2024. Május 10. - 21:16:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2010 IFBB Australian Grand Prix  (Megtekintve 13043 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 13. - 17:46:34
Válasz #45
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 13. - 18:05:10
Válasz #46
Nem elérhető

bandus


Huhh,ezen meglepődtem, de gratulálok Roelly-nek. Én a képek alapján fordított sorrendre gondoltam volna, azthittem, hogy Dexter msot lenyomja Kai-t.
Viszont Winklaartól kicsit megijedtem. Nagyon szimpatikus, és nem akarom, hogy olyan legyne mint Dennis James, aki a verseny előtti képeken mindig atom brutális, de hosszú éveket kellett vrni az első győzelmére. Melvin nekem msot valamiért nagyon aránytalannak tűnik, főleg alapállásban.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Március 13. - 21:41:26
Válasz #47
Nem elérhető

Gabe


Én bírom Kait is, de nálam Dex mindigis esztétikusabb testépítő benyomását fogja kelteni!
Ettől függetlenül Kai brutálisan komoly!
Roelllynak örülök, hogy ott lesz az olympián, nagy potenciál van benne is, mint Heathben!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 14. - 07:54:05
Válasz #48
Nem elérhető

szidol


nálam is Dex volt a nyerő a KÉPEK ALAPJÁN. Kai brutál de Dex szárazabbnak tűnt(sokkal)...meg arányosabb is szerintem
Max 400; felhasználható karakterek: 400