2024. Május 14. - 04:15:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 122974 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 23. - 13:37:53
Válasz #60
Nem elérhető

csakisti


Vége, még egy őrjítő hétnek....

De még mielőtt énekelgetnénk, előtte egy kis helyzetjelentés:

Hétvégén suliba voltam, vagyis az edzéseim Pécsett zajlottak le, Alpi barátommal. Pénteken sajna csak úgy tudtam megoldani, hogy ellógtam egy órát s az helyett bicepszeztem egy rövidecskét, miben Alpi volt olyan szíves, hogy segített. Míg ő nem is edzett, addig is ott volt, hogy ha van valami amiben erőltetni kell, akkor legyen ott mellettem. Úgy terveztem, hogy este pedig folytatom a mellezéssel, de ez a fáradtságom miatt nem jött össze. Hajtottam magamat az edzésen, hogy meg legyen, s teljes erőbedobással odatettem magamat, s ennek eredménye és mellékhatása nem maradt el.Este fáradt voltam, viszont a vér a testemben keringett, minden egyes karmozdulatnál tudtam, hogy nem volt hiábavaló ez a nap sem. A vassal testvérséget fogadtam, a vassal barátságot fogadtam, de minden edzés alkalmavál összeveszünk, s egy dolgot érzek, mikor a kezem találkozik a rúddal: " El fogom tőrni, el fogom hajlítani, s ha kell porrá morzsolom azért, hogy jobb és jobb legyek.

2009 03 21
Saturday
Place: Jakabhegyi kollégium edzőterme

Szombaton kicsit kevertünk. 17:00 volt a találka időpontja. Utoljára 2 felé kajáltam, s úgy gondoltam, hogy 4-kor dobok egy turmixot, hogy 5-re azért még telt legyek. Sajna 17:00-kor csak én voltam ott. 40 perc várakozás után érkeztek meg Alpiék, s Isti kb 18:40-re szerelte össze az állványt. Sajnos így nem voltam telt, s pont lábazáskor, így az erőm is híjján volt. Feljebb szerettem volna menni, de éreztem, hogy éhes vagyok, s minden percben a testem önmagával küzd, s zabálja magát. De megbeszéltük az edzést s a fotózást is, nem volt választásom, meg kellett mozdítanom, még a legutolsó kis követ is. Jól kellett szerepelni, s nem a fotózás miatt, hanem hogy le tudjam magamat győzni. Alpi segített minden sorozatban, miközben a háttérben nagy baromkodás volt. Egész végig röhögtünk, s vért izzadva edzettem. Alpiék egy alsóhát edzést tudtak maguk mögött, ami nem volt olyan nagy kikapcsolódás, de mire a fotókellékeket összeállította Isti, addigra végeztek, s tudtak segíteni. Guggolással kezdtünk, majd egy lábtoló, egy felhúzás s egy elülső guggolás volt a teríték. Súlyban próbáltam felmenni, egy jelentőssebb szintre, aminek az eredménye, a hányás lett majdnem. De ez benne van, ennek benne kell lennie, s miért? Mert most érzem, hogy van lábam, most érzem hogy a combomban az izmok segítségért kiálltanak, érzem, hogy egy választásuk van: A fejlődés, a növés, s hogy felduzzadjanak a bevitt táplálék által!

Köszönöm Alpinak és Tominak az edzést, köszönöm Istinek a fotózást, s köszönöm, hogy együtt lehettünk.

A teremről annyit még, hogy jó hely, azonban a kicsi kompromisszumra sem hajlamos pultoslány nem éppen ilyen helyre való. Az is baj volt, hogy a guggolás alatt nem az ő "dilyumdisu" zenéjét akartam hallgatni, miközben hajatszárított. S még én nekem kellett hállásnak lennem, hogy ott edzettünk és fizettünk érte, s még fotóztunk is. Azt hiszem non-sense!

Bocsi mégegyszer, hogy megvárakoztattalak!
Azért szerintem így éhesen is keményet edzettél!
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Március 23. - 14:49:37
Válasz #61
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nem azért írtam, hogy bocsánatot kelljen kérni, mert én tartozom inkább köszönettel! :-){

2009. Március 23. - 16:24:45
Válasz #62
Nem elérhető

csakisti


Nem azért írtam, hogy bocsánatot kelljen kérni, mert én tartozom inkább köszönettel! :-){

Én sem azért írtam, de akkor is szégyellem magam, mert nem hátráltathatom ilyennel a felkészülésed, hogy várnod kell rám, és kimarad egy kaja...

Sajnos az időpontokat nehezen tartom.

Lettek használható képek?
Én nem igazán néztem még végig.
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Március 23. - 16:28:42
Válasz #63
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Végig néztem a képeket, szerintem van egy csomó ami használható. Nézd végig s ha lesz egy kis időd, akkor varázsolgass valamit belőlük légyszives!

2009. Március 23. - 21:50:01
Válasz #64
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Remélem nem baj Isti, hogy ezeket felrakom, de nem bírtam várni:

A címek mindent elmondanak! !+"%

2009. Március 24. - 15:47:04
Válasz #65
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Remélem nem baj Isti, hogy ezeket felrakom, de nem bírtam várni:

A címek mindent elmondanak! !+"%
Hát igen én így szoktam erőlködni

2009. Március 24. - 17:12:16
Válasz #66
Nem elérhető

csakisti


Remélem nem baj Isti, hogy ezeket felrakom, de nem bírtam várni:

A címek mindent elmondanak! !+"%

Dehogy baj!
Alpi a nap hülyegyereke :-)
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Március 25. - 18:54:19
Válasz #67
Nem elérhető

hummerdikk


Bazeeee Alpo!!!! Megyek budira, mert beszabehu a rohogestol (:-) ?:-/

Daniel, csak kemenyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hazamegyek minimum felni akarok toled ahogy kinezel!!!!! @:-)

Az Attilahoz meg a masik kollegahoz annyit h eloben meg durvabbak es waaa.... Attila amekkora sulyokkal mar labazott mikor ott voltam.... Te Ur Isten....
Ja es el nem tudtam kepzelni, hogy egy akkora ember h fer el egy olyan kis kocsiban, de ezt is megcsinalta...
No comment....

2009. Március 31. - 19:01:59
Válasz #68
Nem elérhető

csakisti


Dániel!

Hogy haladsz?
Egy kis info?
HAjrá! Veled vagyok! Még ha messziről is!  =/+'
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Április 01. - 14:13:00
Válasz #69

B1ll4

Vendég
Varga Úr ! Valami kis beszámolót a hétvégéről ! Hogy is ettünk meg közel 4 kg húst 2 nap alatt :D

2009. Április 01. - 15:59:32
Válasz #70
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Sajnos nem jól alakultak a dolgaim, s a gazdasági válságnak köszönhetően véget kell vetnem a felkészülésemnek. Azt hiszem ehhez is erő kell, erő ahhoz, hogy fel tudjam adni, s erő ahhoz, hogy be merjem látni magam előtt is, hogy nincs további út ami járható. A munkahelyem sem alakúl jól, s a magánéletem is válságban van. Köszönet mindenkinek aki eddig támogatott.

Dániel

2009. Április 01. - 16:05:56
Válasz #71
Nem elérhető

zotja



2009. Április 01. - 17:33:02
Válasz #72
Nem elérhető

hopika


A faszom az április 01-be:a főnököm is megszopatott kora reggel...
Ne bolondozz Mr.D-képeket!!!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Április 01. - 17:39:22
Válasz #73
Nem elérhető

fastor


basszus :(
sajnálom nagyon, és kitartás :(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 01. - 17:43:35
Válasz #74
Nem elérhető

zotja


hmm Hopi mondasz vmit,de akkor DAni igen gonosz  >:D