2024. Május 20. - 13:58:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: kbalu „vissza” fejlődése Gaspari & Dymatize kiegekkel!  (Megtekintve 51825 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 08. - 21:59:23
Válasz #60
Nem elérhető

God Vazzeg


Az uccsó két hsz +t érdemelt ;)!! Ja, amúgy kitaláltam a holnapi NO fokozót...!! Másfél adag NO Plasmacore 1 adag Trac Xtreme-el!! Aztán meglátjuk mi lesz belőle!!  ;D

Kíváncsi leszek.. Én a plasmacore-ra vagyok most agyilag ráállva, a következő szerintem ez lesz, amit kipróbálok. De majd csak tömegeléskor, most diéta van  :-/--  :-Đ

2008. Június 08. - 22:02:02
Válasz #61
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az uccsó két hsz +t érdemelt ;)!! Ja, amúgy kitaláltam a holnapi NO fokozót...!! Másfél adag NO Plasmacore 1 adag Trac Xtreme-el!! Aztán meglátjuk mi lesz belőle!!  ;D

Kíváncsi leszek.. Én a plasmacore-ra vagyok most agyilag ráállva, a következő szerintem ez lesz, amit kipróbálok. De majd csak tömegeléskor, most diéta van  :-/--  :-Đ

Nagyon jó nitrogénoxid fokozó, az tény!! Csak mint írtam régebben a gyomrom rengeteg mindent nem visel el, elég érzékeny sajna!

2008. Június 08. - 22:06:07
Válasz #62
Nem elérhető

God Vazzeg


Az uccsó két hsz +t érdemelt ;)!! Ja, amúgy kitaláltam a holnapi NO fokozót...!! Másfél adag NO Plasmacore 1 adag Trac Xtreme-el!! Aztán meglátjuk mi lesz belőle!!  ;D

Kíváncsi leszek.. Én a plasmacore-ra vagyok most agyilag ráállva, a következő szerintem ez lesz, amit kipróbálok. De majd csak tömegeléskor, most diéta van  :-/--  :-Đ

Nagyon jó nitrogénoxid fokozó, az tény!! Csak mint írtam régebben a gyomrom rengeteg mindent nem visel el, elég érzékeny sajna!

Az enyém is érzékeny, dextrózt pl egyáltalán nem tolerálja, maltot is nehezen. Meg a kb 40-45g-nál több fehérjét se nagyon, bár az emésztőenzimes témáknál (most Elite megy) nincs ilyen gondom. De azért odafigyelek  8)

2008. Június 08. - 22:34:21
Válasz #63
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


Nem kellene már ilyen későn aludni? Nem lesz erőd holnap edzeni akkor sem ha megeszel egy doboz kék-sárgát!  ))=/
Reggel!
Békesség!


Józsi :)

2008. Június 09. - 06:35:59
Válasz #64
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem kellene már ilyen későn aludni? Nem lesz erőd holnap edzeni akkor sem ha megeszel egy doboz kék-sárgát!  ))=/
Reggel!
Békesség!


Józsi :)

Luk Pufi! Te ott leszel, így ha elfogyna az erőm, bízok benne, hogy segítenél...bár nálad nem tudni!  ;)
Ne késs!!!!!  >:D

2008. Június 09. - 10:08:43
Válasz #65
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Megvolt a mell, bicepsz edzés, sőt a végén még belefért a vádli is! Durva volt a másfél adag NO Plasmacore az egy adag NO TracXtreme-mel! Kicsit túl is pörögtem!! Az első fél óra sorsdöntő volt, mert majdnem kijött a Plasmacore, sajna továbbra sem bírja a gyomrom! De aztán bent maradt...így jó volt az edzés! Tudtam emelni a súlyokon, pörgös volt az edzés, jól durrantam! Megvolt a csőlástás is!!

2008. Június 09. - 10:13:57
Válasz #66
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


Kikérem magamnak, még sosem késtem, ha nem megyünk edzeni az is miattad van!!!!  ˝=/

Józsi

2008. Június 10. - 10:03:04
Válasz #67
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Megvolt a mai menü! Hát volt a teritéken! Csináltam döntött törzsü evezést, felhúzást, lehúzást tarkóhoz, lehúzást mellhez és a végén durrantottam alsó csigás döntött törzsü evezéssel!
Ma megint ittam NO Plasmacore-t, de ma furcsamod nem bántotta a gyomrom! Mivel az ize számomra túl édes, igy ma tettem bele pár csepp citromlevet, igy sokkal könnyebben lecsúszott, és nem akart vissza jönni sem!
Edzés után ment a dupla adag Intrapro+glutamin kombó! Edzés közben a SizeOn mintha kicsit kitolná a fáradtsági küszöböm! Nem fogy el hirtelen az erőm, és talán jobban is durranok! Tegnaptól 4szem megy a NovedexXT-ből, meglátjuk hogy teljest ebben az adagolásban!  ;D

2008. Június 10. - 10:05:08
Válasz #68
Nem elérhető

madinorbi


Jaja a citromlé az nyerő cucc évek óta használom az ilyen édes nyálakhoz vannak kiegek amiket egyszerűen lehetetlen letuszkolni  :-/--
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 10. - 12:05:52
Válasz #69
Nem elérhető

Joeker


Jelentem az Intrapro-ból a csokis is brutál jó!! Tudtam, hogy Zsoltit kell megkérdezni, ha ízről van szó!!  ;D
Pénteki tanácsodra elhoztam az epres Intraprot épp most lett betesztelve  :-oD csak annyit tudok mondani éljen az Epres Milka :-):-)::

2008. Június 10. - 20:50:17
Válasz #70
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jelentem az Intrapro-ból a csokis is brutál jó!! Tudtam, hogy Zsoltit kell megkérdezni, ha ízről van szó!!  ;D
Pénteki tanácsodra elhoztam az epres Intraprot épp most lett betesztelve  :-oD csak annyit tudok mondani éljen az Epres Milka :-):-)::

Te voltál bent az üzletben, és vittél FreakFix-t és Syntha6-ot? Persze az Intrapro mellé ;)!

2008. Június 11. - 07:10:04
Válasz #71
Nem elérhető

Joeker


Jelentem az Intrapro-ból a csokis is brutál jó!! Tudtam, hogy Zsoltit kell megkérdezni, ha ízről van szó!!  ;D
Pénteki tanácsodra elhoztam az epres Intraprot épp most lett betesztelve  :-oD csak annyit tudok mondani éljen az Epres Milka :-):-)::

Te voltál bent az üzletben, és vittél FreakFix-t és Syntha6-ot? Persze az Intrapro mellé ;)!
Igen-Igen már azokat is kipróbáltam de izbe a Intrapro a legjobb meg a dessert protein minta mint amit kaptam tőled a banana nut breades kár hogy nincsen belőle nagy az üzletbe ˝=/ a gyomorbántalmaidra meg lehet van egy megoldásom amit már én is szedek kb folyamatosan fél éve majd viszek be neked az üzletbe ha megüzened mikor vagy benn

2008. Június 11. - 10:12:13
Válasz #72
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jelentem az Intrapro-ból a csokis is brutál jó!! Tudtam, hogy Zsoltit kell megkérdezni, ha ízről van szó!!  ;D
Pénteki tanácsodra elhoztam az epres Intraprot épp most lett betesztelve  :-oD csak annyit tudok mondani éljen az Epres Milka :-):-)::

Te voltál bent az üzletben, és vittél FreakFix-t és Syntha6-ot? Persze az Intrapro mellé ;)!
Igen-Igen már azokat is kipróbáltam de izbe a Intrapro a legjobb meg a dessert protein minta mint amit kaptam tőled a banana nut breades kár hogy nincsen belőle nagy az üzletbe ˝=/ a gyomorbántalmaidra meg lehet van egy megoldásom amit már én is szedek kb folyamatosan fél éve majd viszek be neked az üzletbe ha megüzened mikor vagy benn

Köszi! Én szinte mindig bent vagyok az üzletben (vagy a raktárban)!! De ha megüzened priviben a termék nevét, akkor megpróbálom beszerezni! Vagy ez valami speckó dolog?

2008. Június 12. - 18:57:02
Válasz #73
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Tegnap és ma pihenő volt! Holnap láb edzés lesz, szombaton pedig váll tricepsz!
Holnap jelentkezem, hogy mi volt, hogy éreztem az edzésen magam...stb!

2008. Június 12. - 19:01:31
Válasz #74
Nem elérhető

Joel


Hajrá!Holap aggggyál a futomüveknek ugy ahogy szoktál! @:-)
Train Hard!
Blood And Guts