2024. Április 29. - 01:23:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Leopardból Oroszlán avagy tudom mit nem ettem tavaly nyáron  (Megtekintve 12710 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 27. - 10:28:02
Válasz #15
Nem elérhető

George


Hi!

A negatív pados nyomások szerintem nem a legjobb megoldás a melled alsó részére. Ha túlságosan megerősíted azt a részt, akkor könnyen előfordulhat, hogy később "lógós" lesz az izom, amikor már nem csinálsz ilyen gyakorlatot. Én pl. nagyon ritkán teszek be egy negatív pados nyomást, havonta 1x kb., vagy amikor épp ahhoz van kedvem, de alapból nem tenném be az edzésembe. Különféle intenzításfokozó technikákkal nagyon szép eredményeket lehet elérni erőben és látványban is, kicsit kísérletezz sztem szuperszettekkel, dupla sorozatokkal, vetkőző sorozattal, vagy csak simán levezető sorozattal az utolsó után, természetesen segítő legyen mögötted, mert ilyenkor a jóval könnyebb súly is megtréfálja az embert :D

2008. November 27. - 19:23:17
Válasz #16
Nem elérhető

leopard22


Köszönöm a tippet! Valószínűleg szuperszetteket fogok alkalmazni. Elképzelhető,hogy elég lesz az is, mivel azért a csöcsike-hatás egyik oka a fölös zsír is rajtam...

2008. December 26. - 23:05:21
Válasz #17
Nem elérhető

leopard22


Óóóóóóóó

Megdöbbenéssel tölt el,milyen precízen, minden napomat már-már bosszantó részletességgel bemutatva vezetem topicomat. ***))))
Hétfőtől már tisztességesen írom majd.......

2009. Január 27. - 05:34:10
Válasz #18
Nem elérhető

leopard22


Sikerült magával ragadnia a tér-idő kontinuum-nak.  Szóval az edzés a lehető legjobban megy. A legnagyobb változtatást kajában eszközöltem. Átálltam a hetente 4 nap hal+rízs, 2 nap csirke+rízs, 1 nap csaló nap ésszerű kereteken belül. Halnál a Busára esett a választásom, mert több forrásból értesültem, hogy az egyik legmagasabb tápanyagtartalommal rendelkezik. Edzés tekintetében 1-2 dolgot átemelek (ha nem baj) Gababoy-tól... Visszaálltam a  napi 2 testrész megmozgatására, egyik legnagyobb fejlődést lábedzés terén értem el, du részletek.....