2024. Május 14. - 13:09:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 202 Showdown 2009 - Második felvonás  (Megtekintve 138549 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 14. - 15:40:24
Válasz #660
Nem elérhető

Gabcsika


Mindenki nagyon kedveseket írt. Gondoltam én is teszek ide egy-két gondolatot. /:-)

elsőként: "merj nagyot álmodni, és amikor a valóság szebb az álmaidnál helyben vagy!
másodszor:"a rögös út azért van, hogy stabilabban állj"
harmadszor:" mindent te okozol, okozd hát!"
negyedszer: "nincs lehetetlen!"

Gratulálok a döntésetekhez :-)! :-)! :-)! :-)!
Magabiztosságom a legnagyobb vakmerőség.

2009. Augusztus 15. - 07:27:47
Válasz #661
Nem elérhető

champ04




                                                                                                                       
[/quote]
Hi,

Hmm, ha "champ", Lala és USA...akkor Kónya Lajos...?  ????... ::)

Végülis mindegy, csak találgattam... Köszönöm, hogy írtál! Így van ahogy írod, nem véletlenül határoztam el végleg, hogy lépnem kell bármi is legyen...
[/quote]


Nem Konya, Nagy Lajosnak hivnak. Az "idosebb" korosztalybol valo vagyok, egyidoben versenyeztem a Dzsonikaval, csak abbahagytam.
10 eve itt elek kint, es meg mindig szeretem a sportot annak ellenere hogy eleg regota nem edzek, de eleg sok versenyre elmegyek azert.
Oktoberben es novemberben lesz ket jo verseny itt lenn Del Floridaban, az egyik a nationals, majd mikor akklimatizalodtal es van kedved gyere le megnezni ha erdekel.
Megegyszer sok sikert.

2009. Augusztus 15. - 09:14:48
Válasz #662
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sok sikert kivánunk!
Remélem megtaláljátok a számításotok!
 /:-) /:-)



Köszönöm Laci! Minden kezdet nehéz, de itt ha sikerül akkor legalább tényleg SIKERÜL...  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 15. - 09:18:26
Válasz #663
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mindenki nagyon kedveseket írt. Gondoltam én is teszek ide egy-két gondolatot. /:-)

elsőként: "merj nagyot álmodni, és amikor a valóság szebb az álmaidnál helyben vagy!
másodszor:"a rögös út azért van, hogy stabilabban állj"
harmadszor:" mindent te okozol, okozd hát!"
negyedszer: "nincs lehetetlen!"

Gratulálok a döntésetekhez :-)! :-)! :-)! :-)!
Nagyon szépen köszönjük!

Nem egyszerű kilépni a komfort zónákból. Ennek ellenére igyekszem, mert ha jól számolom akkor most éppen már életem legalább 6. komfort zónájából léptem ki. Remélem lesz még jópár...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 15. - 09:21:41
Válasz #664
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem Konya, Nagy Lajosnak hivnak. Az "idosebb" korosztalybol valo vagyok, egyidoben versenyeztem a Dzsonikaval, csak abbahagytam.
10 eve itt elek kint, es meg mindig szeretem a sportot annak ellenere hogy eleg regota nem edzek, de eleg sok versenyre elmegyek azert.
Oktoberben es novemberben lesz ket jo verseny itt lenn Del Floridaban, az egyik a nationals, majd mikor akklimatizalodtal es van kedved gyere le megnezni ha erdekel.
Megegyszer sok sikert.
Akkor bocsánat, hogy tévesztettem és köszönöm még egyszer az üzeneteidet Lajos. Mindenképpen akarunk majd minél több versenyre járni...csak most még az első, de egyenlőre még függőben lévő project-ek közt van az autóvásárlás...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 15. - 15:16:53
Válasz #665
Nem elérhető

champ04


Az auto az fontos, itt kint az elet resze. A tomeg kozlekedes az nem letezo az otthoni viszonylathoz kepest.
Most eppen szerencses idoszakban vagy, sosem voltak ilyen alacsonyak a kocsi arak. A benzin itt is sokat dragult az elmult evekben, de meg mindig sokkal jobb mint otthon.
Az amerikai autok olcsobbak mint a kulfoldiek, olcsobb az alkatresz hozzajuk, de hamarabb is tonkre mennek. Ha tudsz vegyel japant, legmegbizhatobb a toyata meg a honda.  Keruld el az utca szeli dealereket, vagy magan szemelytol probalj venni ujsagbol(car trader) , vagy valami nagyobb cegtol mint a car max.
Biztos vagyok van aki segit ebben. Sok szerencset.

2009. Szeptember 22. - 12:53:51
Válasz #666
Nem elérhető

zeitge1st


Szia Steve!

Csak azt szeretném kérdezni, hogy a 4. és 5. döntős helyekért adtak valami érmet, kupát ,oklevelet vagy pénzjutalmat?
vagy csak az első háromat díjazták?

Kösz a válszt!
Ha ezt olvasod, túl sok szabadidőd van!

2009. Szeptember 23. - 08:21:46
Válasz #667
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az auto az fontos, itt kint az elet resze. A tomeg kozlekedes az nem letezo az otthoni viszonylathoz kepest.
Most eppen szerencses idoszakban vagy, sosem voltak ilyen alacsonyak a kocsi arak. A benzin itt is sokat dragult az elmult evekben, de meg mindig sokkal jobb mint otthon.
Az amerikai autok olcsobbak mint a kulfoldiek, olcsobb az alkatresz hozzajuk, de hamarabb is tonkre mennek. Ha tudsz vegyel japant, legmegbizhatobb a toyata meg a honda.  Keruld el az utca szeli dealereket, vagy magan szemelytol probalj venni ujsagbol(car trader) , vagy valami nagyobb cegtol mint a car max.
Biztos vagyok van aki segit ebben. Sok szerencset.
Koszi Bajnok!

Ma vegre meglett az auto!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 23. - 08:27:45
Válasz #668
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Csak azt szeretném kérdezni, hogy a 4. és 5. döntős helyekért adtak valami érmet, kupát ,oklevelet vagy pénzjutalmat?
vagy csak az első háromat díjazták?

Kösz a válszt!
Hi!

Nem, semmit sem kapsz.

Ha jol tudom kizarolag az Olympia-n kap az osszes indulo ermet a reszvetelert. Egyebkent csakis az Olympia-ra kvalifikalo helyezettek kapnak dijakat. 202-ben minden versenyen a top3, openben kisebb profi versenyeken top3, Ironman-en/NY Pro-n top5, Arnold Classic-on top6.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 23. - 15:43:45
Válasz #669
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Reszlet a legujabb FLEX magazinbol...

Jacksonville Pro gyors riport:

"Minden bizonnyal a magyar Steve Namat-nak van a legfenyesebb jovoje a jacksonville-i versenyzok kozul. Mindossze 25 evesen vastag, szimmetrikus fizikumot mutatott be es jobb kondicioval a jovoben a 202-es show-k gyoztese lehet."

OK, semmi ujat nem tudtunk meg...de megis csak a FLEX magazin...


Asszem' elofizetek... ::) ***))) >:D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 23. - 15:56:00
Válasz #670
Nem elérhető

Cressler


Reszlet a legujabb FLEX magazinbol...

Jacksonville Pro gyors riport:

"Minden bizonnyal a magyar Steve Namat-nak van a legfenyesebb jovoje a jacksonville-i versenyzok kozul. Mindossze 25 evesen vastag, szimmetrikus fizikumot mutatott be es jobb kondicioval a jovoben a 202-es show-k gyoztese lehet."

OK, semmi ujat nem tudtunk meg...de megis csak a FLEX magazin...


Asszem' elofizetek... ::) ***))) >:D
  ****:)))))) 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 23. - 16:02:20
Válasz #671
Nem elérhető

Tóth Attila


Jól hangzik!De ezt eddig is tudtuk! ***)))
Fizess elő Steve!!! @:-)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. Szeptember 23. - 16:09:00
Válasz #672
Nem elérhető

Jordan


Reszlet a legujabb FLEX magazinbol...

Jacksonville Pro gyors riport:

"Minden bizonnyal a magyar Steve Namat-nak van a legfenyesebb jovoje a jacksonville-i versenyzok kozul. Mindossze 25 evesen vastag, szimmetrikus fizikumot mutatott be es jobb kondicioval a jovoben a 202-es show-k gyoztese lehet."

OK, semmi ujat nem tudtunk meg...de megis csak a FLEX magazin...


Asszem' elofizetek... ::) ***))) >:D

Hat  :-)!

Ez nem semmi elismeres  :-){
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 23. - 18:40:21
Válasz #673
Nem elérhető

George


Reszlet a legujabb FLEX magazinbol...

Jacksonville Pro gyors riport:

"Minden bizonnyal a magyar Steve Namat-nak van a legfenyesebb jovoje a jacksonville-i versenyzok kozul. Mindossze 25 evesen vastag, szimmetrikus fizikumot mutatott be es jobb kondicioval a jovoben a 202-es show-k gyoztese lehet."

OK, semmi ujat nem tudtunk meg...de megis csak a FLEX magazin...


Asszem' elofizetek... ::) ***))) >:D
Sounds good ****:))))))

2009. Szeptember 23. - 18:54:03
Válasz #674
Nem elérhető

bandus


Ez igen :-){ Elkezdtek beszélni rólad ****:))))))
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player