2024. Május 09. - 18:12:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ultimate Mass cycle with Ax by AtisFace  (Megtekintve 30226 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 07. - 11:21:00
Válasz #45
Nem elérhető

AtisFace


Egy kis vélemény az óriás szettekről: a mellemben még mindig elég kemény izomláz van hétfőről, a keddi kar edzésből is van egy gyenge izomláz, a hátam és a vállam full izomláz, pedig a vállamba nagyon ritkán szokott lenni. Az első óriásszett után már fossá voltunk mindig durranva, az utolsó óriásszett pedig maga a pokol volt. Egyetlen nagy hátránya van, hogy nem lehet igazán nagy súlyokat mozgatni koncentráltan ilyen edzéstervnél. A tegnapi edzéshez még hozzá tenném, hogy én is csak lestem, hogy jobban mentek Lajosnál az óriásszettek, ugyanis én 12-es ismétlés felett meghalok, Lajos pedig nagyon bírja a magas ismétlés számokat.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 07. - 19:50:27
Válasz #46
Nem elérhető

AtisFace


A mai napon lábaztunk egy jót és én még rázavartam egy kis mellett, mert kívántam.

Láb:

1. Elölguggolás 60-ba 8, 70-be 8 majd 80-ba 2*8

2. Lábnyújtás 55kg-val 12-10-8-8

3. Lábtoló 140kg-ba 8, 190-be pedig 2*8

4. Lábbicepsz egylábas 20kg-val 3*8 koncentráltan kevesebb, mint fél perc pihivel

Mell:

1. Ferde padon nyomás 30kg-os egykezesekkel 4*12

2. Tárogatás gépen 45kg-val 4*12

3. Negatív padon negatívban tárogatás 10kg-os egykezeekkel 3*12

Lábazás jól ment, mellnél a lényeg a koncentrált lassú végrehajtás és a maximális bedurranás elérése volt a cél, ami sikerült is. Következőleg csak hétfőn jelentkezek és megpróbálok csüt, péntek környékén fényképeket felrakni(pénteken fogy el a 3AD, Mass FX  :'( :'( :'().
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 11. - 20:42:32
Válasz #47
Nem elérhető

AtisFace


Hepa fórumozók!

A mai napon mell és hát volt a menü.

Mell:

1. Ferde padon egykezezes súlyzókkal fekvenyomás 35-be 8, majd 3*8 ment a 37,5-be.

2. Tolódzkodás 4*amennyi ment saját testsúllyal

3. Csigán nyomás mellből karonként 40kg-val

4. Tárogatás gépen(50 kg) és áthúzás(22,5 kg) szuperszettben 3*12-12

Hát:

1. Húzodszkodás sajátsúllyal+10kg-os tárcsa 4*amennyi megy

2. Evezés 60kg-val 4*8

3. Evezés melltámaszos gépen 30kg-al és szűk fogással 4*8

4. Lehúzás oldalt fogással(60kg) és egyenes karú letolással csigán szuperszettben(45kg) 3*8-8

Nagyon jól sikerült edzés volt, érdemes lett volna most csinálni képeket, mert frankón sikerült bedurrani és pont jók lettek volna a teszt végére.... Így a teszt vége felé közeledve eléggé nehezemre esik elfogadni hogy ez az utolsó hét belőle :'( éppen ezért megpróbálok 110%-ot teljesíteni ezen az utolsó héten  =/+' @:-).

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 12. - 19:26:15
Válasz #48
Nem elérhető

AtisFace


Sikerült a tegnapi igéretem, ugyanis nagyon ott volt a mai váll bicó edzés...

Akkor nézzük mi volt vállra:
1. Nyakmögött nyomás ülve 70kg-ba 10 majd 80-ba 6 és 75-be 2*8

2. Arnold nyomás ülve 20kg-os egykezesekkel 10 majd 22,5kg-osokkal 3*8

3. Oldalemelés, úgy hogy előre hoztuk felső holtponton, majd előre emelés negatív szakasza következett 10kg-os egykezesekkel 4*8

4. 5kg-os súlyzókkal előre emelés felső pozíciójában befelé majd kifelé apró körzések melynek célja a maximális bedurranás és izomégés elérése volt

Kar edzésnek indult de csak bicepsz lett belőle:

1. Egykezes váltott karú bicepsz állva 17,5kg-os egykezesekkel 4*8-8 karonként

2. Csigán köteles bicepsz 45kg-val 4*8

3. Háton fekve a hátgépen az alsó csigáról húzva bicepsz 35 kg-val 4*8 majd 20kg-val 12 lassú negatív és pozitív  szakasszal

Az étvágyam így a teszt vége felé sem kopik, sőt egyáltalán nem érzem hogy kopna az erejük nem véletlenül van apróbetűs megjegyzése az AX-nek(Nem ritka az új felhasználók között, hogy annyira élvezik az anabolikus ciklus nyújtotta előnyöket, hogy nem akarnak leállni vele). Valahogy én is így érzek Łł=.

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 13. - 19:05:02
Válasz #49
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

Mai nap a lábbal foglalatoskodtam a teremben.

1. Guggolás 60kg-ba 12, 80-ba 10, 100-ba 2*6

2. Kitörés 30kg-val 3 kör a teremben  :----

3. Lábnyújtás 40 kg-val 12-10-8-8

4. Merev lábas felhúzás 40kg-val koncentráltan a lábbicepszre

Érdekes edzés volt, elég régóta az elölguggolást erőltettem, így nagyon bekészűltek a guggolástól a combjaim. Kitörést szintén nagyon régen nem csináltam, ugyanis nincs hely rá alapvetően a teremben egyhelyben meg nem szeretem. A smile-t nem véletlenül raktam tényleg egy hajszálon múlt, hogy nem takarítottam szőnyeget levezetésként !+"%. Az utolsó két gyakorlat nagyon szenvedős volt, nagyon elfáradtam a végére.  Holnapi edzés végén, ha minden jól megy akkor edzőtársam segítségével lövünk pár képet a teszt felénél legyen mit felrakni és a kezdeti képekkel összehasonlítani. Azért írtam, hogy a tesztnek a fele, mert igaz, hogy a 3AD, meg a MassFX elfogy, de levezetésként menni fog az APCT meg sok-sok fehérje és szerintem a levezetéssel együtt teljes a teszt.

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 14. - 13:47:59
Válasz #50
Nem elérhető

AtisFace


Hea!
Mai egy mell és hát edzés lesz, majd egy kis pózolás képkészítés apropójából. Ha úgy jönnek össze a dolgok, akkor még ma felrakom a képeket és a mai edzés naplóját, de valószínűbb, hogy nem ugyanis megyek megnézni barátnőmmel a Batman: The Dark Knight-ot edzés után.

Mindenkinek jó  =/+'  akinek még hátra van, aki meg már letudta annak pedig jó regenerálódást ;-oo-;!
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 16. - 21:18:07
Válasz #51
Nem elérhető

AtisFace


 #:-)
A csütörtöki edzés:

Mell:
1. Fekvenyomás Rúddal Ferdepadon – 60 kg 12; 70kg 12; 80 kg-ba 3*8
2. Fekvenyomás Egyenes Padon Egykezes Súlyzóval – 3 x 12  35kg-os egykezesekkel
3. Tárogatás ferdepadon – 3 x 12 10kg-os egykezesekkel
4. Csigás Keresztezés – 2 x 15 30kg-val  oldalanként a negatív szakaszt lassan engedve

Hát:
1. Lehúzás-4*10 80kg
2. Döntött törzsű vezés-4*8 80 kg-val
3. Csigás evezés fordított fogással és lehuzás szűk fogással mellhez szuperszettben 4*8-8 60-60kg-val
4. Felhúzás-3*12 80kg

Nagyon durván jó kis edzés volt és iszonyat mód elfáradtam, még ma is izomláz van a mellemben, a hátamban és a krajaimban is.
Talán ennek és a szar fénynek köszönhetően nem valami jól sikerültek a képek. Nem is rakom fel, edzőtársam is csinált egy két képet hátha azok jobbak lettek, ha nem akkor következő edzés eléjén megpróbálok értelmes képeket összehozni.

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 18. - 09:30:16
Válasz #52
Nem elérhető

AtisFace


Tegnapi nap folyamán előhalásztam a centit és lemértem magam.

(Az első érték a teszt kezdés a második pedig a tegnapi értékek.)
Magasság : 176cm
Testsúly: 85 kg   87kg +2kg
Hidegen mérve:
Vádli:  43cm 44cm +1cm
Comb:  62cm  62,5cm + 0,5cm
Derék:  82cm 82cm 0 cm :-O
Mellkas(levegővel telten megfeszítve): 109 cm  112,5 +3,5cm
Kar(megfeszítve): 42cm  42,5 cm + 0,5cm

Konklúzió:
Ennyi idő alatt szerintem jónak mondható fejlődést értem el, úgy hogy nem zsírosodtam be.
Ez nálam nagy szó, ugyanis vagy nem fejlődök, vagy fejlődök és az úszógumi is kerekedik elég rendesen.
Mass Fx-t és a 3AD-t nem tudom külön véleményezni, mert végig együtt mentek. Egy biztos nagyon ütős kis kombó, én nagyon meg vagyok elégedve a termékekkel. Visszaolvasva a topicomat majdnem minden hétre jutott valami rossz, sajnos így alakult. Ennek ellenére az edzéseken 1 kivételével mindig nagyon ott tudtam lenni agyban és mindig sikerült a lehető legjobban megedzeni az adott izomcsoportot. Sikerült a teszt alatt egy minőségibb edzés szintjére eljutni, remélem ezt sikerül megtartani. (Eddig soha nem sikerült ilyen agy-izom kapcsolatot elérnem.)
A termékeknek köszönhetően gyorsabban regenerálódtam és egészen bekeményedett az izomzatom is, és az edzések alatt iszonyatmód be tudtam durrantani az izmokat és egy kicsit az erőszintemet is megdobta, bár ezen a téren egy kicsit többet vártam. Mellékhatást pedig egyáltalán nem tapasztaltam.
Elsősorban a terméket olyanoknak ajánlanám, akik tiszta izomtömeget szeretnének felépíteni, és el szeretnék kerülni a bezsírosodást. Egy biztos a téli tömegelésem alapját erre a két termékre fogom alapozni csak napi 6 szemmel (ha a kassza engedi) @:-).
Ha 10-es skálán kellene értékelni, akkor 10 pontot adnék, bár ha az árát is figyelembe kellene venni akkor csak 9, mert szerintem drága egy pöppet.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 18. - 21:02:17
Válasz #53
Nem elérhető

AtisFace


Hea fórumozók!

Strangyúrós napot tartottam =/+'.

Mell:

1. Ferde padon nyomás rúddal 70kg-ba 12 80-ba 2*8 és 90kba 2*4

2. Tárogatás ferde padon 4*8 15 kg-os egykezesekkel

3. Egyenes padon fekvenyomás 30kg-os egykezesekkel

4. Tárogatás gépen 45kg-val 3*12 és csúcsösszehúzodást 2 mp-ig megtartva

Bicepsz:

1. Egyenes rúddal karhajlítás 40kg-val 8-6-6 és 45kg-val 4 ismétlés

2. Háton fekve a hátgépen az alsó csigáról húzva bicepsz 35 kg-val 4*8 majd 20kg-val 12 lassú negatív és pozitív  szakasszal

3. Koncentrált bicepsz álló scottpadon 15kg-os egykezessel 8-8 karonként

Jól sikerült edzés volt és semmi visszaesést nem észleltem. APCT átvette a csúcskombó helyét egész nap be vannak keményedve az izmaim és az edzés is jól ment, az erővel se volt gond.
Egy apró megjegyzés az adataimhoz, hogy a karjaim és mellkas mérésénél igen csúnyán lefelé kerekítettem.
Most este rávettem magam még egy kis fotózásra is, hát ezek se lettek vmi jók, de jobbak mint múltkoriak, úgyhogy fel is dobom őket. Ne kíméljetek! @:-)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 19. - 22:58:15
Válasz #54
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

Most ennyire jó vagyok, vagy enyire rosz, vagy ennyire érdektelen ?:-/. Két oldala van annak, hogy nagyon kevesen írnak a topicba. Az egyik, hogy így jól átlátható és nincs szét offolva se, a másik hogy jó lenne némi visszajelzés tőletek, hogy ez jó vagy éppen szánalmasan rosz. Kritika nélkül nehéz előrelépni...

A ma esti lábazást Johny-tól koppintottam a topicjából @:-).
Gyakorlatok:-fekve lábhajlítás 4x10 45kg-val
                 -lábnyújtás ülve  4x10 50kg-val
                 -guggolás 1x12- 60kg
                               1x10- 80kg
                               2x8  - 90kg

                  -melről guggolás erő kereten
                               1x15 30kg
                               3x10 60kg

                  -kitörés járás 20kg-val 3x20 lépés
                  -combtávolító 1x100 40kg-val

Iszonyat mód széjjel lettek csapva a csülkök, és nem kis respectet kaptam a lányoktól a combtávolítón végzett 100 ismétlés után az utolsó 20-at velem számolta 3 csajszi ;D.
Akkor néztek igazán nagyot amikor kiderült először csináltam ezt a gyakorlatot. Persze hallgattam, hogy Johny 200-at tolt bele --) :D :D
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 19. - 23:03:04
Válasz #55
Nem elérhető

darknight


Sziasztok!

Most ennyire jó vagyok, vagy enyire rosz, vagy ennyire érdektelen ?:-/. Két oldala van annak, hogy nagyon kevesen írnak a topicba. Az egyik, hogy így jól átlátható és nincs szét offolva se, a másik hogy jó lenne némi visszajelzés tőletek, hogy ez jó vagy éppen szánalmasan rosz. Kritika nélkül nehéz előrelépni...

Röviden fogalmazva: Szép munka :-)!! És jók a képek is ;-oo-;!

Csak így tovább!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Augusztus 21. - 10:09:01
Válasz #56
Nem elérhető

AtisFace


Hep!

Tegnapi a tüzijáték előtt lezavartam egy hátat.
A menü:
1. fogás: felhúzás 80kg-ba 12, 100-ba 8, 110-be 8, 120-ba 8, majd 6 ismétlés

2. fogás: húzódzkodás 10kg plusz súllyal 3*4+4 félismétlés, majd 8 ismétlés sajátsúllyal

3. fogás: szűkfogású húzódzkodás oldal fogással 4*8

4. fogás: melltámaszos evezés 40kg-val 4*8

5. fogás: egykezes evezés 20kg-os egykezessel 3*10-10-8-8 as szuperszettel

6. fogás: 3*12 csuklya 25kg-os egykezesekkel


Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 21. - 10:18:13
Válasz #57
Nem elérhető

Lalika85


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Augusztus 21. - 21:34:58
Válasz #58
Nem elérhető

AtisFace


Köszönöm Lalinak a bőbeszédű véleményezését :-/-(-:  :D :D.(Persze darknightnak is :-){)

Ma este egyetlen izomcsoport nem szenvedett izomláztól, így azt edzettem meg a vállat.
1. Oldalemelés 7,5kg  16, 10kg 12, majd 3*8 a 12,5 kg-os egykezesekkel
2. Mellről nyomás állva 40kg- ba 12, 50kg-ba 10-10-8-8
3. Hátsó vállra döntött padon emelés egykezesekkel 15 kg-val 3*12
4. Hátsó váll gépen karonként 20kg-val 3*12
5. Vállból nyomás gépen 3*12 karonként 25kg-val pumpálásra koncentrálva
6. Kábeles oldalemelés 15 kg-val 3*10-10

Nagyon szépen kikerekedtek a vállaim én magam is meglepődtem rajta Łł=.

Jó regenerálódást mindenkinek estére :-oD ;-oo-;
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 22. - 01:49:57
Válasz #59
Nem elérhető

fastor


Köszönöm Lalinak a bőbeszédű véleményezését :-/-(-:  :D :D.(Persze darknightnak is :-){)

Ma este egyetlen izomcsoport nem szenvedett izomláztól, így azt edzettem meg a vállat.
1. Oldalemelés 7,5kg  16, 10kg 12, majd 3*8 a 12,5 kg-os egykezesekkel
2. Mellről nyomás állva 40kg- ba 12, 50kg-ba 10-10-8-8
3. Hátsó vállra döntött padon emelés egykezesekkel 15 kg-val 3*12
4. Hátsó váll gépen karonként 20kg-val 3*12
5. Vállból nyomás gépen 3*12 karonként 25kg-val pumpálásra koncentrálva
6. Kábeles oldalemelés 15 kg-val 3*10-10

Nagyon szépen kikerekedtek a vállaim én magam is meglepődtem rajta Łł=.

Jó regenerálódást mindenkinek estére :-oD ;-oo-;
jó a teszt, sok sikert O0 8-) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó