2024. Április 28. - 07:21:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma Zenebona  (Megtekintve 29574 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 26. - 18:23:54
Válasz #30
Nem elérhető

Cressler


Egy kis érdekesség:


Pusztán a véletlen játéka,hogy a Gyurma szeptemberi adása Szeptember 11-ére esett.
Szintén a véletlennek köszönhető, hogy a műsorban felcsendülő "Set it off" című szám a P.O.D. nevű formáció Satellit albumán található, amely
2001-ben, pontosabban azon a bizonyos 2001. szeptember 11-ei napon jelent meg.
jaja ezért is kérdeztem rá anno
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 26. - 18:25:55
Válasz #31

Zsuzsi

Vendég
Egy kis érdekesség:


Pusztán a véletlen játéka,hogy a Gyurma szeptemberi adása Szeptember 11-ére esett.
Szintén a véletlennek köszönhető, hogy a műsorban felcsendülő "Set it off" című szám a P.O.D. nevű formáció Satellit albumán található, amely
2001-ben, pontosabban azon a bizonyos 2001. szeptember 11-ei napon jelent meg.
jaja ezért is kérdeztem rá anno



Igen,emlékszem!  ;)

2008. Október 07. - 18:24:49
Válasz #32

Zsuzsi

Vendég
Holnap után adás és akkor track lista.
Addig is néhány kép egy jól ismert előadóról, akinek 2008-as albumáról választottuk néhány számot.
Ez a figura egyébként jó pár filmben is megmutatta tehetségét.

2008. Október 07. - 18:25:44
Válasz #33

Zsuzsi

Vendég
Még néhány a csajoknak.  ****:)))

2008. Október 07. - 18:26:50
Válasz #34

Zsuzsi

Vendég

2008. Október 07. - 18:37:58
Válasz #35
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 07. - 18:46:20
Válasz #36

Zsuzsi

Vendég

2008. Október 07. - 18:47:10
Válasz #37
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 07. - 21:36:57
Válasz #38

Zsuzsi

Vendég
Még egy izmos zenész

Egy másik nagy kedvencünk Henry Rollins,aki nem csak nagyszerű zenéjével nyerte el tetszésünket.


Állítólag egyszer terroristának nézték a repülőn. Íme egy cikk az esetről:


Henry Rollins: ránézésre terrorista

Az énekes útban a Big Day Out fesztiválos fellépésére rossz könyvet olvasott a repülőn. A mellette ülő feljelentette.


Henry Rollins éppen az ausztráliai Brisbane-be utazott a Big Day Out fesztivál ottani állomására. A repülőn, saját szórakoztatására a Dzsihad: a harcos iszlám térhódítása Közép-Ázsiában című bestsellert vette elő.

Szomszédja félreértelmezte a könyv tartalmát, és ahelyett, hogy Rollins-t kérdezte volna meg róla (talán megijedt a tetoválásaitól és a legendásan "bikás" nyakától), felhívta a nemzetbiztonságiak forródrótját. Néhány nappal később az énekes egy e-mailt kapott a szóban forgó hatóságtól, melyben értesítették a feljelentésről.

„Ahmed Rashid Dzsihad című könyvét olvastam, ami Közép-Ázsia történelméről szól. Nem beszéltem a mellettem ülő férfival egy szót sem, azon kívül, hogy köszöntem neki. Ha jól tudom, Ahmed Rashidot a Yale University Press adja ki. Bush alma matere.

Kérem, mondja meg a kormányának és mindenkinek az irodájában, hogy basszák meg magukat. Mondja meg nekik kétszer. Bagdad biztonságosabb, mint a szülővárosom és a miniszterelnökük egy bögőmasina.” – áll Henry Rollins válaszlevelében.



2006.02.22





2008. Október 09. - 21:28:55
Válasz #39

Zsuzsi

Vendég
Az Októberi Adás Zenei Listája!

Előadó                               Szám címe                     Album

LL Cool J                      Old school new school       Exit 13   
Korn                                   Embrace             Untouchables

Clawfinger                          The ocean            Out To Get Me

Children Of Boddom          Oops i didn’t again       In Your Face

Pitbull and Dj. Noodles          American war           Free Agent

Motorhead                           Rock out                 Motörizer

Good Charlotte            I  just wanna live      The_Chronicles_Of_Life_And_Death

Clawfinger                     Zeros and Heroes       Zeros and Heroes

Lenny Kravitz                    Pay to Play                   Lenny

LL Cool J                       baby rock remix                Exit 13

LL Cool J                        feel my heart                   Exit 13

Moby                                  Alice                         Alice

Mogwai                              Batcat                The Hawk is Howling

Beat nouveau feat. Sam Pete         Lady
and Sneakerpunk

2008. Október 21. - 19:44:53
Válasz #40
Nem elérhető

miki_nrg


Még egy izmos zenész

Egy másik nagy kedvencünk Henry Rollins,aki nem csak nagyszerű zenéjével nyerte el tetszésünket.


Állítólag egyszer terroristának nézték a repülőn. Íme egy cikk az esetről:


Henry Rollins: ránézésre terrorista

Az énekes útban a Big Day Out fesztiválos fellépésére rossz könyvet olvasott a repülőn. A mellette ülő feljelentette.


Henry Rollins éppen az ausztráliai Brisbane-be utazott a Big Day Out fesztivál ottani állomására. A repülőn, saját szórakoztatására a Dzsihad: a harcos iszlám térhódítása Közép-Ázsiában című bestsellert vette elő.

Szomszédja félreértelmezte a könyv tartalmát, és ahelyett, hogy Rollins-t kérdezte volna meg róla (talán megijedt a tetoválásaitól és a legendásan "bikás" nyakától), felhívta a nemzetbiztonságiak forródrótját. Néhány nappal később az énekes egy e-mailt kapott a szóban forgó hatóságtól, melyben értesítették a feljelentésről.

„Ahmed Rashid Dzsihad című könyvét olvastam, ami Közép-Ázsia történelméről szól. Nem beszéltem a mellettem ülő férfival egy szót sem, azon kívül, hogy köszöntem neki. Ha jól tudom, Ahmed Rashidot a Yale University Press adja ki. Bush alma matere.

Kérem, mondja meg a kormányának és mindenkinek az irodájában, hogy basszák meg magukat. Mondja meg nekik kétszer. Bagdad biztonságosabb, mint a szülővárosom és a miniszterelnökük egy bögőmasina.” – áll Henry Rollins válaszlevelében.



2006.02.22






Egyébként benne van a DefJam fight for Ny c. videó játékban :)
Ott az edzőt alakítja de leeht vele bunyózni is  :--:

2008. Október 21. - 20:13:29
Válasz #41

Zsuzsi

Vendég
Még egy izmos zenész

Egy másik nagy kedvencünk Henry Rollins,aki nem csak nagyszerű zenéjével nyerte el tetszésünket.


Állítólag egyszer terroristának nézték a repülőn. Íme egy cikk az esetről:


Henry Rollins: ránézésre terrorista

Az énekes útban a Big Day Out fesztiválos fellépésére rossz könyvet olvasott a repülőn. A mellette ülő feljelentette.


Henry Rollins éppen az ausztráliai Brisbane-be utazott a Big Day Out fesztivál ottani állomására. A repülőn, saját szórakoztatására a Dzsihad: a harcos iszlám térhódítása Közép-Ázsiában című bestsellert vette elő.

Szomszédja félreértelmezte a könyv tartalmát, és ahelyett, hogy Rollins-t kérdezte volna meg róla (talán megijedt a tetoválásaitól és a legendásan "bikás" nyakától), felhívta a nemzetbiztonságiak forródrótját. Néhány nappal később az énekes egy e-mailt kapott a szóban forgó hatóságtól, melyben értesítették a feljelentésről.

„Ahmed Rashid Dzsihad című könyvét olvastam, ami Közép-Ázsia történelméről szól. Nem beszéltem a mellettem ülő férfival egy szót sem, azon kívül, hogy köszöntem neki. Ha jól tudom, Ahmed Rashidot a Yale University Press adja ki. Bush alma matere.

Kérem, mondja meg a kormányának és mindenkinek az irodájában, hogy basszák meg magukat. Mondja meg nekik kétszer. Bagdad biztonságosabb, mint a szülővárosom és a miniszterelnökük egy bögőmasina.” – áll Henry Rollins válaszlevelében.



2006.02.22






Egyébként benne van a DefJam fight for Ny c. videó játékban :)
Ott az edzőt alakítja de leeht vele bunyózni is  :--:


De jó,majd megkérem Prodot,hogy szerezze meg a játékot.  ****:))))))

2008. Október 21. - 20:41:41
Válasz #42
Nem elérhető

miki_nrg


 :D Ps2 vagy X-boxon van csak. Egyébként még tele van igazi rapperekkel is és egyéb hírességekkel!
pl Xcibit,Ice-t,Snoop Dog, FAt Joe, Redman, Warren G, Busta Rhymes, Lil Kim, Carmen Electra, Dani Trejo stb van vagy 50 most csak ezek jutottak eszembe.
Mondjuk én annyira nem csípem a rapet de a játékban van egy pár jó zene

2008. Október 21. - 20:58:51
Válasz #43

Zsuzsi

Vendég
:D Ps2 vagy X-boxon van csak. Egyébként még tele van igazi rapperekkel is és egyéb hírességekkel!
pl Xcibit,Ice-t,Snoop Dog, FAt Joe, Redman, Warren G, Busta Rhymes, Lil Kim, Carmen Electra, Dani Trejo stb van vagy 50 most csak ezek jutottak eszembe.
Mondjuk én annyira nem csípem a rapet de a játékban van egy pár jó zene


x-box van.
Én sem minden rap számot szeretek,de a felsorolt előadóknak azért akad jó számuk. ;)

2008. November 16. - 21:18:47
Válasz #44

Zsuzsi

Vendég
Ígérem holnap felteszem a novemberi adás zenei listáját.  /:-)