2024. Április 27. - 12:34:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: New Level with AX Supplements (by B1ll4)  (Megtekintve 49001 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 15. - 08:16:42
Válasz #15
Nem elérhető

Johnnyx


JohnnyX 10g a napi bevitel , nem több , nem kevesebb és még élek :)

Atom ezt félreérti még a végén valaki :D . De szívesen amúgy...

Köszi. És mindent bele a teszthez! A te hozzáállásoddal biztos ki tudod hozni a maximumot a termékekből  (:-)
Egyetek zabot!

2008. Július 15. - 23:08:43
Válasz #16

B1ll4

Vendég
Üdvözletem sorstársaim !

A mai nap edzés szempontjából nem volt pite , amióta kevesebb szénhidrátot eszek 1 étkezésre és többször , egyre jobban érzem magam és a tápanyag is jobban felszívódik , ennek nyomai vannak . Én bennem ma már feléledt az alfa hím jelentem örömmel mindenkinek ! Keménység , eszméletlen durranás , intenzitás , erő , fáradtságkitolás ... minden megvolt . Beértünk a terembe , volt pár srác akik nézőként helytálltak , egyszerűen nem volt és nem is lehetett ellenfél ma ! Övet meghúztam mint az állat , csuklószorítót fel , ordítottam egy mocskos nagyot , feltekertem a hangerőt és kezdetét vette az edzés !

Ezen a keddi napon a mell-bicepsz-oldalsó váll került terítékre.

Mell : Ez az az izomcsoport ami nagyon sokat jött az utóbbi időben , egyre jobb izomérzet , nagyon jó pumpálás , gyakorlat végrehajtás , kezd kitömődni a kicsike.Olyan gyakorlatokat próbáltam ma favorizálni , amiket régen csináltam , egy kis változatosság a cickónak.

30°-os nyomás keretben , rúddal : 8*90kg , 8*100kg , 7*110kg , 7*110kg, majd a végén egy pumpáló 8*70kg
30°-os nyomás egykezes súlyzókkal : 8*36kg , 8*32kg , 8*32kg , 8*32kg
Hammer Strength alsó csigás mellgép : 8*55kg , 8*55kg , 8*55kg , 8*40kg -> ez valami hihetetlen mód bevált .
Áthúzás : 8*32kg , 8*32kg , 8*32kg

Bicepsz : Itt vége volt mindennek , olyan erőbe voltam bicó edzés közben , vigyorogtam végig annyira jó érzés volt az a lüktetés a karban , teltség .

Karhajlítás francia rúddal állva :  8*50kg , 8*60kg , 8*60kg , 8*60kg
Kalapács ülve : 8*16kg , 8*18kg , 8*20kg , 8*20kg
Koncentrált karhajlítás ülve : 8*14kg , 8*14kg , 8*14kg

Oldalsó váll : Először csináltam melledzés után , mert sajnos igen satnya a vállam és kipróbáljuk ezt a verziót , hát valami brutál durranás , izomérzet ! Persze nem ment nagy súllyal mert ismétlésszám is az egekben volt , de azért jól esett .

Állva oldalemelés : 20*9kg , 15*9kg , 12*9kg

Edzés végén betoltam a "szereket" :D és már osontam is haza , hogy tudjak visszatölteni .

3 kép végezetül a jelenlegi formáról.



2008. Július 15. - 23:16:20
Válasz #17
Nem elérhető

darknight



Ez az Uram, csak így tovább!!! :-)! (:-) ;-oo-;

Már csak 1-2 nap és csatlakozom a "brigádhoz"...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 15. - 23:20:03
Válasz #18
Nem elérhető

Jordan



Ez az Uram, csak így tovább!!! :-)! (:-) ;-oo-;

Már csak 1-2 nap és csatlakozom a "brigádhoz"...

  >:D >:D >:D

Én is..... !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 16. - 22:48:40
Válasz #19

B1ll4

Vendég
Sziasztok ! A mai napom marha gyorsan eltelt , ránéztem az órára fél-7 , huh kajálnom kell tockon2 lealáz lábba . Szeretnék neki gratulálni mert nem gyenge intenzitással csinálja a dolgot és ez becsülendő mivel előtte soha nem lábazott és mindenképpen szeretné felhozni ezt a testrészét .Nekem már bizonyított ! :-)!

Az én oldalamról sajnos szarabb a helyzet . Derekamba még mindig megvan ez a fránya becsípődés , így pár emberrel megbeszéltem hátazásnál döntött evezés nincs , lábazásnál guggolás nincs . Ezek nélkül kell megcsinálnom a tesztet , a mai lábazásnál vannak viszont marha jó pozitív tapasztalatok . Persze a kiegek számlájára is írható , végre felmentem normális ismétlésszámra lábnál , kisebb súllyal , de nagyon szabályosan hajtottam végre azokat a gyakorlatokat amiket végezhetek derékproblémákkal is , jobb volt a bedurranás , izomérzet mint amikor guggoltam meg csináltam minden hardcore gyakorlatot . Annyira nem félek , hogy baj lesz a lábammal , mert egész jó húsban van , legalább van esélyem felhozni a felsőtestet hozzá . Szóval aki azt hiszi , hogy marha gyenge vagyok , annak csak azt tudom mondani , hogy ilyen intenzitással , koncentrációval próbálja megcsinálni . Ez az edzés megtanított arra , hogy nem mindig az a marha nagy súly a lényeg . Régen alig vártam beálhassak a guggoló álvány alá , huh 170kg a rúdon beleguggolok 7-8-at és én vagyok a nagyon kemény fasza gyerek .  Hát saját káromon tanultam ezzel a derékproblémával , de ezentúl öv nélkül , jó bemelegítés nélkül nem fogok semmire se rámenni . Saját kárán tanul az ember .Igaz nagyon szar érzés , mikor tudom , hogy bármikor beállnék az állvány alá és guggolnék brutál súlyokkal , de használd az eszed Béla ! Nem hiányzik neked egy komolyabb sérülés , koncentrálj , izolálj és jó lesz az így is . Fáraszd ki több szögből , edzd intenzívebben , legyen meg az a hormonkibocsájtás.Ezek függvényében lássuk , hogy nézett ki a mai edzés . Láb , has , hiperhajlítás volt terítéken.Nem írom le az elején , erölködni akartam előlguggolással , de derekamat amint éreztem ott is hagytam és csináltam helyette mást...ezért ezt már nem is írom le.

Láb :

Hack-gép  , alsó lábtartással , szűken  : 20*60kg , 15*70kg , 12*75kg , 8*80kg
Combfeszítő gépen : 20*35kg , 15*40kg , 12*45kg , 8*50kg
Hack-gép , felső , széles lábtartással : 20*65kg , 15*70kg , 12*75kg , 8*75kg
Egylábas combhajlító gépen : 12*25kg , 10*25kg , 10*25kg , 8*30kg

Has :

Hasprés : 4*25

Hiperhajlítás a végén , ami hálisten nem fáj , úgyhogy erősíthetem az alsóhátam , csináltam 2*15 ismétlést és ezzel ki is fújt az edzés . Megittam a turmixot , viszonylag kezdek észheztérni , kicsit elszontyolódtam , de hallgatok kis republicot ( tudom , homokos vagyok :P ) , mert van akinek nem tetszik , de ilyen zenékben találom meg azt amire szükségem van . Úgyhogy lassan az életjelek visszajönnek . A Mass-FX kezdeti napjai már most jobbak mint az előző tesztben voltak , várom már , hogy ráboríthassam a 3-AD-et . Szóval összefoglalva , jó néha magadnak kitalálni edzéseket , te érzed magadon , hogy reagálsz bizonyos gyakorlatokra , jó a változatosság . Nálam beválni látszik mindig az ilyen húzás . Mindenki tolja a vasakat , zabáljatok , nőljetek nagyra , sose érjétek be az átlagos belsővel , külsővel !  @:-)  :-){
 
A képek minőségéért bocsi , ősember szőrzettel rendelkezek , roma barna is vagyok , és még szarok a fények is :D

2008. Július 16. - 22:52:39
Válasz #20
Nem elérhető

AtomAnti


He Kese Mó  hogy tucc így telelenni?   ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Július 16. - 23:07:52
Válasz #21

B1ll4

Vendég
Mondjuk a jobbos keresztszálkás feszítője, hajlítója . A bal meg szimplán egy picike valami mellette . Hát igen fociban támaszkodó láb a jobbos volt , kapta a terhelést , idővel remélem majd sikerül kiegyenlíteni a számlát .

2008. Július 17. - 23:00:24
Válasz #22

B1ll4

Vendég
Üdv !

A mai napom , hogy szokta ezt jellemezni tockon2 pajtás "olyan búval baszott volt" , felkeltem 2-kor , nemtudom miért , de mocskos mód elaludtam . Kajáltam egyet , már jött is a hang , hogy húzzak kifele garázs bejárót betonozni , nagyon jót tett a derekamnak igazi felüdülés volt . Feljöttem néha kajálni , hogy kapjak levegőt is , majd telt-múlt az idő , és el is csúsztam a nappal rendesen , jól fel is idegesítettek , így nem bírtam már időben kizárni a rossz dolgokat , edzésen olyan voltam mint egy nagy 0 . Intenzívnek , intenzív volt  . Volt bedurranás , libidó is maximális már a teszt kezdete óta hálisten , nincs panaszra okom . De mikor ránéztem tockon2-re vadállat mód edz , kitartó , állat hozzáállás , akkor az engem nemhogy motivált volna , inkább el is ment a kedvem az egésztől . Holnapra rendbe kell szednem magam , mert ez nem állapot . A kaja persze bevan tartva , meg minden amiket leírtam , ez nálam szent dolog , csakhát néha balul sülnek el a dolgok  ,nem kell ezt nektek mondani . Belegondolok néha a kitervelt kis életembe , mármint ami a testépítő karriert illeti , én megmondtam , hogy megfogom csinálni , csak a 10-es létrán kb. a 0,5-nél ha tarthatok , valamit ki kell találnom , hogy előrébb lépjek . Beülök a tükör elé , megcsapkodom magam párszor , utána majd csak észhez térek ,ha mégse akkor még mindig ott van Dr.Csernus és a többiek :P .

Nah lássuk a mai edzést , mit is bohóckodtam : Széles hát , csukja , tricepsz , vádli volt.

Széles hát :

Húzódzkodás : 4*8 -> végig magamtól ment , máskor már a 3. szériában segített tockon2.
Fordított fogású mellhez húzás : 8*80kg , 8*90kg , 8*95kg , 8*100kg
Szembenéző tenyeres lehúzás : 8*80kg , 8*85kg , 8*90kg , 8*95kg
Yates vállvonogatás (egykezes súlyzókkal) : 12*28kg, 10*32kg , 8*32kg

Tricepsz :

Szűknyomás keretben : 8*90kg , 8*100kg , 8*100kg , 8*100kg
V-rudas letolás : 8*25kg , 8*30kg , 8*35kg , 8*35kg
Köteles nyújtás fejfölött : 8*25kg , 8*25kg , 8*30kg , 8*25kg

Vádli :

Johnny féle vádliedzés volt , kösz Johnny az ichletet , topicodból néztem el , mondom kipróbálom , vádlim bármire reagál , de ez az edzés különösen tetszett .

Álló vádligép : 15*60kg , 12*70kg , 10*80kg , 12*70kg , 15*60kg -> brutál durranás .

A mass-fx kezdi kifejteni a hatását , libidó brutál , emlékszem mikor olvastam a reklámokat még anno , kiröhögtem ezeket a termékeket , vicc ilyen nem létezik ... erre tessék bizonyított . Próbáljátok ki akik férfias erőben akarják magukat érezni egész nap , felemelő érzés . Feszülsz , telt vagy (noh persze a jó kaja nélkül ez nem létezne) , tesztó maximalizálva , mi kell még ? Talán egy kis 3-AD ? Jövőhéten rádobjuk azt is , épp edzésmódszert , edzésbeosztást , szériaszámokat , sorozatszámokat fogok váltani , remélem minden úgy fog reagálni rá ahogy elterveztem . Tervezzünk és valósítsuk meg ! Nyomjátok azt a rohadt vasat !!!!  @:-) @:-) @:-)

Srácok , ne haragudjatok , de én csak egy képet merek felrakni , annyira szar a forma , jézusom ... képen nem jön át semmi , bár lehet ekkora szar lennék ? Nah mind1 , ez már egy jó motiváció ismét ...


2008. Július 17. - 23:03:48
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg


Sajnálunk nagyon Béla  :-p  ;D
Na nyomjad keményen, ez nem te vagy  :-)->  :-oD  @:-)

2008. Július 17. - 23:06:24
Válasz #24
Nem elérhető

FirstLady


Bécó, holnap várlak msn-en...  8-) ;D
Sírunk együtt... Najó nem sírunk, de kíváncsi vagyok, mi lehet a baj, de biztos nem olyan nagy, ami megérne egy depressziót  :-*  ;)

Főleg azután, amit eddig is letettél az asztalra  :-)!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 17. - 23:09:51
Válasz #25

B1ll4

Vendég
Nincs baj , csak nem fasza valami . Csajt kellene találni aki van ezen a szinten , jajj de reménytelen helyzet ez :D

2008. Július 17. - 23:13:16
Válasz #26
Nem elérhető

FirstLady


Nincs baj , csak nem fasza valami . Csajt kellene találni aki van ezen a szinten , jajj de reménytelen helyzet ez :D
Hát a te szinteden biztos nincs korodbeli, az tuti...
Pankus?! :D :D :D :D :D oké, poén volt.... magaslabda, meg minden  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Bécó, meglátjuk hogy' lesz kész a kocsim,  és ha rendben lesz, akkor a jövő7 utáni héten feljöhetnél a pótszülőket meglátogatni ;) De mondom, majd még pontosítunk, hogy mi lesz a verdával, meg idővel, meglátogatjuk majd a NAGYOK-at, meg ilyenek  8-) ;D

MÓD: Ejj, de értelmeset írtam :D :D :D :D asszem megyek aludni {-) De azért remélem, értetted, amit mondani akartam :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 17. - 23:16:37
Válasz #27

B1ll4

Vendég

2008. Július 18. - 00:59:51
Válasz #28

B1ll4

Vendég
Sétáltam egyet a Tisza-parton , elgondolkodtam pár dolgon , mik lehetnek ezek az érzelmi váltakozások .

Belegondoltam : Béla te animálnak tartod magad és úgy is adod elő ,az igazi kemény maghoz tartozol , nem lehetsz nyápic , most hogy kezdesz egyenesbe érni , körülvesznek nagyszerű emberek mint tockon2 , Steve , Producer , Atomanti , Darknight , Boresz , Tarot , Jordan , Firstlady , Torony , Seth , Zotya és még sorolhatnám , akik támogatnak , talán még motivációt is adok nekik , nem írhatok én le ilyet , hogy problémám van . Ezentúl megígérem , hogy nincsen nyafogás , ez nem hozzám illő .
Igazi bajnok akarok lenni , nem érdekel milyen út , végig kell mennem rajta , akár eltart 10 évig , akár 5 évig . Kitűztem a célt , ezt nem veheti el előlem senki . Ezt a kis érzelmi válságot meg tudjuk be Béla serdülő korának és mert 0-24-ig állandó stressz alatt áll . Ezentúl pusztítani fogok , nem fog érdekelni számomra értéketlen ember problémája , magason fogok rász*rni , nekem se segített senki én megcsináltam , akkor ő is képes rá úgy gondolom ! Leírtam már ezt egyszer , de most tudatosítom mindenkiben , Béla többet nem fog családi problémákat leírni , semmi ilyesmit . Kőkeményen fogom előadni , jövő héttől mikor jön a 3-AD , edzéstervváltás is lesz és elpusztítok mindent ami az utamba áll , törnek majd a vasak , ordításomtól még tockon2 is megfog ijedni ! Meg kell indulnom a hegyen felfelé , nem maradhatok ezen a szinten , mert be fogok ide ragadni és nem lesz kiút . Most vagyok fiatal , tettre kész , Béla csináljad , ne szarozzál !

Az új edzéstervet már fel is vázolom ide , hátszétszedésnek vége , most jön a mell és eröltetni fogom a vállat , domináljanak most ezek , ők az igazán lemaradt testrészek !

Hétfő : mell ,oldalsó váll ,  tricepsz

mell : fekvenyomás ferdepadon (10,8,6) fekvenyomás egyenes padon (10,8,6) 15° tárogatás (15,12,8) áthúzás (15,12,8)
oldalsó váll : Oldalemelés ülve (20-15-12)
Tricepsz : szűknyomás (12,10,18) tolódzkodás (12,10,8) köteles nyújtás (12,10,8)

Kedd :Láb , has

Láb :Hack-gép lenti szűk tartás feszítőre (20-15-12)
        Combfeszítőgép (20-15-12)
        Hack-gép fenti lábtartás (20-15-12) vagy sétáló kitörés döglésig az utcán
        Combhajlítógép egylábas (20-15-12)
Has : hasprés 4*25

Szerda : váll , vádli

váll : nyakból nyomás ülve (20,15,12) oldalemelés állva (20,15,12) , ferdepados oldalttartás (20,15,12) csigás lehúzás (20-15-12)
vádli : álló vádligép (15,12,10,12,15) meg variálgatom majd mindenhogy

Csütörtök : hát , bicepsz , has

Hát : Húzódzkodás szélesen (12,10,8) Fordított fogású vállszéles húzódzkodás (12,10,8) , lehúzás szembenéző tenyérrel (12,10,8) melltámaszos evezés (12,10,8)
bicepsz : karhajlítás állva rúddal (12*10*8) , kalapács bicepsz ülve (12,10,8) ferdepadon váltott karhajlítás (12,10,8)
has : hasprés 4*25

Péntek : mell , csukja , vádli

mell : Egykezes ferdepad (15,12,10) hammer strength (15,12,10)  csigás keresztezés (20,15,12)
csuklya : keretben széles fogású vállvonogatás (20,15,12)
vádli : álló vádligép (15,12,10,12,15) meg variálgatom majd mindenhogy


Benyomtam az ON gombot , a gépezet elkezdett forogni , lássuk csőlátással meg tud-e valaki állítani , legyen az apám vagy bárki akadékoskodó irígy emberke !  :-/- =/+' :-/- =/+' :-/-- :-/-- :-/-- @:-) @:-) :-oD

2008. Július 18. - 05:39:39
Válasz #29
Nem elérhető

AtomAnti


Béckó Testvérem.

Minden rosszban van valami jó.Ezeket a negatív dolgokat fordítsd a saját javadra.
Én is így szoktam.Hergeld magad velük az edzésre!!!
Nálam működik.
Nem egy nyafogós embert ismertem meg személyedben.
Úgyhogy tessék csinálni amit megálmodtál!!!
Problémái mindenkinek vannak de nem jó ha magában tartja.Én azért ajánlom, hogy valakinek azért mondd el ezeket mert egyszer besokallsz tőlük....
Szerintem Firs meghallgat téged mert szivén viseli a dolgaidat!
Az uj edzésfelosztásod nagyon fasza!
A szerdai vállnál ez a gyakorlat mi kese? --   csigás lehúzás (20-15-12)

Legyen szép napod!
Mentem melóba.
 =/+' :-/-- >:D 8) ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."