2024. Május 10. - 16:01:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2010 IFBB Europa Show of Champions  (Megtekintve 14449 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 18. - 12:00:48
Válasz #30
Nem elérhető

Cressler


A formája tényleg rohadt jó Correának, éles meg minden, de valahogy a hátát olyan... nem is tudom... szűkösnek látom. Mondjuk ez főleg a dupla bicó pózokban tűnik fel, bár itt a has-lábnál is picit ezt érzem. De hát ez sajnos genetika megint csak.  :-\  Azt nem hiszem, hogy ezen a szinten "nem érzi" a pózt...
No, de lehet, hogy ezt csak én látom így.  :-X
érdekes a felépítése
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 18. - 12:04:37
Válasz #31
Nem elérhető

Kicsibors


A formája tényleg rohadt jó Correának, éles meg minden, de valahogy a hátát olyan... nem is tudom... szűkösnek látom. Mondjuk ez főleg a dupla bicó pózokban tűnik fel, bár itt a has-lábnál is picit ezt érzem. De hát ez sajnos genetika megint csak.  :-\  Azt nem hiszem, hogy ezen a szinten "nem érzi" a pózt...
No, de lehet, hogy ezt csak én látom így.  :-X
érdekes a felépítése

Nah, hát igen, ahogy nézem, a hát-csípő, mell-csípő pózokban és alapállásban nincs vele gond, azok jók.  ****:))))))

2010. Április 18. - 12:11:47
Válasz #32
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 18. - 12:15:06
Válasz #33
Nem elérhető

Cressler


Ha a 202-es mezőny indulhat Openben is mint a 202-es kategória bevezetésének első évében akkor lehet nehezebb dolga lett volna Hidenak.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 18. - 12:43:20
Válasz #34
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az openben Hide-n kívül lényegében komoly és hibátlan fizikum nem volt. Haley magához képest jó formát hozott,de egy keményebb mezőnyhöz képest kevés lett volna.

A 202-ben nekem a Correa nagyon durva,olyan szögletes. Nekem még mindig olyan Paco Bautista tipusú az alkat a fej. Talán jobb arányokkal. A mögötte végzett két versenyző arányait,dimenziókat tekintve jobb volt,de a Correa féle lepucolt,megnyúzott vad külsőt senkinek nem sikerült megközelíteni.

2010. Április 18. - 13:17:54
Válasz #35
Nem elérhető

Cressler


Az openben Hide-n kívül lényegében komoly és hibátlan fizikum nem volt. Haley magához képest jó formát hozott,de egy keményebb mezőnyhöz képest kevés lett volna.

A 202-ben nekem a Correa nagyon durva,olyan szögletes. Nekem még mindig olyan Paco Bautista tipusú az alkat a fej. Talán jobb arányokkal. A mögötte végzett két versenyző arányait,dimenziókat tekintve jobb volt,de a Correa féle lepucolt,megnyúzott vad külsőt senkinek nem sikerült megközelíteni.
Szeparáltságban és részletgazdagságban is kiemelkedett Correa, meg oldalsó pózokban sokkal esztétikusabb  a hasa.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 18. - 17:34:10
Válasz #36
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A 202-ben elég sokan olyan Correra jellegűek.Vagyis azt látom hogy igazán akkor lennének arányosak,ha rajtuk lenne még néhány kilo,mert így sokuknak picit nagynak tűnhet a feje,szűknek a válla,stb..Dehát meg vannak lőve,hiszen megnyúzva ott vannak a súlyhatárnál,nem tehetnek egyebet,besuppasztják magukat a 202-be,mert az Open egy jobb induló gárdában veszélyes lenne bármelyiküknek..Ezért is szoktam volt mondogatni,hogy lényegében szerencséjük van a "picurkáknak",mert azzal hogy kitalálták a 202-t hamarabb ismertségre(s így szponzorokra) tesznek szert,mintha a nagyok ellen botladoznának..Ugyanakkor visszás is mert bár minőségben igen,de tömegben és arányokban így lehet sohasem fogják elérni potenciáljuk felső határát... :-)o-:
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2010. Április 18. - 17:42:15
Válasz #37
Nem elérhető

Kicsibors


Mégis van, aki megpróbálja a lehetetlent és bemerészkedik a nagyok közé, mint pl Hide.
Az más kérdés, hogy ő valószínűleg sosem lesz Mr.Olympia...
Van olyan is, akinek meg a plusz tömeg csak rontana a látványon, vagy nem?!  ????...
Szerinted lenne a 202-ben olyan, aki a nagyok közt is jó esélyekkel indulhatna, HA a tömegét feltornászná?...

2010. Április 18. - 18:54:16
Válasz #38
Nem elérhető

Cressler


A 202-ben elég sokan olyan Correra jellegűek.Vagyis azt látom hogy igazán akkor lennének arányosak,ha rajtuk lenne még néhány kilo,mert így sokuknak picit nagynak tűnhet a feje,szűknek a válla,stb..Dehát meg vannak lőve,hiszen megnyúzva ott vannak a súlyhatárnál,nem tehetnek egyebet,besuppasztják magukat a 202-be,mert az Open egy jobb induló gárdában veszélyes lenne bármelyiküknek..Ezért is szoktam volt mondogatni,hogy lényegében szerencséjük van a "picurkáknak",mert azzal hogy kitalálták a 202-t hamarabb ismertségre(s így szponzorokra) tesznek szert,mintha a nagyok ellen botladoznának..Ugyanakkor visszás is mert bár minőségben igen,de tömegben és arányokban így lehet sohasem fogják elérni potenciáljuk felső határát... :-)o-:
Igen, szerintem ezért volt jobb az amikor a 202-esek indulhattak openben is.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 18. - 19:01:08
Válasz #39
Nem elérhető

Cressler


Haley rutinja amit a legjobbnak választottak
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 18. - 19:11:42
Válasz #40
Nem elérhető

szv



2010. Április 19. - 08:46:16
Válasz #41
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mégis van, aki megpróbálja a lehetetlent és bemerészkedik a nagyok közé, mint pl Hide.
Az más kérdés, hogy ő valószínűleg sosem lesz Mr.Olympia...
Van olyan is, akinek meg a plusz tömeg csak rontana a látványon, vagy nem?!  ????...
Szerinted lenne a 202-ben olyan, aki a nagyok közt is jó esélyekkel indulhatna, HA a tömegét feltornászná?...
Azért volt példa,amikor nem volt még 202-es kategória.Régebben Labrada,Gaspari....
Dave Henry ugyebár akkor kapta az óriásölő nevet,bár ezt 2 éve nem tudta megismételni egy jó helyezéssel,de ott volt Flex ,aki ugyanúgy 2éve 3.volt a 202-ben,de az Open-ben nem ért el semmit.Azt hiszem Kevin English is próbálkozott kevesebb sikerrel.Tehát ezért is mondom azt hogy valamilyen szinten nagy szerencse,hiszen jelenleg máshogy beszél mindenki,Henry,Flex,English,Correra ,stb..-ről,hiszen így bajnokként emlegetik őket.Ha nem lenne a 202,vajon hol tartanának most..nem tudni,de tény hogy valószínűleg szükség volt arra hogy felkavarják az állóvizet,mert így egy idő után az alacsonyabb,kisebb súlyú versenyzők valószínűleg nem nagyon erőltették volna az IFBB pro versenyeken való részvételt...
Viszont most kíváncsi lettem volna egy Hide vs Correra csatára..Esetleg ha Sztereo Nagymester összerakná őket nekünk,talán közelebbi képet kapunk,ha mi lett volna ha...kérdésre
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2010. Április 19. - 13:45:32
Válasz #42
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Április 20. - 08:04:32
Válasz #43
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ez alapján a bejátszás láttán semmivel nem látom erősebbnek mint egy jó amatőr versenyt...Mintha egy IFBB EB -t néztem volna a fináléban ::)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu