2024. Május 13. - 04:31:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 142230 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 12. - 12:45:17
Válasz #30
Nem elérhető

tomi


üdv Béci a fórumon!
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 12. - 15:17:24
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


...erről jut eszembe hogy van egy rakat backstage anyagom...fitnesses lányok öltözködéséről,kenekedéséről...de látom senkit nem érdekel  ;D.

Jöhet!  :-)(-:  Łł=

2007. Szeptember 12. - 15:37:15
Válasz #32
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...oké...de szerintem erre nyitok egy külön topicot majd aminek a "backstage" nevet adom. De egy kicsi türelmet még kérek hogy először várjuk meg Pistit is ezzel,meg különben is akkora izgalomban vagyok a versenyekkel kapcsolatban hogy véletlenül rossz képet raknék fel....amin...mittomén... <3!   vagy    :-p     ;D

2007. Szeptember 12. - 16:26:10
Válasz #33
Nem elérhető

tomi


Szerintem nyugodtan nyithatsz erre egy topicot a Minden Más rovatban....   <3!
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 12. - 20:27:41
Válasz #34
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!!

Pár tavaszi kép Berkes Esztiről! Persze most messze tömegesebb!!!!

 d:)

2007. Szeptember 12. - 20:35:17
Válasz #35
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Még pár kép rólam is!

Igérem jobb leszek!!!!!!!

 d:)

2007. Szeptember 12. - 20:44:51
Válasz #36
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member

2007. Szeptember 13. - 14:05:40
Válasz #37
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 @:-) ;-oo-;


....közben forró dróton jön az info...Toney Freeman teljes gőzzel készül az Olimpiára és ide hozzánk a Fitparádéra is.  :-):-):: :-):-):: ;-oo-;



...és egy kép a jövő lehetséges Mr Olimpiáiról

Martinez vs Freeman

2007. Szeptember 13. - 14:58:23
Válasz #38
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Hi mindenkinek!

Most született a döntés az IFbb ülésen , mindenkit feloldoz eddigi félrelépései alól más szövetségeknél.
Bárki indulhat akit ezmiatt tiltottak el, de aki most a későbbiekben indul 2 év eltiltás.
A Supebody a Bodysport kupa is IFBB-s lesz idén.
Ez sokmindenen változtat, mivel mindenki elindulhat az IFBB versenyein!

 d:)

2007. Szeptember 13. - 15:15:41
Válasz #39
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Rászerveztek a FITPARÁDÉRA!


S. Buranits Ildikó évek óta nem kevés erőfeszítést tesz, hogy a testépítés legnagyobb sztárjait elhozza nekünk testközelbe. Idén Tonei Freeman, Yaxeni Oryquen, Timea Majorova. Szervezi a versenyeit nagy erőbedobással, nekünk versenyzőknek. hónapokkal ezelőtt megegyezett Huber urral, hogy ne egy napon legyen a az ő versenyükkel, átette egy nappal későbbre. Ennek ellenére most a Bodysport kupát rászervezték a kétnapos Fitexpóra!
Kinek jó ez, mert a sportnak nem, a versenyzőknek nem, a közönségnek sem, a szponzorok sem örülnek.
Vannak emberek akik a sportért címszó alatt csak saját érdekeiket látják, mert ha ez nem így lenne ez nem történik meg!!!!
Ti mit gondoltok erről???????

 d:)

2007. Szeptember 13. - 16:49:34
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is azt gondolom, hogy el kéne már gondolkozni ki mit és miért tesz, mert sokan homlokegyenest ellenkezőleg tesznek, mint ahogy az jó lenne.. Ezt nem csak a sportra értem természetesen, itt van pl a politika, de az nem ide való..  :-)-  :-Đ

2007. Szeptember 13. - 17:00:20
Válasz #41
Nem elérhető

tomi


Ha én kifejteném Huber úrról a véleményem le lennék fasisztázva.  :-p 8-)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 13. - 17:20:12
Válasz #42
Nem elérhető

Men


Rászerveztek a FITPARÁDÉRA!


S. Buranits Ildikó évek óta nem kevés erőfeszítést tesz, hogy a testépítés legnagyobb sztárjait elhozza nekünk testközelbe. Idén Tonei Freeman, Yaxeni Oryquen, Timea Majorova. Szervezi a versenyeit nagy erőbedobással, nekünk versenyzőknek. hónapokkal ezelőtt megegyezett Huber urral, hogy ne egy napon legyen a az ő versenyükkel, átette egy nappal későbbre. Ennek ellenére most a Bodysport kupát rászervezték a kétnapos Fitexpóra!
Kinek jó ez, mert a sportnak nem, a versenyzőknek nem, a közönségnek sem, a szponzorok sem örülnek.
Vannak emberek akik a sportért címszó alatt csak saját érdekeiket látják, mert ha ez nem így lenne ez nem történik meg!!!!
Ti mit gondoltok erről???????

 d:)


Most hogy így említed, engem hívtak fotózni a Bodysport-ra okt. 20.-ára. Most vettem észre, hogy több rendezvény is lesz arra a napra.

2007. Szeptember 13. - 17:48:08
Válasz #43
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Hi Tomi!

Ha jól érzem téged megbántottak!?
 Ebben az esetben Huber úr kompromisszum kész volt, Vida úrral nem lehetet megeggyezni, pedig Ildikó mindent megtett a részéről!!!! Egy akkora rendezvényt mint az övé nem lehetett már áttenni. Egy éve megvan az időpont.

Persze biztosan írhatott volna Yaxeni-nek, vagyTonei Freeman-nek egy e-mailt:


- Bocsi srácok!

 Gyertek később, mert valaki más szervez aznap versenyt!
Ha más nem találja ki, hogy versenye lessz beirhatjátok a határidőnaplótokba, ha mégis írok újra!!!

S. Buranits Ildi


Ez nevetséges................!!!  Łł=

2007. Szeptember 13. - 22:55:31
Válasz #44
Nem elérhető

tomi


Akármit szervezhetnének itthon Toney Freeman-t látni akarom. Nem láttam még embert, aki azért alszik kevesebbet, hogy többet bírjon enni (napi 10)  :-){
Up the dose, lift the most!