2024. Április 27. - 10:01:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ultimate Mass cycle with Ax by AtisFace  (Megtekintve 30112 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 22. - 09:08:57
Válasz #15
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!
Akkor felrakok magamről egy-két képet, ami a teszt eredményének kihirdetése előtt 1 nappal születtek. A képek sikerülhettek volna jobban is, ugyanis olyan ember fényképezett, akinek lövése nem volt melyik pillanatot milyen szögből kellene elkapni. Így egyik másik képen már épp nem tartom ki stb.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 22. - 09:14:03
Válasz #16
Nem elérhető

AtisFace


Azt szeretném kérni, hogy aki megnézi a képeket mondjon véleményt arról, melyik testrészemre kellene odafigyelni lemaradás illetve szimmetria probléma miatt.  :-<
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 22. - 22:11:20
Válasz #17
Nem elérhető

Jordan


Ne félj, nem vagy aránytalan jöhet még fel egy laza 30-as, és az mindenhová!  ;)
Talán egy kicsit jobban koncentrálj a hátadra, ami ugyan nem könnyű mert nem látod edzése közben, és így könnyű azt hinni hogy jól adabasztál neki.  =/+'
Na sok sikert.  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 23. - 09:24:46
Válasz #18
Nem elérhető

AtisFace


Köszi Jorden a meglátást, ugyanis a teremben mindenki a mellemet meg a bicepszemet fikázza és mindig csak lesnek hogy milyen keményen tolom a hátat. Azt gyorsan hozzátenném hogy kb az összes lejáró egy szűk csoportot leszámítva divatból gyúr mer az jóóó.

Tegnap egy hát-váll párost mutattam be a terembe Łł=.
1. Felhúzás 10-et a 100kgba 120-ba 6-ot és 140be 2-t majd 100-ba megint 10-et.
2. húzódszkodás saját testsúllyal 4*8
3. lehúzás szűken 75 kg 4*8
4. evezés csigán 75 kg 4*8
5. vállból nyomás egykezes súlyzókkal 4*8 25kg-s egykezesekkel
6. oldalemelés 10 kg-val 4*8 szép lassan végezve
7. arnold nyomás 3*8 20kg+1 csökkenő sorozat

A hétfői mell-kar igen jól sikerült ugyanis nem csak tegnap de még ma is igen kemény izomláz van bennük, és így a hát edzés tegnap eléggé jól sikeredett ugyanis bicepszből tényleg csak minimálisan tudtam húzni az tuti.

Ma egy jó( :----) lábazás lesz a porondon majd meló után. @:-)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 23. - 09:53:24
Válasz #19
Nem elérhető

Jordan


Köszi Jorden a meglátást, ugyanis a teremben mindenki a mellemet meg a bicepszemet fikázza és mindig csak lesnek hogy milyen keményen tolom a hátat. Azt gyorsan hozzátenném hogy kb az összes lejáró egy szűk csoportot leszámítva divatból gyúr mer az jóóó.


A divatgyúrósok szépek!  ;D
Atis, evezz, sokat!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 23. - 21:00:48
Válasz #20
Nem elérhető

Lalika85


 ;D

Nagyon sokat változtál,amióta láttalak.  :-)!
Milyen lesz a forma a teszt végén  ????...

Biztos siker én már most is látom.

És egyszer......                                                                                                    ,de addig edzünk még párat  :D
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Július 24. - 09:09:23
Válasz #21
Nem elérhető

AtisFace


Lali látja a jövőt  @-o  :-)!.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 24. - 12:32:41
Válasz #22
Nem elérhető

AtisFace


Tegnapi edzésen a lábat sanyargattam meg.(Végre kiderűlt 40kg üresen a lábtolónk)

1. Elölguggolás 60kg-val(előző edzésen 40kg volt). Még mindig nagyon szokatlan de erőltetem. 4*8
2. Lábtoló 10-90kg, 10-140kg, 8-190kg, 8-215kg, 5-240kg
3. lábnyújtó 50kg 4*8
4. lábbicepsz 4*8 35kg-val (lábbicepszem eléggé megsínylette a tegnapi felhúzást,ezért ma csak 1 gyakorlattal büntettem)

Tegnapi naphoz hozzá tartozik még, hogy reggel elő bújt belőlem az alfa hím és egy csókát majdnem kirángattam az audijából, mert ahelyett hogy elvette a gázt, rákapcsolt és gondolta majd nekiállok szaladni a zebrán. Én meg basztam szaladni, jött egy abs teszt, majd neki állt feljebb, én meg benyultam az ablakon keresztül érte >:D és rögtön tudta hogy hol a helye  :D.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 24. - 12:39:53
Válasz #23
Nem elérhető

darknight


Tegnapi edzésen a lábat sanyargattam meg.(Végre kiderűlt 40kg üresen a lábtolónk)

1. Elölguggolás 60kg-val(előző edzésen 40kg volt). Még mindig nagyon szokatlan de erőltetem. 4*8
2. Lábtoló 10-90kg, 10-140kg, 8-190kg, 8-215kg, 5-240kg
3. lábnyújtó 50kg 4*8
4. lábbicepsz 4*8 35kg-val (lábbicepszem eléggé megsínylette a tegnapi felhúzást,ezért ma csak 1 gyakorlattal büntettem)

Tegnapi naphoz hozzá tartozik még, hogy reggel elő bújt belőlem az alfa hím és egy csókát majdnem kirángattam az audijából, mert ahelyett hogy elvette a gázt, rákapcsolt és gondolta majd nekiállok szaladni a zebrán. Én meg basztam szaladni, jött egy abs teszt, majd neki állt feljebb, én meg benyultam az ablakon keresztül érte >:D és rögtön tudta hogy hol a helye  :D.

Már láttom a szalagcímeket...


                    Botrány!!!!!          Erőszak!!!!!      Brutalitás!!!!!         

A B..kk és egyéb "nívós" bulvártermékek különkiadása:

A 3-AD-vel és Mass Fx-el tuningolt alfa-hímek elszabadultak... ;D :-O !+"%

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 24. - 14:08:44
Válasz #24
Nem elérhető

AtisFace



 !+"% !+"% !+"%

Hát igazából azért írtam le, mert a lábazáshoz a reggeli action adta a motivációt >:D.

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 24. - 21:20:49
Válasz #25
Nem elérhető

AtisFace


 #:-)
Barátnőmnek köszönhetően jól lakott ovodásként írhatom le, mit alkottam ma terembe.

Mell-vállnak indult a mai nap, de a végén a váll helyett tricepsz lett.

1. 35 fokos padon kezdtünk egykezes súlyzókkal és szépen felmentünk a 40kg-s egykezesekig amibe 6-ot sikerült beletolni(17,5-25-35 be 10eket és 37,5kgosokba 8at pöppentettem)
2. sima fekvenyomással erőlködtünk, de nem volt az igazi(80kg-ba 8 100-ba 6 de kb 2 ment magamtól  :-/-(-: ), így visszavettem és 70kg-al izomérzetre koncentrálva 4*8 toltam nyakra engedve.
3. tárogatás gépen 50kg-val ez is kicsit nyafogósra sikerült a második sorozat, de azért összekaptam magam végére.
4. csigás tárogatás 30kg-val de külön-külön húztunk a két mellre(jobb mellem kisebb is és gyengébb is) 4*8 majd 20kg-val 2*12-t(itt már egyszerre toltuk a két oldalt) úgy hogy a csúcson ráfeszítettünk 3 másodpercig.
5.Letolás 75kg-val 4*8
6. homlokra engedés 4*8 32,5
7. kalapács 8kgos egykezesekkel

A mell annak ellenére hogy kicsit döcögősre sikerült, olyan érzésem van mint egy igen jó edzés után(jól bedurrant, kellemesen el van fáradva és a dark matternek köszönhetően még mindig fullon be van töltődve). A tricepsz edzése közben nem volt meg már annyira a fókusz, de sikerült így is legyilkolnom :-/-.

Mára még maradt egy kis lefekvés előtti kardió :-)o-:, hogy a lehető legjobban sikerüljön a pihenés, ugyanis holnap fossá fogom evezni a hátamat(thx to Jordan @:-))
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 25. - 11:54:27
Válasz #26
Nem elérhető

AtisFace


Szevasztok!
Ma reggel 7től 9ig teljesítettem a kitűzött célt és ennek eredményeként megpált a hát és a bicepsz!
Jordan tanácsára kezdtem egy döntött törzsű evezéssel(a rudat úgy fogtam, hogy felfelé nézett a tenyerem) 4*8 87,5kgba
2. gyakorlatként melltámaszos evezőn szűken toltam 40kgval 4*8-at plusz edzőtársam az uccsó két sorozatba egy párat még rá segített így azoknál 8 magamtól+2-3segített
3. lehuzás mellhez 70kg-val 4*8
4. evezés szűken gurtnival 2*80kgba 12, 85*12, 100ba 12némi segítséggel

Bicepszre kalapácsot toltunk rúddal 32,5kg-val 4*10, majd 12kgos egykezesekkel váltott kezes bicpesz ülve, 8kg-val pedig koncentrált bicepszet toltam a végére
 
Bicpeszre márt elfogyott az erő, de ennek ellenére jó volt csak az előfárasztásnak köszönhetően kisebb súllyal ment.

Nagyon jól sikerülnek az edzések, és így két hetes távlatban is érzem és látom magamon a változást, remélem nem torzítanak a tükrök !+"%. Az étvágyam igen csak megnőtt már egy jó hete legszívesebben egy nap kétszer ennék: ébredéstől edzésig és edzéstől az alvásig /7%.

Így fél távon nem akarok semmit elkiabálni. de nagyon bejönnek az AX cuccok, könnyen előfordulhat hogy a következő tömegelésnek is ez lesz az alapja csak végig 6 szem mind a két finomságból 6-8 hétig >:D.
Edzés után egyértelmű best a Sötét anyag, ha valaki próbálta a málnásat plz írja meg ízre milyen.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 29. - 09:45:58
Válasz #27
Nem elérhető

AtisFace


Hepa betyárok!
Eléggé összejöttek a dolgok mostanában pl: Máv 2 óra helyett 4 alatt tolta le a 120 km-et vasárnap, tegnap keresztbeszerveztek minden szart, ma kitelepítettek +némi összekapás még hétvégén szüleimmel. Így talán nem is meglepő, hogy behisztiztem edzésen :-/-(-: --).

Mell:

1. fekvenyomás: 60kg-ba 80-ba 10ismétlés majd 100ba csak 4, itt már elpattant az agyam, hogy a teszt óta egyre gyengébben megy és felraktuk 110-re majd 115re is amivel csak annyit értem el, hogy befájdult a vállam és baszhattam a tegnapi melledzést.

2. 30 fokos nyomás egykezesekkel 35kg osokba 2*8-at majd 32,5 és 30 8akat nyomtam.

3. mellgép 4*8 45 kg-ba majd 30-ba 12 és 20kg-ba 20-at

Bicepsz:
1. egykezes bicepsz állva egyszerre mozgatva a két kart 17,5 lel 4*8

2. egykezes kalapács 15kg-val 4*8

3. koncentrált 10 kg val 4*8

A mell edzés kritikán alullira sikerült ugyanis behisztiztem a fekvenyomásnál, hogy megint vacakol a vállam. Ezennel ki is jelentem két hónapig még csak a fekvenyomó pad közelébe se megyek.
A fekete leves után igazi csemeg jött, ugyanis a bicepsz edzésénél olyan fókusz, izomérzet és bedurranás volt mint még soha :-O. Féltem hogy egyszer csak kipukkan mint egy lufi !+"%.
A súlyom nem változott szinte semmit, viszont olyan erek bújnak elő amikhez még soha életembe nem volt szerencsém a kontúrokról nem is beszélve amiket én már vélek felfedezni magamon.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 30. - 08:52:19
Válasz #28
Nem elérhető

AtisFace


Hea fórumozók!
Szerencsére tegnap időben véget ért a bomba-sztori így nem kellett boxolni a Petőfi híd alatt egy fekhelyért !+"%.
Tegnap napról még egy jó kis hát-váll edzésről tudok beszámolni.

Hát:
1. döntött törzsű evezés 60kg 16, 80-ba 10 majd 90-be 4*8

2. melltámaszos evezés szűken 50kg 4*8

3. húzodszkodás saját testsúllyal 4*8

4. egykezes evezés 30kg-val

Váll:

1. egykezesekkel nyomás üllve 20kgosokba 16, 25-be 12 majd 30-ba 3*8(kb 6-ok mentek magamtól)

2. előre emelés egykezesekkel 12kgosokba 4*8-8 karonként

3. oldalemelés 3*12 a 10kgosokba+ egy vetkőző sorozat(10, 5, 2, majd súly nélkül)

A körülményekhez képest igen jó edzés volt számomra, és ezt a mai nap is bizonyítja ugyanis hihetetlen módon be vannak pálva.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 30. - 09:05:57
Válasz #29
Nem elérhető

AtisFace


Ma reggel a termet előzőleg vezető kollégistákkal edzettem, és az egyikük épp lábazni akart, én mondtam a gyakorlatot ő pedig kikötötte, hogy minden sorozatnál plusszba kitartunk még két ismétlést vagy megpumpáljuk a csúcsösszehúzodásra koncentrálva.

Lássuk a mai menüt:

1. Elöl gugolás 60kg-ba 12, majd 70-be 4*8 (+pumpálás minden sornál)

2. Lábtoló 190-be 12, majd 215-be 3*8 plusz a pumpálás

3. Lábnyújtás 45kg-val 12-10-8-8 az utolsó két ismétlést felső holtponton megtartva minden sorozatba

4. Lábhajlítás fekve 4*12-10-8-8 40kg-ba +pumpálás

5. Merev lábas felhúzás szép lassan koncentrálva lábbicepszre 40kg-val

A mai lábazás eredménye tömören: :----.
Dark Matter-ből egy korty el is veszett mikor visszajött levegőért :-Đ.

Ma megyek haza és remélem pénteken nes-sel @:-) odabaszunk az otthoni terembe a súlyoknak plusz lesz némi bulvár anyag is(nes-től függ ;))
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!