,hogy fasza volt a teszt és Gartulálok Bélának a köv teszthez és asszondom azt is ilyen pengén toljad!  :-)!   :-/-  =/+'  :-oD  @:-)  8-}
Ezt eléggé benézted öcsi, de nem baj ;) Kisebb szarcsimbók vagy te, minthogy veled foglalkozzak :-*Írjál még rá valamit, lehetőleg minél több smiley-val, aztán menj rejszolni, mint ahogy Lucas bácsi is tette szerinted.

2008. Június 04. - 18:53:58
Válasz #54
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Épp akartam szólni Izomenőnek, hogy ne válaszoljon...na mindegy, csak hagyjuk már ezt.  :-}



Nehéz dolog ez a moderálás...ugye Arnold?




 ;D ;D ;D

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 04. - 19:03:30
Válasz #55
Nem elérhető

FirstLady


De izomenő úgyis válaszol, mer sose bírja ki, hogy ne szóljon bele a nagyok dolgába >:D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



...megénse :D de én legalább igyekszem moderálni magam o:) ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 04. - 19:27:11
Válasz #56
Nem elérhető

FirstLady


Oké Mester!  /:-)
Én se örülnék ha össze-vissza offolgatnának egy topicot az oda nem illő témákkal!  ˝=/  :-Đ
Csak egy uccsó kis megjegyzés: försztlédi és kik azok a nagyok, csak nem te meg a G. ?  ;D  ;D  ;D  Łł=  !+"%  !+"%  !+"%

Értelmező olvasás 1-es, mint mondtam, én is belepofázom a nagyok dolgába, ergo nem lehetek nagy... főleg nem a 153 centimmel, mert ugyebár ezzel a mérettel minden vagyok, csak nem nagy... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
A nagyok jelen esetben Steve, és George voltak, rájuk értettem...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 09. - 22:35:27
Válasz #57

B1ll4

Vendég
Steve , nem pofátlanságképpen , de szeretném megkérdezni vége-e a szavazásnak mert a srácok belehúztak :D :D :D

2008. Június 09. - 22:41:20
Válasz #58
Nem elérhető

FirstLady


Steve , nem pofátlanságképpen , de szeretném megkérdezni vége-e a szavazásnak mert a srácok belehúztak :D :D :D
Nem kell félned, szerintem nem hoznak be :D Bár fastornak is drukkolok, hogy második legyen :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 09. - 22:48:55
Válasz #59
Nem elérhető

fastor


Steve , nem pofátlanságképpen , de szeretném megkérdezni vége-e a szavazásnak mert a srácok belehúztak :D :D :D
Nem kell félned, szerintem nem hoznak be :D Bár fastornak is drukkolok, hogy második legyen :D :D :D :D :D :D :D

köszönöm ;-oo-;
am Béla ha megközelítenénk én leállok mert te érdemled az elsö helyet! :-)!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó