2024. Május 10. - 02:03:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mr Olympia 2013  (Megtekintve 28216 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Szeptember 22. - 10:43:40
Válasz #45
Nem elérhető

cpggyurma


Most láttam facebookin egy képet Phil-ről hát nem lehet megverni :)

2013. Szeptember 22. - 12:18:47
Válasz #46
Nem elérhető

Maszat


Soha nem lehet ítélni olyan képről ahol valaki egyedül áll. Lehet,h Kainak van egy kis előélete, és emiatt is hátrányba lehet, de baszott nagy a fazon. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mutatnak majd egymás mellett az esélyesek. Engem nem nagyon szokott megmozgatni az Olympia, de az idei izgalmasnak ígérkezik nagyon.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 22. - 13:39:43
Válasz #47
Nem elérhető

cpggyurma


Nekem semmi bajom Kai előéletével, igazából ő az aki testépítő karierjét a nulláról kezdte, ha jól tudom árva volt. Az hogy úgy szerzett pénzt hogy idősebb gazdag férfiakkal ...... Az az ő dolga. egy ilyen szintű versenyen már nem ezt kéne nézni


2013. Szeptember 22. - 14:42:34
Válasz #48
Nem elérhető

Gabe


Martinezről lehet találni mostani képeket?
Kíváncsi vagyok, nekem nagy kedvencem.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 22. - 15:01:38
Válasz #49
Nem elérhető

cpggyurma



2013. Szeptember 25. - 13:35:13
Válasz #50
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 25. - 16:22:54
Válasz #51
Nem elérhető

Gabe


Martinezről lehet találni mostani képeket?
Kíváncsi vagyok, nekem nagy kedvencem.


Ezt találtam martinezről bár ez elvileg 2hetes

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=521030924640576&id=143114425765563&set=a.411831408893862.92546.143114425765563&source=46&refid=17
ááá jó lesz ez a dominikai dominátor  :-)!

kösz Gyurma  ;-oo-;
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 26. - 14:57:33
Válasz #52
Nem elérhető

Maszat


Ha esetleg valaki nem ismerné fel, Ő Troy Alves. Tényleg, tényleg Ő az!!  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 26. - 19:07:26
Válasz #53
Nem elérhető

Gabe


Aztakurva, ez beszáradt, mint a pillanatragasztó a tubusba. ;D
Olyan hatvannak néz ki. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 26. - 23:00:41
Válasz #54
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Szeptember 28. - 10:06:02
Válasz #55
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mr. Olympia Élő
(Csak hogy itt legyen, ha valaki követni szeretné vagy visszanézni a videókat az eseményekről)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 28. - 10:37:12
Válasz #56
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Pár kép a tegnap esti előzsűrizésről:







"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 28. - 11:20:53
Válasz #57
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És ami az előzsűrizések után kering a levegőben:

Jay Cutler negatív meglepetés, mintha veszített volna az arányokból...(4. kép középen)
Kai Green jó formában van de veszített az előző évihez képest...(1-2. kép jobbról második)
Phil Heat nem lesz képes megvédeni a Mr.O címét...
Dennis Wolf a nagy nyertes az előszűrizések után...(első képen jobb oldalon)
Big Rami nem lesz az első 5-ben a várakozásokkal ellentétben...(4. kép bal oldalon)
Shawn Roden viszont elég meggyőző formát mutatott(1. képen balról a második)
Miközben Dexter Jackson mindenképpen az első 5-be várható(1. képen bal oldalon szélen.)

Ki lesz az új Mr. Olympia?

Ez a nyitott kérdés az estére, magyar idő szerint, ma hajnalra...

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 28. - 11:31:18
Válasz #58
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Phil Heat még mindig a Mr.Olimpia cím tulajdonosa. Meg tudja-e őrizni ezt? Ma éjszaka kiderül Vegasban.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 28. - 13:10:05
Válasz #59
Nem elérhető

Gabe


És ami az előzsűrizések után kering a levegőben:

Jay Cutler negatív meglepetés, mintha veszített volna az arányokból...(4. kép középen)
Kai Green jó formában van de veszített az előző évihez képest...(1-2. kép jobbról második)
Phil Heat nem lesz képes megvédeni a Mr.O címét...
Dennis Wolf a nagy nyertes az előszűrizések után...(első képen jobb oldalon)
Big Rami nem lesz az első 5-ben a várakozásokkal ellentétben...(4. kép bal oldalon)
Shawn Roden viszont elég meggyőző formát mutatott(1. képen balról a második)
Miközben Dexter Jackson mindenképpen az első 5-be várható(1. képen bal oldalon szélen.)

Ki lesz az új Mr. Olympia?

Ez a nyitott kérdés az estére, magyar idő szerint, ma hajnalra...


Nem épp a legjobb kép ez Jayről az arányokat figyelve, majd keresek én is olyat, amin szemből látszik.
Kai szerintem megint nem elég száraz, a combja keresztszálkás, de valahogy felül, főleg hasi részen szerintem nem az igazi, meg nála az alsóhát szokott vizes maradni, ami itt nem látszik.
Philről is keresni kellene képet, ahol a többiek mellett van.
Wolfot én sosem láttam olyan jónak, akinek nincs vádlija, az ne legyen Mr. Olimpia.
Big Rami nekem így a többiek mellett is kurvajót mutat, de nem vagyok zsűritag.
Dex. mintha pakolt volna magára egy kis izmot, váll-kar területen látszik és ugyanolyan száraz, mint szokott. Nekem kedvencem Martinez mellett.
Ez a Roden nekem nem szimpatikus. ;D
Martinez sem néz ki rossznak, viszont a texasi keményfiú Branch sem lesz már második.
"Yeah buddy, light weight baby!"