2024. Április 27. - 08:05:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Para-Anabolic Test by Jordan  (Megtekintve 53479 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 15. - 17:22:04
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


Képek? Méretek?  8-}  0o0o0

2008. Július 15. - 17:22:55
Válasz #16
Nem elérhető

George


Mondta nekik, hogy " I'm kurva strong! " :D Képet akarunk!  >:D Klassz súlyok :-)! Hogyhogy elég 30 az áthúzáshoz?

2008. Július 15. - 17:25:27
Válasz #17
Nem elérhető

Jordan


Képek? Méretek?  8-}  0o0o0

Mindjárt leméretem magam, kép a csütörtöki láb előtt lessz, mert lassan megint megyek melózni.  :-\
De ne várjatok nagy dolgot, se szálkás, se izmos nem vagyok!  --)  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 15. - 17:27:08
Válasz #18
Nem elérhető

Jordan


Mondta nekik, hogy " I'm kurva strong! " :D Képet akarunk!  >:D Klassz súlyok :-)! Hogyhogy elég 30 az áthúzáshoz?

Áthúzás-tárogatást csak nyújtás, annyira nem emelgetem a súlyokat ott.  :D  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 15. - 17:34:39
Válasz #19
Nem elérhető

Rob


Hűű ember,Te nem gyerek súlyokkal dolgozol ;D
Kiváncsian várom a képeket! =/+'
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Július 15. - 17:45:33
Válasz #20
Nem elérhető

Jordan


Size:

2008. 07. 15:

Mell: 123 cm

Derék: 92 cm  ˝=/ ˝=/ ˝=/

Comb:

Jobb: 68 cm
Bal:   69 cm

Vádli:

Jobb: 45 cm
Bal:   46 cm (ez a sípcsontom volt eltörve, kb 2 hónapja nem is edzek vádlira, egyenlőre sajna nem is fogok, úgyhogy, ez ígymarad  :'( )

Kar:

Jobb: 46 cm
Bal:   47 cm


Ezek mind nagyon hivatalosak mérőszalaggal, barátnőm álltal mérve!!!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 15. - 17:51:15
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


Size:

2008. 07. 15:

Mell: 123 cm

Derék: 92 cm  ˝=/ ˝=/ ˝=/

Comb:

Jobb: 68 cm
Bal:   69 cm

Vádli:

Jobb: 45 cm
Bal:   46 cm (ez a sípcsontom volt eltörve, kb 2 hónapja nem is edzek vádlira, egyenlőre sajna nem is fogok, úgyhogy, ez ígymarad  :'( )

Kar:

Jobb: 46 cm
Bal:   47 cm


Ezek mind nagyon hivatalosak mérőszalaggal, barátnőm álltal mérve!!!  ;D

Magasság/testsúly?  :-/-(-:

2008. Július 15. - 17:58:51
Válasz #22
Nem elérhető

George



2008. Július 15. - 18:02:35
Válasz #23
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 15. - 19:37:23
Válasz #24
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Július 16. - 16:09:17
Válasz #25
Nem elérhető

Jordan


Na haj!  ;)

Üdvözlök mindenkit a Blackpool-i Shopingcenterből!  #:-)

Ma munka miatt nem edzek, mert este 18:00-ig dolgozom, este meg barátnőmet viszem egy ilyen aerobikos-ugrálós-kapoerás-táncra, vagy mire.
Persze a Anna-n kívű más lányt észre sem fogok venni!  o:) >:D >:D >:D
A tesztcsomagom még ma sem érkezett meg..... :-\
Nembaj! Én tesztelek, tesztcucc nélkűl is!  ;D ;D ;D
Na hátha már holnap megjön, én mindenesetre már nagyon várom!
Holnap edzés előtt fényképező elé állok, de jó hogy már nem tudtok minuszt adni!  Łł=
Persze ma még szereznem kell egy kis magnéziát a holnapi guggoláshoz, mert a tesztre való jelentkezéskori lábnapon sem volt, és elég rosszúl jártam!  :-Đ
A második szériánál megcsúszott a rúd a hátamon, és hátratörte a jobb válamat.  :'(
Ami azóta sem múlt el, és nagyon fáj  :'( . (Persze a jelentkezésben ezt nem említettem, nehogy emiatt szórjanak ki  >:D )
De tudjátok:
No pain, no gain!!!
Bár lehet, nem pont ilyen fájdalomra gondoltak.  :D

Na addig is sok sikert tesztársaimnak, és persze nektek, teszten kívülieknek is!  ;)  ;D (Mondjuk most pont én is az vagyok  !+"%  )
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 17. - 12:52:20
Válasz #26
Nem elérhető

Jordan


Hölgyeim és uraim!

Szeretném bejelenteni, hogy 2 perce megérkezett a csomagom!  @-o @-o @-o
Mégegyszer köszönöm a lehetőséget, az egész Extremefit team-nek, és főleg azt hogy postai úton kaphattam meg!  :-){ :-){ :-){
Na egy óra múlva megyek edzeni, most fejeztem be a kajázást nehogy  :---- legyen a vége.  ;D
Az edzés előtt csináltatok 2-3 képet (még az is lehet hogy magamról  ;D , de gondolom többen kiváncsiak lennének barátnőmre  :D ), de mondom előre, nem vagyok se szép, se izmos, de cserébe nem is vagyok szálkás!  ;D ;D ;D
Ez a test a munkámhoz kell, és még sokat kell tennem ahoz, hogy decemberig mégcsúnnyább lehessek!  :D
De ez a kis publicitás nekem nagyon sokat nyom most rajta, motivál hogy nézegetitek írásaimat, köszönet érte!  :-){

Na akkor később még találkozunk!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 17. - 12:54:04
Válasz #27
Nem elérhető

endre66


A nagytesó mindent lát!
Jó edzést!
Jó szurkolást!

2008. Július 17. - 12:55:45
Válasz #28
Nem elérhető

hopika


Na húzzál bele te nyírbátori csődör! @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 17. - 13:07:34
Válasz #29
Nem elérhető

God Vazzeg


Hölgyeim és uraim!

Szeretném bejelenteni, hogy 2 perce megérkezett a csomagom!  @-o @-o @-o
Mégegyszer köszönöm a lehetőséget, az egész Extremefit team-nek, és főleg azt hogy postai úton kaphattam meg!  :-){ :-){ :-){
Na egy óra múlva megyek edzeni, most fejeztem be a kajázást nehogy  :---- legyen a vége.  ;D
Az edzés előtt csináltatok 2-3 képet (még az is lehet hogy magamról  ;D , de gondolom többen kiváncsiak lennének barátnőmre  :D ), de mondom előre, nem vagyok se szép, se izmos, de cserébe nem is vagyok szálkás!  ;D ;D ;D
Ez a test a munkámhoz kell, és még sokat kell tennem ahoz, hogy decemberig mégcsúnnyább lehessek!  :D
De ez a kis publicitás nekem nagyon sokat nyom most rajta, motivál hogy nézegetitek írásaimat, köszönet érte!  :-){

Na akkor később még találkozunk!  ;)

Na lássuk azt a munkás testet, asszonyról is jöhetnek képek, biztos izmos  :-/-(-:  :D  --)