2024. Május 10. - 06:01:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2011 IFBB Pro tavaszi szezon  (Megtekintve 18794 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Március 08. - 17:04:49
Válasz #45
Nem elérhető

God Vazzeg


Majd, ha már lesz 5-6 Mr. Olympia címe Brencsinek, akkor megnézzük őt is. :)
Mindenki Coleman belével jön, mintha az első Mr. O győzelme óta olyan lett volna.
De ezekkel együtt sem nevezném Ronnie mellett brutálisnak.
"Mindenki Coleman belével jön"-szegény Coleman, még jó, hogy tőlem nem tudják elvenni az enyémet ;D ;D.
Egyébként ami szerintem brutális Branchban, az a szárazság ( ami most nem volt meg  :D, ebben tökéletesen igazad van ), és amikor száraz, elképesztő izomminőséget tud produkálni.
Ritkán látni ilyen minőséget, és gondolom ő sem használ több növit, IGF-1-et, megajóistentudjamit, mint a többiek, mert gondolom mindenki szigorú mennyiségben küldi ;).
Genetikailag természetesen nem egy csúcs, de jól ellensújozza azzal ami rajta van :D.


Kinek mi a csúcs, nekem Branch fizikuma jobban bejön mint sok más testépítőé. Persze én mindig is freak párti voltam, és elismerem a kiegyensúlyozottabb felépítést is, de azért valljuk be, a "hűűűha" azért kell a színpadra. Ezért nézzük, mert ez a látványos, legalábbis nekem Dexter 38. ugyanolyan formája nem zavar vizet, de a mostani felhozatalból Branch messze legjobban tetszett. A másik elképesztő Wolf volt számomra, szépen elkapott valamit, pedig - mint már írtam - soha nem tetszett a felépítése  8)

Centopani - sokak kedvence - egyáltalán nem arányos nekem, nincs benne összhang. Számomra ez jön le valahogy  /:-)

2011. Március 08. - 20:46:30
Válasz #46
Nem elérhető

Tóth Attila


Evannél csöcs probléma van.Meg sűrűsödnie kell sztem..
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Március 09. - 12:01:04
Válasz #47
Nem elérhető

Gabe


Akkor sincs indok arra, hogy Dex miért csak 5. lett.
Nem azt kell nézni, hogy 38. alkalommal olyan, hanem, hogy ezt sok testépítő még egyszer sem közelítette meg.
Branch a genetikai hátrányát a tömeg és szárazság kombinációjával tudja ellensúlyozni, de csak ha megvan mind a kettő. Szerintem.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 09. - 12:39:20
Válasz #48
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egyébként nekem a Freak-ek nem jönnek be, inkább az áramvonalasabb versenyzők, a "szörnyek" közül egyedül ezt a Branch-et bírom.............csípem :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 09. - 17:47:22
Válasz #49
Nem elérhető

balic


Hasonló véleményen vagyok, mint Gabe. Én egy Rockelt vagy egy Dextert sokkal előrébb helyeztem volna. A testépítésnek szerintem elsősorban a tömeg mellett az arányokról kell szólnia. Nem tudom mire föl van ez a Centopani mánia, de szerintem nyomába sem ér az előbb említetteknek.

2011. Március 09. - 20:09:32
Válasz #50
Nem elérhető

Gabe


Hasonló véleményen vagyok, mint Gabe. Én egy Rockelt vagy egy Dextert sokkal előrébb helyeztem volna. A testépítésnek szerintem elsősorban a tömeg mellett az arányokról kell szólnia. Nem tudom mire föl van ez a Centopani mánia, de szerintem nyomába sem ér az előbb említetteknek.
;-oo-;
"Yeah buddy, light weight baby!"