2024. Április 27. - 19:37:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mr Olympia 2013  (Megtekintve 28092 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Szeptember 06. - 12:31:59
Válasz #15
Nem elérhető

szidol


 ****:)))

király ez a vilidzspípöl szakáll

Max 400; felhasználható karakterek: 400

2013. Szeptember 08. - 19:31:27
Válasz #16
Nem elérhető

Maszat


Háth, nem tudom, nekem Kai egész más, mint Ronnie.
?t azért nézd meg 15 évvel ezel?tti képeken, mikor már Mr. Olympián indult.
Meg keress nekem olyanokat Kairól, amikor még nem ilyen monster volt, de már komoly versenyző.

Kai idejében több a lehetőség a gyorsabb fejlődésre.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 08. - 20:19:13
Válasz #17
Nem elérhető

Gabe


Háth, nem tudom, nekem Kai egész más, mint Ronnie.
?t azért nézd meg 15 évvel ezel?tti képeken, mikor már Mr. Olympián indult.
Meg keress nekem olyanokat Kairól, amikor még nem ilyen monster volt, de már komoly versenyző.

Kai idejében több a lehetőség a gyorsabb fejlődésre.
Nem hiszem, hogy szteroid, vagy hormon téren van olyan, ami akkoriban ne lett volna.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 09. - 11:12:05
Válasz #18
Nem elérhető

Maszat


Dehogynem  :D        (azoknál a sportágaknál ahol a kimutathatatlanság fontos, szinte versenyről versenyre új szerek vannak. Miért lenne ez másképp a szteroidoknál? )
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 09. - 11:59:39
Válasz #19
Nem elérhető

Gabe


Dehogynem  :D        (azoknál a sportágaknál ahol a kimutathatatlanság fontos, szinte versenyről versenyre új szerek vannak. Miért lenne ez másképp a szteroidoknál? )
Mondj példákat, ha te úgyis tudod.
A kimutathatatlanságot meg hagyjuk már a Mr. Olympiával kapcsolatosan.
Ha itt komoly tesztek lennének, mindenki megbukna.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 09. - 17:09:12
Válasz #20
Nem elérhető

Maszat


Dehogynem  :D        (azoknál a sportágaknál ahol a kimutathatatlanság fontos, szinte versenyről versenyre új szerek vannak. Miért lenne ez másképp a szteroidoknál? )
Mondj példákat, ha te úgyis tudod.
A kimutathatatlanságot meg hagyjuk már a Mr. Olympiával kapcsolatosan.
Ha itt komoly tesztek lennének, mindenki megbukna.

jaj Gabe, írtam,h azoknál a sportágaknál, nem a testépítésnél. Nem látok bele a dolgokba, de hallani lehet hivatalos forrásokból (főként elítélt szteroid dílerektől, akik csúcskategóriás /olimpikonok/ sportolókkal foglalkoznak),h havonta változnak a szerek. Még ha itt annyira nem is jellemző, attól még itt is így lehet.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 09. - 17:14:31
Válasz #21
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Itt nehéz eldönteni, hogy kinek van igaza, nekem nem is tisztem  ;D. Tényleg mindig vannak új anyagok, pontosabban csak a szerkezetükhöz nyúlnak hozzá, vagy egyszerűen a tesztoszteront maszkírozzák epitesztoszteronnal ( mondjuk ez édeskevés, mert ott a párhuzamosan használt többi anyag ). Gabenek meg annyiban van igaza, hogyha nagyon ráfeküdnének a dologra, páran kifeküdnének....szóval mindenki fekszik  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 09. - 17:19:34
Válasz #22
Nem elérhető

Maszat


Tényleg mindig vannak új anyagok, pontosabban csak a szerkezetükhöz nyúlnak hozzá, vagy egyszerűen a tesztoszteront maszkírozzák epitesztoszteronnal...


Hogy is láthatnánk bele a magasan képzett vegyészek, biológusok, kémikusok munkájába, akiknek kifizetnek több 10ezer vagy akár 100 ezer (ezeket az árakat is a híres mexikói díler nyilatkozta) dollárokat 1-1 anyagért.?!  ;D  Az,h mi miket feltételezünk, az egy dolog, és megint más az,h mikre képesek. Olyan pénzekről van ott szó,h még a gyógyszergyártóknak is benne lehet a kezük a dolgokban. Ki a fasz lát bele... Kinek mennyi pénze van, és milyen kapcsolatai. Azon múlik mit engedhet meg magának.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 09. - 17:47:29
Válasz #23
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én se akarok beleszólni,  ;D de persze hogy bele akarok szólni, Gabe, még valszeg nem hallottál akkor az amerikai "Balco Lab botrány" névem elhíresült nagy szteroid botrányról, ami kb. 2002-ben kezdődött, de eredetilag Victor Conte-től indult, aki annak idején nyitott egy vitamin üzletet,(haj ezek a vállalkozó fickók... :D ).

Az egyik legismertebb szteroid az ügy kapcsán a sokáig kimutathatatlan tetrahydrogestrinone(THG vagyis THE CLEAR, A TISZTA) volt, amit a legális és általatok is ismert ErgoPharm nevű tápkieg cég tulajdonos Patrick Arnold(organikus vegyész) fejlesztett ki(a leghíresebb akkoriban legális pro-hormon az 1-AD szabadalmaztatója is) és nem dobták piacra egyáltalán(a THG-t), sőt évekeig a létezéséről sem tudott senki a kétezres évek elején, és csak amerikai csúcssportolókat(olympikonokat is) kezeltek vele...stb...long story

A THG például korábban nem létezett(és sok társa sem...), ami sokkal anabolikusabb mint a tesztoszteron, vagy más közismert szteroidok...

Az előző 20 év legerősebb szteroid botránya volt ez amerikában(mégis nagyon kevesen tudnak csak róla) és pl. Victor Conte ma is szabad és tápkieg cége van, ugyanúgy mint Patrick Arnoldnak(persze azt hiszem ő volt benn egy nagyon rövid ideig...3 hónapot kapott  :D )

http://en.wikipedia.org/wiki/BALCO_scandal
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 09. - 17:53:10
Válasz #24
Nem elérhető

Maszat


eredetileg Victor Conte-től indult, aki annak idején nyitott egy vitamin üzletet,(haj ezek a vállalkozó fickók... :D ).



Nem mindegyik olyan  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 09. - 18:14:39
Válasz #25
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
2007-ben tartottam nagyban Vegasba és leszólít Chicagóban a reptéren a határőr(mint ahogy mindenkit egyébként  ;D ), oszt azt kérdezte, ugyan már minek megyek én Vegasba? A Mr.Olympiára, mondom, meg pár üzleti találkozóra. Mondja erre, Ön valami edző? Nem, mondom, táplálkozási és tápanyag tanácsadó vagyok sportolók számára...Erre ő: Hallottál-e a Balco botrányról? Á, igen, mondom, de az már egy régi ügy. Nem olyan régi, mondja erre, és rámutatott arra a pontra, ahol szétkaptak engem meg a csomagomat, mint foxi a lábtörlőt...

Erre, volt a kis kézipoggyászomban egy doboz Stimulant-X(még az eredeti jó erős, aminek a hatása kb. a kokainéhoz volt hasonló), hogy el ne aludjunk a hosszú úton Vegas felé.  ;D  Szóval kérdezi a kissé dagadtkás fekete vámos nő, hogy ez meg mi? Mondom, Anabolic Xtreme-Stimulant X, made in America, szóval ezt exportálták az USA-ból Magyarowszágra, én vagyok a cég magyar importőre, én meg most importálom vissza ide az USA-ba saját használatra, de szerintem összezavarodott az export és import szó jelentésein, úgyhogy csak nevetett, amikor azt mondtam, hogy koffein tabletták elalvás ellen...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 09. - 19:41:49
Válasz #26
Nem elérhető

Maszat




Erre, volt a kis kézipoggyászomban egy doboz Stimulant-X(még az eredeti jó erős, aminek a hatása kb. a kokainéhoz volt hasonló)

Efit...    ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 10. - 13:35:59
Válasz #27
Nem elérhető

Gabe


Lényeg a lényeg, hogy szerintem ezek az emberek akkor is mutánsok voltak, meg most is, de Ronnie-t még láttam viszonylag átlagemberi mércével is elfogadható fizikummal versenyezni...Kai-t sosem. :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 11. - 18:39:13
Válasz #28
Nem elérhető

H. Laci


Big Ramy 2 és fél héttel az Olympia előtti képei. 301 font (136,5 kg). ...súlya kb. azonos lesz a New York-i súlyával, de most sokkal jobb kondícióban lesz. ... több kép nem lesz róla a nagy tánc előtt, szóval tedd biztossá, hogy megnézed a valaha is legjobban várt Mr. Olympiát!

2013. Szeptember 11. - 20:19:13
Válasz #29
Nem elérhető

Maszat


Tetszenek az arányai, és az,h nincs kidülledt bele a tömegéhez képest.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26