2024. Április 27. - 09:30:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: New Level with AX Supplements (by B1ll4)  (Megtekintve 48998 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 13. - 21:36:19
Válasz #165

B1ll4

Vendég
Tegnapi nappal kifújt a mass-fx és a 3-ad készletem , 91kg-on kezdtem a tesztet és most jelen pillanatban 95kg-ot mutat a mérleg , erőben , durranásban mindenképpen segített . mass-fx-hez már volt szerencsém , akkor is dícsértem , most sem tudok másként vélekedni róla , akár önmagában is ajánlatos , fantasztikus érzés a kúra első 1-2 hete , utána rárobbantani egy ilyen csúcs kieggel mint a 3-ad , valami hihetetlen dolgokat tud művelni . Persze nem kell tőle csodákat várni , de ha a táplálkozás , pihenés , edzés is támogatja ezeket , akkor az eredmény sem fog elmaradni , ez garantált !  (:-) .

4 hét múlva véget ér a PCT-vel való levezetés , akkor beszámolok ismét a változásokról . Képeket meg még a héten dobok majd fel . Köszönöm mindenkinek aki olvasta a tesztet , eltűrte a sok baromságomat :) . Remélem tudtam annyi információval szolgálni azoknak az embereknek , akik már régóta kiszemelték ezeket a kiegészítőket , nyugodt szívvel tudom ajánlani , dobjátok őket partyba !

2008. Augusztus 18. - 14:44:53
Válasz #166
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Kicsit elvan hanyagolva Bélám! :-/-(-:
Semmi hír, fotó  ????...

2008. Augusztus 18. - 15:04:17
Válasz #167

B1ll4

Vendég
Este ideje lenne már fotózkodni . Értettem !  /:-)

Írok egy végső összegzést is , majd 3 hét múlva PCT-ről is .

2008. Augusztus 18. - 15:15:30
Válasz #168
Nem elérhető

FirstLady


Este ideje lenne már fotózkodni . Értettem !  /:-)

Írok egy végső összegzést is , majd 3 hét múlva PCT-ről is .
És közben nem írsz? :-O Mi történt? ne hanyagold szegény topicot, sírni fog... :'( 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 26. - 01:28:17
Válasz #169

B1ll4

Vendég
Jelentkeznék 2 hét elteltével a 3-AD és a Mass-FX elhagyása után , a PCT még durvább eredményeket hozott , igaz , hogy most pihenőhéten vagyok , de feszes vagyok egész nap , libidó brutál . Nem gyenge kis vegyület amit az Anabolic Xtreme cég belerakott ebbe a picike kis fehér kapszulákba :) . Képeket azért is nem raktam fel , mert a teszt közepén raktam fel és úgy gondoltam , hogy azok bőven elegek , mert semmi nem változott javarészt , ami tömeg jött fel az eloszlik rajtam , de a lényeg , hogy én jobbnak látom a helyzetet . Jövő héten új erőbedobással edzegetek már suli mellett és célba veszem talán a jövő őszt mint versenyző . Télen csinálni fogok még egy kúrát  , ami nálam örök lesz egy ilyen kúrában , az a Mass-FX és a PCT . Mass-FX már kétszer is bizonyított nekem , a ráadás termékek már nem hoztak annyi pluszt mint ez a termék önmagában . Akár ha valakinek nincs pénze egy nagyobb stacket összedobni , önmagában is nagyszerű eredményeket lehet vele felmutatni , ha ezt az edzés , táplálkozás , pihenés is támogatja . A súlyom beállt jelenleg 95kg-ra . Jövő őszig nagyon nem is akarok tovább hízni . Ezen a héten teljes pihenés van , az egész nyári kőkemény munkát amit belefektettem a testépítésbe , most pihenem ki . Levettem a szénhidrátot 300g-ra , fehérjét 2-2,5g közé , zsírt is minimalizáltam , turmix csak egy megy reggel a zabbal . A PCT befejeztével jelentkezek újra és zárom a tesztet !  :-){

2008. Augusztus 26. - 06:38:53
Válasz #170
Nem elérhető

FirstLady


Edzés után nem iszol turmixot?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 26. - 07:28:44
Válasz #171
Nem elérhető

Gabe


Ezen a héten teljes pihenés van , az egész nyári kőkemény munkát amit belefektettem a testépítésbe , most pihenem ki . Levettem a szénhidrátot 300g-ra , fehérjét 2-2,5g közé , zsírt is minimalizáltam , turmix csak egy megy reggel a zabbal . A PCT befejeztével jelentkezek újra és zárom a tesztet !  :-){
Lady  :-/-(-:  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 26. - 07:46:04
Válasz #172
Nem elérhető

FirstLady


Ezen a héten teljes pihenés van , az egész nyári kőkemény munkát amit belefektettem a testépítésbe , most pihenem ki . Levettem a szénhidrátot 300g-ra , fehérjét 2-2,5g közé , zsírt is minimalizáltam , turmix csak egy megy reggel a zabbal . A PCT befejeztével jelentkezek újra és zárom a tesztet !  :-){
Lady  :-/-(-:  :D
Igen? És? Ez nem magyarázza...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 26. - 09:47:52
Válasz #173
Nem elérhető

Johnnyx


Gondolom a pihenés azt jelenti, nincs edzés, így nincs mi után turmixot inni.
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 26. - 10:11:59
Válasz #174

Torony

Vendég
Jaja, nem kicsit túledzette magát a nyáron, van mit kipihenni :)

2008. Augusztus 26. - 11:17:07
Válasz #175
Nem elérhető

Gabe


Gondolom a pihenés azt jelenti, nincs edzés, így nincs mi után turmixot inni.
én is így értelmeztem...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 26. - 11:24:45
Válasz #176
Nem elérhető

FirstLady


Gondolom a pihenés azt jelenti, nincs edzés, így nincs mi után turmixot inni.
én is így értelmeztem...

Jövő héten új erőbedobással edzegetek már suli mellett és célba veszem talán a jövő őszt mint versenyző .
...
 Levettem a szénhidrátot 300g-ra , fehérjét 2-2,5g közé , zsírt is minimalizáltam , turmix csak egy megy reggel a zabbal . A PCT befejeztével jelentkezek újra és zárom a tesztet !  :-){
okéj, én azt hittem, úgy korán reggel, hogy ez a két mondat összetartozik :D :D :D :D :D
én vagyok a szőke 8-) :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 26. - 13:53:06
Válasz #177

B1ll4

Vendég
Ne haragudjatok , hogy most nem edzem ! :D . De megtanultam együtt élni a szervezetemmel és ha ő azt mondja , hogy  : Béla bazzeg , mocskos mód kivagyok merülve , te meg nap mint nap megakarsz engem szivatni ? Hagyjál már egy kicsit pihenni , 1 hetet kérek utána mehet minden a régi kerékvágásba .

Akkor én engedek a szervezetemnek egy kicsit :)  . 2 kúrán is túl voltam , közte volt max 3 hét szünet , mikor talán még keményebben edzettem mint előtte . De nagyon jól esik most pihenni !  :-){

2008. Augusztus 26. - 14:07:22
Válasz #178
Nem elérhető

God Vazzeg


Ne haragudjatok , hogy most nem edzem ! :D . De megtanultam együtt élni a szervezetemmel és ha ő azt mondja , hogy  : Béla bazzeg , mocskos mód kivagyok merülve , te meg nap mint nap megakarsz engem szivatni ? Hagyjál már egy kicsit pihenni , 1 hetet kérek utána mehet minden a régi kerékvágásba .

Akkor én engedek a szervezetemnek egy kicsit :)  . 2 kúrán is túl voltam , közte volt max 3 hét szünet , mikor talán még keményebben edzettem mint előtte . De nagyon jól esik most pihenni !  :-){

Én is pihenek most, ez a 2. hét. Nagyon jól érzem magam, kipihenem magam, aztán őszre goooo  :-<  /:-)