2024. Április 27. - 07:54:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mass FX & 3-AD Test with tockon2  (Megtekintve 45622 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 14. - 15:11:34
Megtekintve 45622 alkalommal
Nem elérhető

tockon2


Sziasztok!

Először szeretném megköszönni Steve és az Extremefit támogatását, hogy lehetőséget biztosítottak kipróbálni a termékeket!

Tóth Patrik vagyok, a fórumos életbe csak pár hónapja kapcsolódtam be, a sporttal viszont kisebb  megszakításokkal 7 éve foglalkozom. 185 centisen és 55 kilosan kezdtem, mára a helyzet magasság terén nem változott, a súlyom pedig 100 kilora nőtt.
A kis célok egyre nagyobbakká váltak, most ott tartok, hogy körülbelül 110 kilora szeretnék felmenni, minimális zsír és vízvisszatartás mellett. Sokan beleesnek tömegelesnél az észnélküli súly kergetésbe, én viszont úgy gondolom -és lehet ezzel sokan nem értenek egyet- hogy úgy tudom megedzeni egy adott izomcsoportomat, ha látom is azt!  ::)

Versenyzői ambícióim nincsenek, ám az talán kiemel a "hobbigyúrósok" közül, hogy én magammal és a középszerűséggel harcolok. Ennek jegyében minden edzésemet maximális koncentrációval és hardcore jelleggel hajtom végre.
Tisztában vagyok a gyengeségeimmel, így ezeket próbálom meg felhozni. Elsősorban a mell felső-középső része, a hát középső része, vastagsága és mindenekelőtt a láb az, amin javítanom kell...rajta leszek, ígérem! Aki egyedül edz, az el sem tudja képzelni mennyit jelent egy edzőtárs motivációja és milyen új szintre emeli az edzések minőségét! Kösz Béla! És ezt nem azért említem, mert te is megtetted!  !+"%

A tesztből megpróbálom  a maximumot kihozni, de ez csak akkor sikerülhet, ha megfelelő a táplálkozás és annak kiegészítése, és persze tudok eleget pihenni!
Itt meg kell említenem, hogy a kiegészítésemet körülbelül egy hónapja tettem rendbe, eddig követtem a fokozatosság elvét és az egész kimerült egy olcsóbb fehérjében. Így sokat várok a teszttől és remélem segít egy új szintre lépnem.

Az étkezésen a következőképpen alakul:
300g zab - Egyben vagy kétfelé osztva
600g csirke - Arányosan elosztva a nap folyamán 3 részre, egy mindenképpen edzés után
600g rizs - A csirkéhez párosítva  :D
zöldség - ezzel sajnos bajban vagyok, mert szinte csak a paradicsomot szeretem, de abból több, mint fél kilo biztosan elfogy
10 tojás - 5 mindenképpen edzés után, 5 pedig napközben
5 turmix - 2 reggel, 2 edzés után, 1 napközben

 A kiegészítésem pedig így néz ki:
.... 100% Whey Protein 4kg: napi 5 adag
Dymatize Glutamine 1kg: edzés közben 20g, edzés után 10g
Dymatize Creatine 1kg: 10g reggel éhgyomorra, 10g edzés után
Dymatize BCAA 400 tabletta: napi 20db, amikor szükségét érzem, edzésnapokon általában edzés közben érzem szükségét  :D
ISS Vitamin: 1 csomag reggeli után
Gaspari Nutrition Super Pump 250: egy adag edzés előtt. Ez a következő hónapban változhat, ugyanis úgy tapasztaltam, hogy megszokom a hatását és robbant akkorát, mint az elején. Eddig Plasmacore, Ignite szerepelt a listán.

Ezek mellett C-vitamin, kalcium megy.

Az edzéseimet mindig az adott napon írom le.
A beosztás a következőképpen alakul:

Hétfő: Hát középső része, csuklya - tricepsz nyújtó gyakorlatok
Kedd: Mell - bicepsz
Szerda: Láb
Csütörtök: Széles hát - tricepsz toló gyakorlatok
Péntek: Váll

Aktuális képeket fogok berakni!

Remélem hasznos információkkal tudok majd szolgálni, azoknak, akik olvassák a tesztemet.

 Train hard!

2008. Július 14. - 15:14:31
Válasz #1

Zsuzsi

Vendég
 :-)!
Hajrá Patrik! Téged is figyelni fogunk :D :D :D

2008. Július 14. - 15:18:36
Válasz #2
Nem elérhető

darknight



Nyomjad Patrik nem kicsit!!!!!!!!!!!!!!!!

 =/+' :-oD ;-oo-;

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 14. - 15:20:04
Válasz #3
Nem elérhető

tockon2


Rakok be néhány képet, 2 tegnap készült, 1 pedig tudjátok mikor!  !+"% Ne mindig konditermes pózolások legyenek! (lesznek olyanok is!  ;D

2008. Július 14. - 15:24:07
Válasz #4
Nem elérhető

tockon2


Köszi Zsuzsi, darknight! Én megteszek mindent! Lassan olyan lesz Bélával együtt edzeni, mintha az árnyékában élnék!  :D Dolgozni fogok ezerrel, hogy ezt ne hagyjam!  =/+' :-/-

2008. Július 14. - 16:00:26
Válasz #5
Nem elérhető

tockon2


Egyeztetés után a teszt termékek használata így fog kinézni:

Mass FX: Az előírásnak megfelelően napi négy szem elosztva. Első étkezés után, harmadik étkezés után, edzés után és lefekvés előtt.
3-AD: A második héttől kezdve az első étkezés után 2 és nyolc órával később a második 2, amy így kb. edzés előttre fog esni.

Szerencsés helyzetben vagyok, mivel Béla is tesztel, így egyforma használat mellett láthatjuk, hogy mennyire eltérő a hatás!  =/+'

2008. Július 14. - 20:34:39
Válasz #6
Nem elérhető

AtomAnti


Keményen Tockon pajtás!!!!   =/+'
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Július 15. - 00:18:46
Válasz #7
Nem elérhető

tockon2


Kösz Anti!  ;-oo-;

Megvolt a mai edzésem is!
Hát-tricepsz-vádli volt terítéken ma. Mindenhol 8 ismétlést végeztem, ahol ez más volt, ott azt külön jelzem.

Döntött törzsű evezés: 90-110-110-125
Egykezes evezés csigán: 75-80-85-100
Melltámaszos hátgép: 75-80-80-85
Csuklya: 2x20x80kg

Homlokra engedés: 40-50-50-50
Csigás nyújtás kötéllel: 25-30-30-35
Fordított fogású letolás: 25-30-30-35

Vádli: koncentrált álló vádli volt 55-60-60-60 kg-val és 20-15-15-15 ismétléssel. Ez ugye az egyik gyenge testrészem, a láb többi részével együtt igyekszem felhozni!

A mai edzés érdekessége, hogy sikerült tejszínhabos, cseresznyés tortával töltenem edzés előtt, erre jött a Superpump250 kékmálnás ízben.  :----  Végig hányinger, és olyan öklendezések, hogy azt hittem nem sikerül végigcsinálni az edzést, de úgy gondoltam, hogy egy kis tejszínhab nem fog kibxyszni velem, úgyhogy falfehéren, de végignyomtam!

Holnap mell bicepsz!

Train hard!

2008. Július 15. - 22:44:29
Válasz #8
Nem elérhető

tockon2


A mai edzés torta nélkül valahogy jobban sikerült.  @:-)
Hogy a Mass Fx-től, esetleg a Superpump-tól van-e nem tudom, de piszkos jó volt az izomérzet. a durranás és az energia egészen az edzés végéig. A mell bicepsz után még maradt erő egy 20-15-12 ismétléses oldalemelésre is 12 kg-mal Johnny ajánlására.

Fekvenyomás ferde padon: 90-100-110-120
Egykezes nyomás ferde padon:40-40-36-36
Ülő mellnyomó gép:60-75-70-70
Áthúzás:36-36-36-36

Állva kétkezes bicepsz: 50-60-65-70
Kalapács bicepsz: 18-22-24-28
Koncentrált bicepsz: 18-18-18

Reggel sokkal teltebben ébredten, ezt nem merem még a Mass Fx számlájára írni, majd pár hét múlva kiderül.

Kicsit unalmas lesz egy idő után, hogy Bélával betűre ugyanazt leírjuk az edzés prezentálása gyanánt, erre majd kitalálunk valamit, Ha másra nem, arra jó, hogy egyben legyen a topic és követni lehessen a fejlődést!

Train hard!


2008. Július 16. - 13:33:49
Válasz #9
Nem elérhető

tockon2


3kg földimogyoró betárazva a 3-AD-hez!  @:-)

2008. Július 16. - 13:41:14
Válasz #10
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Július 16. - 14:27:16
Válasz #11
Nem elérhető

AtisFace


Most esett le mi ez a nagy mogyoró evés a többi tesztelőtől !+"% !+"%. Hazafelé én is beszerzem a mogyoró csomagot(eddig nem keveset szenvedtem hogy meglegyen a zsír bevitel amit kér).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 16. - 14:30:50
Válasz #12
Nem elérhető

tockon2


Most esett le mi ez a nagy mogyoró evés a többi tesztelőtől !+"% !+"%. Hazafelé én is beszerzem a mogyoró csomagot(eddig nem keveset szenvedtem hogy meglegyen a zsír bevitel amit kér).
Ez az egyik legegyszerűbb formája, ha nem undorodsz meg tőle!  :---- 

2008. Július 16. - 14:49:17
Válasz #13
Nem elérhető

AtomAnti


Nálam ha undorodás van akkor néha jön a pisztácia  O0
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Július 16. - 14:54:04
Válasz #14
Nem elérhető

Jordan


Nálam ha undorodás van akkor néha jön a pisztácia  O0

A mogyival semmi gondom  /7%, de a pisztáciával már "lehet" meggyűlne a bajom.  :----
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)