2024. Május 14. - 03:13:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Offffffff szezon  (Megtekintve 24153 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 04. - 12:11:48
Válasz #15
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mármint amit Torony írt!  ;-oo-;

2008. Június 04. - 12:13:55
Válasz #16
Nem elérhető

mack


Butákok vagytok  :)

Hát nem tudjátok, hogy aljas szánalmas lelövendő geci, aki iszikdohányzik neaggyisten drogozgat. Kivéve persze ha az illető haver, span, vagy érdekbarát  ;)  :-p ;D ;D ;D

(szerintem meg mindenkinek a magánügye, csak ne reklámozza, meg ne járjon lígölájz tüntetésekre :))

hát asszem ismerünk ex dohányosokat :D  ;D  ;)

2008. Június 04. - 12:17:11
Válasz #17
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én kimaradtam a dohányzás élményéből is... Jajjjajjjjj, hogy én mit hagytam ki! Ha ezt Huffnáger Pistinek elmesélem...

2008. Június 04. - 12:19:26
Válasz #18
Nem elérhető

mack


Én kimaradtam a dohányzás élményéből is... Jajjjajjjjj, hogy én mit hagytam ki! Ha ezt Huffnáger Pistinek elmesélem...

örüjjé neki!  O0

2008. Június 04. - 12:27:45
Válasz #19
Nem elérhető

fastor


annó, mikor az elsö body s versenyemre mentem ki, a tavalyi multipower kupára benem egy világ dölt össze hogy a testépítö versenyzök közül, regeteg cigizett...
de sztem midneki így bassza el az egészésgét ahogy akarja, ha haverom megpróbálom lebeszélni, ha idegen, akkor meg elvileg semmi közöm hozzá... csak annyi hogy így nehezebb példaképet választani ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 04. - 12:40:40
Válasz #20
Nem elérhető

FirstLady


Butákok vagytok  :)

Hát nem tudjátok, hogy aljas szánalmas lelövendő geci, aki iszikdohányzik neaggyisten drogozgat. Kivéve persze ha az illető haver, span, vagy érdekbarát  ;)  :-p ;D ;D ;D

(szerintem meg mindenkinek a magánügye, csak ne reklámozza, meg ne járjon lígölájz tüntetésekre :))

hát asszem ismerünk ex dohányosokat :D  ;D  ;)
Én "ex" drogosokat, meg piásokat ismerek jobban >:D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
És tanujjátok meg szépen, mindenki miattam drogozik  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Egyébként én dohányzom... még... szánom-bánom, de télleg, ha minden jól megy, leszokom róla :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 04. - 12:42:52
Válasz #21
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én meg használok olyan dolgokat, mint: Fehérje, szénhidrát! Ezeket a szavakat nem ismerik a halandó emberek! :)

2008. Június 04. - 12:50:13
Válasz #22
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg használok olyan dolgokat, mint: Fehérje, szénhidrát! Ezeket a szavakat nem ismerik a halandó emberek! :)

Ahh, tuttam én hogy koxósz  :D

2008. Június 04. - 12:53:57
Válasz #23
Nem elérhető

Jordan


szánom-bánom, de télleg, ha minden jól megy, leszokom róla :)

Te jó ég........
Hány embertől hallottam én már ezt!!!!  !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 04. - 14:20:25
Válasz #24
Nem elérhető

FirstLady


Csak mondani kellett:
"... Testépítő bemutató és bemutató edzés-miniszeminárium ... Cs***val, ...! Helyszín: ... Mindez drogprevenciós jelleggel, "sportolók a drogok ellen" mozgalmunk részeként!”

Kiveeel? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  Muhahahaaaaaaa ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 04. - 14:22:36
Válasz #25

B1ll4

Vendég
Biztos , hogy lefogsz szokni a cigiről , mert hétvégén is ha beülünk majd valahova kajálni , nem engedem h rágyújtsatok :D

2008. Június 04. - 14:24:54
Válasz #26
Nem elérhető

FirstLady


Biztos , hogy lefogsz szokni a cigiről , mert hétvégén is ha beülünk majd valahova kajálni , nem engedem h rágyújtsatok :D
Mi meg megverünk ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Egyébként az az igazság ezügyben, hogy én ezt szeretem, a fejlődésemeg mééég (!) nem hátráltatja, de amint érzem, hogy ciki van ezügyben, lerakom... derossz lesz a velem face-toface kapcsolatban lévőknek ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 04. - 14:25:42
Válasz #27
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Azok a fránya drogok, meg fehérgyék, meg szénihidrátiák. Ez a sok idegen szó! Én soha nem fogyasztanék ilyeneket!  :-oD

De a viccet félretéve, azt szeretem amikor valaki "hozzáértő" mondja, hogy ő nem akar semmi ilyen "féhérjét" szedni, meg semmi "ilyesmit" mert ez mind káros! áááá @-o @-o A sok balga.....

 O0 O0 O0

2008. Június 04. - 14:26:27
Válasz #28

Torony

Vendég
Csak mondani kellett:
"... Testépítő bemutató és bemutató edzés-miniszeminárium ... Cs***val, ...! Helyszín: ... Mindez drogprevenciós jelleggel, "sportolók a drogok ellen" mozgalmunk részeként!”

Kiveeel? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  Muhahahaaaaaaa ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 


 !+"% kulcsszó a hitelesség  ;D ;D ;D

2008. Június 04. - 14:29:21
Válasz #29
Nem elérhető

FirstLady


Csak mondani kellett:
"... Testépítő bemutató és bemutató edzés-miniszeminárium ... Cs***val, ...! Helyszín: ... Mindez drogprevenciós jelleggel, "sportolók a drogok ellen" mozgalmunk részeként!”

Kiveeel? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  Muhahahaaaaaaa ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 
!+"% kulcsszó a hitelesség  ;D ;D ;D
Az bazzeg, akkor én előadást fogok tartani arról, hogy senki ne cigizzen, meg arról, hogy hogyan kell magas emberként élni :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kedves barátaim, nyugodtan küldjetek nekem még ilyen híreket, meg  mindenfélét, bearanyozza a napomat >:D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady