2024. Április 27. - 10:47:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: New Level with AX Supplements (by B1ll4)  (Megtekintve 48999 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 18. - 06:57:26
Válasz #30
Nem elérhető

FirstLady


Bécó, szép volt, de nehogy azt hidd, hogy nincs mindenkinek 1-2 rossz  napja...
Persze, akik téged bántanak nem érdemlik meg, hogy megadd nekik azt az örömöt, hogy láthatják/olvashatják, hogy sikerült elrontaniuk a kedved...
Nem vagy nyápic, rossz napod volt, azért nekem, ha baj van, priviben nyugodtan írd le, nem mondom el senkinek... :)

Aztán, amikor feljössz -és a nagyok is úgy gondolják ;) - meglátogatjuk őket a teremben, elviszünk edzeni, ahová menni szeretnél, csinálunk egy spontán összeülős kajálós bulit azokkal, akik ráérnek, meg kedvük van :) Lehet, hogy csak egy kis környezetváltozásra van szükséged :)

Legszívesebben azt mondtam volna, hogy most gyere, csak nem akarlak bkv-ztatni, meg gyalog sétáltani a városban...  ˝=/

Amúgy Atomnak igaza van, és is az edzésen tudom jól levezetni az ilyeneket...  @:-)

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 18. - 07:57:04
Válasz #31

Torony

Vendég
Bélám, a tükör előtt pofozkodás értelmetlen, gyere fel hozzánk kicsit, elintézem én a pofozkodós részt, ha ezen múlik a hangulat  ;D

2008. Július 18. - 11:23:54
Válasz #32
Nem elérhető

Jordan


!
A szerdai vállnál ez a gyakorlat mi kese? --   csigás lehúzás (20-15-12)


Nem elírás, csak nem írta oda hogy keresztcsigában, hátsóvállra.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 18. - 12:02:37
Válasz #33

B1ll4

Vendég
Kösz mindenkinek ! Nem nyafogás , lezártam kész !

2008. Július 18. - 12:04:40
Válasz #34
Nem elérhető

tockon2




Belegondoltam : Béla te animálnak tartod magad és úgy is adod elő ,az igazi kemény maghoz tartozol , nem lehetsz nyápic , most hogy kezdesz egyenesbe érni , körülvesznek nagyszerű emberek mint tockon2 , Steve , Producer , Atomanti , Darknight , Boresz , Tarot , Jordan , Firstlady , Torony , Seth , Zotya és még sorolhatnám , akik támogatnak , talán még motivációt is adok nekik



Ezt magyaráztam én is tegnap!  ;) Ez végre jó hozzáállás. Nem azzal van a baj, ha "nyafogsz", hisz pont azért vannak körülötted ezek az emberek, hogy meghallgassanak és ha tudnak, segítsenek. Azzal van a baj, ha ezzel magadat hátráltatod és a munka rovására megy a dolog. Van egy célod Béla, és tudod, ha kell, ezek az emberek a célvonalon is átrugdosnak, hogy elérd azt. Szóval szívd fel magad és törd szét azokat a kurva súlyokat a teremben. Ma vállat építünk. Mert muszáj! Animal vagy? Bevállalod?  :-/- :-/- :-/-

2008. Július 18. - 16:00:05
Válasz #35
Nem elérhető

darknight



Csapj szét a gyerekek között B1ll4 :-/- :-Đ :--:!!!  ;D ;D ;D

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 18. - 23:26:03
Válasz #36

B1ll4

Vendég
Edzéstervváltás előtt volt egy utolsó válledzés , nem volt egyszerű végigcsinálni , de megígértem , hogy nem vallok szégyent semmikor sem !  @:-)
Érzésre csinálgattam szériákat , relatíve nagy súllyal , inkább durranásra , izomérzetre mentem rá , szuperszetteztem is , bombáztam minden oldalról , ahonnan csak lehetett.

Váll :

Nyakból nyomás keretben : 8*90kg , 8*100kg , 8*100kg , 8*90kg , 8*90kg
Oldalemelés állva : 8*12kg , 8*12kg , 8*14kg majd egy vetkőző széria 6*14 , 6*12 , 8*10
Oldalemelés ülve : 8*12kg , 8*12kg , 8*12kg , 8*10kg -> utolsó 2 széria vetkőzőbe volt már .
Fejtámaszos döntött törzsű oldalemelés , keresztcsigás lehúzás szuperszettben : 8*8kg , majd 8*20kg és volt még egy széria ugyanez .

Végén volt még egy régi kedvencem , a sima középső hídtartás egyenes hasizomra , 3*20-at csináltam 2:4 mp kitartásokkal , ezt bevetem ezentúl , nemtudom utóbbi időbe miért csak hasprést csináltam , oldalsó hídtartásokat viszont nem csinálok , mert így is széles a derekam , nem hiányzik még tovább szélesíteni .Most 2 nap pihenő , próbálom tockon2-t elráncigálni vendéglőbe egyet kajálni , kipihenni a hetet , jövő héten új edzésterv , új kiegészítő kerül terítékre , nagyon kíváncsi vagyok az eredményekre ! Tartsatok velem továbbra is , szedjétek szét a termet !  @:-) @:-) @:-) Tudom , hogy mindenki TELE van  8-) .

2008. Július 19. - 00:27:56
Válasz #37
Nem elérhető

Seth


Gyerünk Béla láttunk élőben! ... Ne, merj rosszabbul kinézni mikor legközelebb találkozunk!   :-/--...Ugyanúgy sem...  8-)

2008. Július 20. - 03:41:53
Válasz #38

B1ll4

Vendég
Mivel tockon2 pajtás nem akart lejönni velünk a tiszapartra , bátorkodtunk lemenni (Erik a viking , fórumon karcos néven van regisztrálva ) Karcos barátommal és egy másik régi barátommal akibe még mindig tudok pozitívan csalódni . Én büszkén viselem azt a pólót amit kaptunk a fórumtalálkozón , büszke vagyok rá , hogy ilyen emberré lettem . Mindenki csak szúrt minket , semmi pozitív megjegyzés , éreztem , hogy velünk van az erő :D .

Ezen a nyáron a fórumtalálkozó kivételével egyszer nem voltam még lent szombat éjszaka a parton , nem is leszek többet nyílván , persze jó néha kimozdulni a saját kis világomból , de erre nem vagyok kíváncsi . Leültem inni egy kis ásványvizet , kiszúrtam magamnak egy embert és néztem vagy 5 percig mit csinál , valami iszonyat milyen ez az emberi faj legalja ... aki kicsit elvan bizonytalanodva magával szembe , vagy kicsi motivációt akar gyűjteni , az este 10-től éjjeli 3-ig nyugodtan jöjjön le a tiszapartra  , itt megkap mindent amire vágyik az biztos :D .

Az összes barátom , akik még a "bulis" korszakomból vannak , mind szarba se néznek , megszűntem számukra embernek létezni . Ez az igazán szánalmas... és őket tartottam igazi minta barátoknak .

Furcsa érzés , hogy olyan emberek akikre kis csenevész koromba felnéztem mikor lehettem vagy 10 éves , a másik emberke meg 16 . Jobban focizott mint én , néztem minden kis csínyját-bínját miket lehetne eltanulni ! Most ott tartunk , hogy négykézláb mászott a parton a srác , lehetett vagy 65 kg , de a világáról nem tudott és én meg ott álltam vele szembe 94kg-osan , céltudatosan , motiváltan , akaraterővel felszerelkezve , erőm teljében . Nem nézem le őket ne értsetek félre , de aki érzi ennek az igazi feelingjét az tudja miről beszélek . Ez csak egy példa volt , mert lehetett volna még vagy 100-at megemlíteni .

Mai nap kicsit átgondolom az új edzést , kiötlöm milyen súlyokkal kellene dolgozni , mert vállba biztos , hogy vissza kell venni , hogy magasabb ismétlésszámot tudjak teljesíteni . Nem tartanak majd végre az edzéseink 1,5 óráig , hanem simán befejezzük 60-70 perc elteltével . Biztos vagyok benne , hogy a 3-AD , a Mass-FX és az új edzésterv segítségével , tényleg új szintre léphetek !

Jövök Johnny ! Már csak 1 év !  :-){ 8-)

2008. Július 20. - 22:27:53
Válasz #39
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ajánlom figyelmedbe a Virágot Algrennonnak című könyv elolvasását,rágd magad jól át a történeten és mindent meg fogsz érteni a "külvilágról",ki,mit,miért és hogy cselekszik..és hogy miért jó ez nekik,ill. tudják e azt hogy mi a jó egyáltalán..(hasonló a mondanivalója Voltaire-Candide avagy az optimizmus -nak is)..
Így könnyebb lesz elviselni az élet viszontagságait.....
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 20. - 22:33:19
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Július 21. - 02:08:18
Válasz #41

B1ll4

Vendég
Köszi Johnny a tippet , Candide-ot olvastam párszor . Ez az egeres story még új nekem , feltétlen beszerzem :) .

Mai nap bedobjuk a mély vízbe a 3-AD-et végre !!! Edzésnapokon 1. kajánál 2 szemet veszek be 1 marék földimogyi kíséretében , és edzés előtti kajánál is 1 marék földimogyival 2 szemet , szünnapokon pedig reggeli első kajánál 2 szemet és valamikor napközbe a másik 2 őt , kíváncsi vagyok a mass-fx után tud-e még valami újat mutatni !

Hamarosan kiderül !  8-)

2008. Július 21. - 22:36:14
Válasz #42

B1ll4

Vendég
Új edzéstervel megindult ez a hét is ! Bomba jó edzés volt !!!!!  @:-) @:-) @:-) Srácok ezek a cuccok adják amit kell , keménység , izomérzet , fókusz , jobb durranás , regerenálódás mindent amire szükszéged van ahhoz , hogy igazi állat legyél ! Mellesleg a libidó is nagyon ott van a topon !  :-)! a gyártóknak !
Edzésünk gyorsabban be is fejeződött , nagyon jól reagáltam minden egyes gyakorlatra . Az a tudat , hogy kécske legf*szább gyerekével edzettem , már bőven elég volt egy tökéletes edzéshez ! :-){

A mai nap mellet , oldalsó vállat , és a tricepszet gyilkoltuk ! Lássuk csak :

Mell :

Ferdepados nyomás keretben : 10*90kg , 8*100kg , 6*105kg
Fekvenyomás rúddal egyenes padon : 10*100kg , 8*100kg , 6*110kg
Tárogatás ferdepadon : 15*12kg , 12*12kg , 8*12kg
Áthúzás : 15*28kg , 12*32kg , 8*36kg
 
Oldalsó váll :

Oldalemelés állva : 20*9kg , 15*9kg , 12*10kg -> pihenő nélkül , végig feszülve , fel kell hoznom ezt az izomcsoportot

Tricepsz :

V-rudas letolás csigán : 12*25kg , 10*30kg , 8*35kg
Tolódzkodás : 12*testsúly+16kg , 10*testsúly+16kg , 8*testsúly+18kg
Köteles nyújtás fejfölött : 12*20kg , 10*25kg , 8*25kg

Gyerünk továbbb , gyerünkkkkkkkkkk ! Nyomjátok ti is ! Kapjátok el az ütemet , most nagyon megtaláltam érzem , végig táncolok rajta !  =/+' =/+' =/+'




2008. Július 21. - 23:44:17
Válasz #43
Nem elérhető

Gabe


hmmm egész jó súlyok már...
az erő nálam is megan, csak a forma kellene mellé.
Jah Billa, csinálj képeket Tockonról- és viszont!  =/+'
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 22. - 09:22:11
Válasz #44
Nem elérhető

AtisFace


Billa próbáld meg vállra, hogy oldalemelésnél 3 csökkenősorozatot csinálj minegyiknél 3 csökkentéssel az utolsónál pedig egészen menj le addig hogy csak üres kézzel koncentrálsz. És elötte meg állva mellről nyomás @:-). Én úgy érzem hogy ennek a két fajta gyakorlatnak köszönhetem hogy van némi vállam.
Szerintem egy próbát megér ;-oo-;
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!