2024. Április 27. - 16:29:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 Legjobb Gyurma Adása  (Megtekintve 11906 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 01. - 21:46:00
Megtekintve 11906 alkalommal
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Neked melyik adás tetszett a legjobban és miért?

2009. Január 01. - 21:49:05
Válasz #1
Nem elérhető

Joel


Train Hard!
Blood And Guts

2009. Január 01. - 21:53:11
Válasz #2
Nem elérhető

FirstLady


Ez nehéz!  ***))))
Volt egy pár, ami jó volt  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 01. - 22:04:32
Válasz #3
Nem elérhető

Joel


Volt amelyik nem tetszett? 8-)
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Január 01. - 22:11:39
Válasz #4
Nem elérhető

FirstLady


Volt amelyik nem tetszett? 8-)
Neeem! :)
Csak viccből írtam az előbb 8-) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 01. - 22:51:34
Válasz #5
Nem elérhető

Gabe


Nekem a 2 torri, a legutóbbi, bár van még sok jó rész, nehéz csak egyet kiemelni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 02. - 11:58:59
Válasz #6
Nem elérhető

Raymond


Részre pontosan nem tudom megmondani...de van kettő ami különösen teteszett: az egyik Pisti lábedzése a másik pedig ugyancsak Pisti Tampai és Texasi versenyének beszámolója.......... 8-} @:-)

2009. Január 02. - 12:38:12
Válasz #7
Nem elérhető

sasa


Nekem is az összes adás tetszett, de szakmailag és látványilag az Olasz rész volt a legjobb. Talán ez a rész fogta meg a legjobban a kivülálló közönséget.
Még olyanok is végignézték akiket nem érdekel ez a sport.

2009. Február 01. - 15:33:10
Válasz #8
Nem elérhető

H. Laci


az összes és meg is van az összes  ***)) töltögettem őket szépen

2009. Február 01. - 15:38:04
Válasz #9
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 25. - 20:29:24
Válasz #10
Nem elérhető

Pompa_G


Szerintem is nagyon jó volt az összes, és nehezebben találtak volna jobb párosítást mint Steve és Johnny! :-)!
- Bárkivel lehetsz toleráns... De magaddal soha!!! -

2009. Május 25. - 20:37:25
Válasz #11
Nem elérhető

L


Nekem a Johnny az elitben rész jött be a legjobban. Monumentális....és nagyon tanulságos :-\
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Május 25. - 20:55:19
Válasz #12
Nem elérhető

AtisFace


Nekem a Johnny az elitben rész jött be a legjobban. Monumentális....és nagyon tanulságos :-\

Nekem is ez a rész tetszett a legjobban és igen sokszor meg is néztem!  ****:))))))
Sokat dobott az adásokon hogy DVD minőségben lehetett megnézni, hd-ban lenne igazán ütős, szerintem azzal a felbontással még jobban vissza lehetne adni a szereplők formáját.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Május 25. - 21:01:40
Válasz #13
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nekem a Johnny az elitben rész jött be a legjobban. Monumentális....és nagyon tanulságos :-\

Nos igen valóban kimagasló adás lett  ****:)))))) Visszatekintő: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=337.1665

Idézet Johnny tollából
"Nos igen...Elég hihetetlen számomra,hiszen rengetegen ismertek régeben is .Ha bárhol jártam a városban szinte mindig volt valaki aki "felismert".De most?...
A Gyurma adása óta akárhová beteszem a lábam mindenhol rákérdeznek,hogy ugye téged láttalak a sport tv-n.Elmondják a versenyről a véleményüket,meglátásaikat, olyan emberek is ,akik soha nem szerették ezt a sportot és csak magamutogatásnak tartották.Most pedig tök pozitív visszajelzéseket adtak a műsorral és velem kapcsolatban.

Még azt is hozzátették páran hogy azt gondolták hogy a testépítők lelketlenek és csak magukkal foglalkoznak...meghogy vagy impotensek vagy buzik  .
Szerintem ez így nagyon kerek volt hogy picit nem csak a verseny és edzés hanem a magánéletből is volt egy pici gerezd a műorban.Talán ez a műsor feloszlathatja azt a fajta beskatulyázást amibe a testépítőket(főleg a versenyzőket) zárták bele,legalábbis a visszajelzések alapján ezt bizton állíthatom  .
Tegnap egy auókereskedésben és szervízben voltunk,ahol rögtön a műsorral kapcsolatos pozitívumokról beszélt a tulaj ,majd aztán a szerelő.Este egy üzleti vacsorán voltam egy japán étteremben,ahol a pincérlány és a szakácsok is kijötek gratulálni autogrammot kérni és szintén csak pozitívumokat említettek.
Tehát a skála szélesedik  .Úgy gonolom most talán eljöhet az idő a média által megkedveltetni minél több emberel ezt a sportágat.Talán ha megismernek bennünket,benneteket hogy nem csak izomagyú állatok vagyunk...Most vagy talán soha...Már csak a vezető szövetség(ek) nek kellene fejlődni szakmai hozzáértésben,korrektségben...Mert a sikerhez ŐK is hozzá tudnak(tudnának) tenni 
Tehát sok sikert a továbbiakban Gyurma"



Nagyon jó érzés volt a stábnak és nekem  ;)

2009. Május 25. - 21:05:13
Válasz #14
Nem elérhető

George


Nekem a kedvenc részem az volt, ami után megkaptam a kedvenc Gyurmás pólómat ;D De tényleg a Johnnys rész volt a legkomplettebb, akár egész estés filmet lehetett volna belőle gyártani ;-oo-;