2024. Május 12. - 23:28:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szavazz a favoritodra!

B1ll4
George
ati75
Izomenő
Xéna
Fastor
Varga Linda
NaturalBoy
endre66

Szerző Téma: A kedvenc 'AX-MAP' tesztemberem  (Megtekintve 34885 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 09. - 22:51:16
Válasz #60

B1ll4

Vendég
Semmi gond nincs ha leelőztök vagy 100-al , fel se veszem legyen tiétek a cuccos , de ha már tisztességes úton annyival vezettem , szeretnék annak a sok bizalomnak eleget tenni az elkövetkező időkben , furcsa de engem ez nagyon motiválni tud ! Van kiért és miért csinálni ezeket a teszteket ,a kőkemény edzéseket ! Building Forum 4ever !  :-){

(Pillanatnyilag ez a legbiztonságosabb hely számomra :D)

2008. Június 09. - 22:53:04
Válasz #61
Nem elérhető

fastor


Semmi gond nincs ha leelőztök vagy 100-al , fel se veszem legyen tiétek a cuccos , de ha már tisztességes úton annyival vezettem , szeretnék annak a sok bizalomnak eleget tenni az elkövetkező időkben , furcsa de engem ez nagyon motiválni tud ! Van kiért és miért csinálni ezeket a teszteket ,a kőkemény edzéseket ! Building Forum 4ever !  :-){

(Pillanatnyilag ez a legbiztonságosabb hely számomra :D)
ezért írtam!
te becsületesen ami itt megy izommentövel az már csak harácsolás...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 09. - 22:55:13
Válasz #62
Nem elérhető

FirstLady


Semmi gond nincs ha leelőztök vagy 100-al , fel se veszem legyen tiétek a cuccos , de ha már tisztességes úton annyival vezettem , szeretnék annak a sok bizalomnak eleget tenni az elkövetkező időkben , furcsa de engem ez nagyon motiválni tud ! Van kiért és miért csinálni ezeket a teszteket ,a kőkemény edzéseket ! Building Forum 4ever !  :-){

(Pillanatnyilag ez a legbiztonságosabb hely számomra :D)
ezért írtam!
te becsületesen ami itt megy izommentövel az már csak harácsolás...

Ízirájder, ízirájder  @-o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 10. - 07:34:47
Válasz #63
Nem elérhető

fastor


Jah, Faszorral csak kóklerkedtünk, az igazi második Dzsordzsi bébi lett volna előttem 1-2 szavazattal, de ő ugye lemondta a cuccot, szóval asszem igazságosan Linda érdemelné a 2. helyezettnek járó anyagokat... 8-}  o:)  8-}
Szóval én Steve helyében elküldeném Izomenőt(magam ugye) és Fasz-tort a picsába a stiklijük miatt és nem ajándékot hanem egy tisztességes méretű lófaszt adnék nekik...  :-Đ   :-Đ  :-p  &5*  8-}  8-}
A köv tesztben való részvét pedig abszolúte Bélát illeti meg!  @-o  :-){  @:-)  8-}
Peace

az utsó sorral egyetértek
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 10. - 08:08:14
Válasz #64
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem nincs azzal baj, ha az ember bíztatja a barátait, hogy regisztráljanak ide, és szavazzanak. Csak az nem szép, -de egyikőtökről sem feltételezem, ne értsetek félre!- ha valaki regisztrál újra más néven és úgy szavaz, de megismétlem, egyikőtökről sem feltételezem ezt!
Szerintem, ha Steve kételkedni fog, úgyis csinál újra egy rövidebb ideig tartó szavazást, hogy mittom ki kerüljön a tesztbe még Bélán kívül, és akkor van rá X nap, hogy szavazni lehet, szóval nem kell parázni... ;)
És azért azt még hozzátenném, hogy ha monnyuk MrPunci kerül még be a tesztbe, akkor azért neki is gratulálnék  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 10. - 09:23:43
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem, ha Steve kételkedni fog, úgyis csinál újra egy rövidebb ideig tartó szavazást, hogy mittom ki kerüljön a tesztbe még Bélán kívül, és akkor van rá X nap, hogy szavazni lehet, szóval nem kell parázni... ;)

Nem óvoda ez Lady  :-} Eddig állás szerint Fastor "csalt", kérdés kinek mennyire etikus ez. Szóval felesleges ezt bonyolítani, mindenki eldönti kire szavaz, Steve meg rámondja az áment, és kész. Ez csak egy fórum  !+"%

2008. Június 10. - 11:26:27
Válasz #66
Nem elérhető

Cressler


összes szavazó 158  :-O
Karácsonykor olyan 74-en szavaztunk a NAgy MT tesztre
 Gasparisokra 98 szavazat jött

Növekszik a fórum növekszik  :D vagymifene
csakhát sok újonc csak szavazni szeret  ::)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 10. - 16:33:53
Válasz #67
Nem elérhető

fastor


Fasztor nem csalt,csak biztos sok haverja van, vagy sok családtagja...  ;D  Łł=  !+"%  !+"%
 :-!!!
Peace
bagoly modnja verébnek
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 10. - 16:35:17
Válasz #68
Nem elérhető

madinorbi


Fasztor nem csalt,csak biztos sok haverja van, vagy sok családtagja...  ;D  Łł=  !+"%  !+"%
 :-!!!
Peace
Izomenő barátom ha pár puncivadász cimbinek szóltál volna vagy a női rajongóknak lehetnél még befutó aztán magadra pöpentenél még 10 kiló izomzatot hogy az ajtód előtt sorakozzanak a szaftos pun...
 @:-) @:-) @:-)
 :-):-)::
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 10. - 17:19:53
Válasz #69
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Június 10. - 17:23:34
Válasz #70
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Fasztor nem csalt,csak biztos sok haverja van, vagy sok családtagja...  ;D  Łł=  !+"%  !+"%
 :-!!!
Peace
bagoly modnja verébnek


Nem kéne ezt tovább feszegetni!
Elég sok fórumozó közül lettetek kiválasztva, érezzétek ezt megtiszteltetésnek.
Személy szerint nekem elég karcsú volt a beszámolótok, de ez az én véleményem.

2008. Június 10. - 17:33:14
Válasz #71
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Akkor elmondom, hogy hogy lesz.  ;D

Az lesz, hogy Béla ha akar akkor részt vehet majd a következő tesztben (előbb utóbb lesz megint), valamint kap ajándékba még 2 doboz Freak Fix Muscle Whey-t!









































Ja, fastort és Izomenőt meg bezártam egy időkapszulába...nem lesz már rájuk gond...





 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 10. - 17:56:02
Válasz #72
Nem elérhető

fastor


Akkor elmondom, hogy hogy lesz.  ;D

Az lesz, hogy Béla ha akar akkor részt vehet majd a következő tesztben (előbb utóbb lesz megint), valamint kap ajándékba még 2 doboz Freak Fix Muscle Whey-t!









































Ja, fastort és Izomenőt meg bezártam egy időkapszulába...nem lesz már rájuk gond...





 :-}
gratulálok Béla :-)! ;D ;D ;D
Steve mi ugye ki lettünk zárva akkor ugye GEorge a második...ö volt végig amíg mi nem kezdtünk másokkal szavazatokat harácsolni! :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 10. - 18:36:51
Válasz #73

B1ll4

Vendég
Köszöntem Steve ! Ha lehet és ha mindenki úgy akarja részt vennék a következő tesztben is , én ezt mindig komolyra veszem , odateszem magam és remélem mindig sok tapasztalatot gyűjthetünk ezekből a tesztekből , aki meg hezitált eldönti szeretné-e kipróbálni a teszt stackeket . Fair játékot mindenkinek !

Jah és ha lehetne A Freak Fix-et kérhetném vaníliásba ?  8-) Termékmintát kaptam az nagyon ízlett ,a csokissal néha meggyűlt a bajom , bár ez betudható az edzésnek meg a dextróznak is, de csokissal nem szeretnék többet próbálkozni  :---- :D .

Nyomjátok keményen ! =/+'

2008. Június 10. - 19:19:52
Válasz #74
Nem elérhető

FirstLady


Köszöntem Steve ! Ha lehet és ha mindenki úgy akarja részt vennék a következő tesztben is , én ezt mindig komolyra veszem , odateszem magam és remélem mindig sok tapasztalatot gyűjthetünk ezekből a tesztekből , aki meg hezitált eldönti szeretné-e kipróbálni a teszt stackeket . Fair játékot mindenkinek !

Jah és ha lehetne A Freak Fix-et kérhetném vaníliásba ?  8-) Termékmintát kaptam az nagyon ízlett ,a csokissal néha meggyűlt a bajom , bár ez betudható az edzésnek meg a dextróznak is, de csokissal nem szeretnék többet próbálkozni  :---- :D .

Nyomjátok keményen ! =/+'
Gratulálok Bécó! :-)! :-* Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=

/az én fijam (is), az én fijam (is) @:-) / @-o @-o ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady