2024. Április 27. - 10:50:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szavazz a legjobb Para-Anabolic Xtreme Teszt naplóra és tesztelőre!

tockon2
AtisFace
B1ll4
Jordan
AtomAnti

Szerző Téma: Para-Anabolic Xtreme Test  (Megtekintve 48670 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 26. - 19:26:27
Válasz #30
Nem elérhető

FirstLady


Kzrva jó :))) de azért ennyi már elégf :)))
eddig 11200 @-o
te tényleg beteg vagy @-o ;D ;D ;D ;D ;D indulás a rendelőbe, kapsz egy óriásinjekciót ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 26. - 19:27:11
Válasz #31
Nem elérhető

fastor


Kzrva jó :))) de azért ennyi már elégf :)))
eddig 11200 @-o
te tényleg beteg vagy @-o ;D ;D ;D ;D ;D indulás a rendelőbe, kapsz egy óriásinjekciót ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
jobban szeretem azt én adni :-)o-:
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 26. - 19:39:36
Válasz #32
Nem elérhető

zotja


az enyém 40 ezernél jár :D ugyhagytam  ;D offolás megyen

2008. Július 01. - 00:42:31
Válasz #33
Nem elérhető

fastor


Úgy látom ez a teszt egyelőre kevesebb érdeklődőt vonz mint az előző,mert miután Steve kitiltotta a rinyáló faszkalapokat meg a béna köcsedékeket igencsak megfogyatkozott a prototípusok száma...  :-/--  :--:  :-/-  Łł=  8-)
Nos ha véletlen elgurulna 1-2 flaska mss-fx meg 3-ad és bazira nem találnátok meg az uccsó
tesz arcot akkor hozzámvághatjátok az anyagot és növök tőle olyat, hogy nekem jó lesz!   ::)  ::)  ;D  @:-)  :-*
Peace
többek között rád is eléggé illett amit Steve írt Mentöke ::) :-*
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 01. - 00:58:25
Válasz #34
Nem elérhető

Tarot


A következőt fűzném ehhez hozzá:

2008. Július 01. - 01:38:18
Válasz #35
Nem elérhető

fastor


Aha Fasz-orr, a hardcore nem rinyálós, kőkeményen edző típus mindenképp!  :-/-  8-}  Łł=  @:-)  8-)
ezt egy szóval se modntam, ne próbálj, támadni ha nincs mivel ::) :-*
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 01. - 09:21:29
Válasz #36
Nem elérhető

darknight



Nem hiszem, hogy ez a teszt ne vonzana jónéhány embert, de Steve instrukciói alapján a jelentkezéseket feltehetően mindenki a megadott e-mail címre továbbította.

Persze a "hardcore" titulus is visszatartó lehet, illetve az, hogy nyár lévén azért most valószínűleg nehezebb összehozni egy 3-4 hetes tesztet, ami utána még pluszban 1 hónapos utókúrát igényel. Mindenki igyekszik pihenni, nyaralni, elmenni erre-arra, fórumtalizni stb.

Én személy szerint nyáron vagyok igazán elememben, bár most nehezebben jönnek a kilók, de azért annyira nem vészes a helyzet. De elférne még egy kis plusz motiváció, úgyhogy jelentkeztem a tesztre, pláne, hogy már hónapok óta vártam a 3-AD-t, és külföldi fórumok alapján igencsak meggyőzőek a visszajelzések.

Úgyhogy tesztre fel, és higgyünk magunkban!!!

     >:D >:D >:D

(Azért az megnyugtatott kicsit, hogy tegnap a gyengébb, azaz a jobb bicepszemen sikerült mérni egy 46-ost...)
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 01. - 09:29:12
Válasz #37
Nem elérhető

endre66


Úgy látom ez a teszt egyelőre kevesebb érdeklődőt vonz mint az előző,mert miután Steve kitiltotta a rinyáló faszkalapokat meg a béna köcsedékeket igencsak megfogyatkozott a prototípusok száma...  :-/--  :--:  :-/-  Łł=  8-)
...
Peace
Miért kell minden posztodban szítani a tüzet és mindenkit lebénázni? Így ráadásul teljesen értelmét veszti a trendi "písz"-ezésed is.

2008. Július 01. - 09:33:42
Válasz #38
Nem elérhető

darknight


Úgy látom ez a teszt egyelőre kevesebb érdeklődőt vonz mint az előző,mert miután Steve kitiltotta a rinyáló faszkalapokat meg a béna köcsedékeket igencsak megfogyatkozott a prototípusok száma...  :-/--  :--:  :-/-  Łł=  8-)
...
Peace
Miért kell minden posztodban szítani a tüzet és mindenkit lebénázni? Így ráadásul teljesen értelmét veszti a trendi "písz"-ezésed is.

Endrú!!!

Keresed a bajt ????...? Hulljon az a mínuszeső... :-/-- ))=/ :-/- :--:!!!

    ;D ;D ;D

Upsz, ezt elrontottam, nem ez a szignóm...

    >:D >:D >:D Na, ez az...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 01. - 15:32:26
Válasz #39
Nem elérhető

AtisFace


Idézet
Írta: darknight
Idézet beszúrása

Nem hiszem, hogy ez a teszt ne vonzana jónéhány embert, de Steve instrukciói alapján a jelentkezéseket feltehetően mindenki a megadott e-mail címre továbbította.

Persze a "hardcore" titulus is visszatartó lehet, illetve az, hogy nyár lévén azért most valószínűleg nehezebb összehozni egy 3-4 hetes tesztet, ami utána még pluszban 1 hónapos utókúrát igényel. Mindenki igyekszik pihenni, nyaralni, elmenni erre-arra, fórumtalizni stb.

Én személy szerint nyáron vagyok igazán elememben, bár most nehezebben jönnek a kilók, de azért annyira nem vészes a helyzet. De elférne még egy kis plusz motiváció, úgyhogy jelentkeztem a tesztre, pláne, hogy már hónapok óta vártam a 3-AD-t, és külföldi fórumok alapján igencsak meggyőzőek a visszajelzések.

Úgyhogy tesztre fel, és higgyünk magunkban!!!

     Evil Evil Evil

(Azért az megnyugtatott kicsit, hogy tegnap a gyengébb, azaz a jobb bicepszemen sikerült mérni egy 46-ost...)

Teljesen egyetértek veled! Én is jelentkeztem és szintén hónapok óta várom a 3-AD, és nagyon szeretném a teszt kereteiben kipróbálni, ugyanis most nyáron maximálisan ráérek ugyanis egész nap ülős munkát végzek a tanszéken, utána pedig megyek csinosítani a kollégiumi konditermünket amit cimbikkel csinálunk és várhatóan Budapest legjobb Egyetemi terme lesz(legalább is mi mindent megteszünk érte). A csinosítást mindig azzal kezdjük, hogy edzünk egy óriásit a félig kész részen @:-), ami kb az erőkeret egy fekvenyomó pad és egy húzodzkodó-tolódzkodó állvány lesz még egy jó darabig. Így adott egy jó kis alapgyakorlatokra épülő hardcore tömegelés, már csak Steve-től függ, hogy ő is hozzájárul, vagy sem :-)->.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 01. - 19:39:12
Válasz #40
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pár nap múlva kihirdetem a tesztelők névsorát...

Még lehet jelentkezni.


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 04. - 01:49:45
Válasz #41
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
És a tesztelők...



B1ll4

                        Jordan

                                                 tockon2

                                                                          Atomanti

                                                                                                  AtisFace
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 04. - 02:08:41
Válasz #42
Nem elérhető

fastor


És a tesztelők...



B1ll4

                        Jordan

                                                 tockon2

                                                                          Atomanti

                                                                                                  AtisFace
Łł= :-){
ez kökemény teszt lessssz aztuti!!!!!
Hajrá Jordan, Hajrá Bill, hajrá midneki :-! :-< ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 04. - 06:22:16
Válasz #43
Nem elérhető

hopika


Grat a tesztelőknek!
Mindent bele!!!
 @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 04. - 08:05:52
Válasz #44
Nem elérhető

FirstLady


Gratulálok mindenkinek! @:-)
Mutassátok meg a Világnak! Łł= Łł= Łł= :-OO :-OO :-OO :-):-)::
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady