2024. Május 11. - 19:53:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: SUPERBODY 2007 beszámolók  (Megtekintve 47962 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 04. - 12:01:41
Válasz #30
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2007. November 04. - 12:25:12
Válasz #31
Nem elérhető

pedro0


nagyon jok a képek javascript:void(0);
hurray, zolinak sok sikert a fitnesben:-))))))))) és gratula még zolinak az 5. helyért még multkori versenyén szép volt.

2007. November 04. - 12:25:12
Válasz #32
Nem elérhető

pedro0


van e megadott sulyhatár az atletihk katjavascript:void(0);
Huh?egoriában csak gondoltam rá hogy indulnék jövöre én is Yvettel megprobálnék készülni:) talán öszi versenyekre

2007. November 04. - 12:25:12
Válasz #33
Nem elérhető

franko


Gp 2 Itt nagy harc volt várható Kathi Béci és Remzső Feri között. Feri sajna az elődöntőn (már sokadjára) szarul barnított le,így nem adta ki az izomformákat.Délutánra jobb lett,de ez így is a második helyre volt elég. ... A női badiban Pál Móni nyert. Sokan kérdezték tőlem milyen lett volna ha Yvette ottvan.Nos Yvette felsőtestben szerintem sokkal izmosabb,viszont Móni farizmai és comja hangsúlyosabb. Jól adja elő magát Móni,nekem tetszik mint egységes fizikum.
véleményem szerint Feri nem hozta a formáját (amit nagyon sajnálok),és így a párharchoz köze nem volt.

női body ˝=/ ezt sajnos nem tudhatjuk, mert Balla Yvett kimentette magát a megmérettetés alól. Fitparádés képeket nézve, nem lett volna Móni vetéjtársa @-o

egyébként minden versenyzőnek gratulálok :-)!

2007. November 04. - 12:25:12
Válasz #34
Nem elérhető

Seth


Az athletices képen én vagyok a baloldali Csorbai Ádám... Huhh köszi sztereo az első kép amit látok :)

2007. November 04. - 12:25:58
Válasz #35
Nem elérhető

God Vazzeg



2007. November 04. - 12:35:40
Válasz #36
Nem elérhető

franko


Gp 2 Itt nagy harc volt várható Kathi Béci és Remzső Feri között. Feri sajna az elődöntőn (már sokadjára) szarul barnított le,így nem adta ki az izomformákat.Délutánra jobb lett,de ez így is a második helyre volt elég.Kathi Béci begyűjtötte a győzelmet. Jó volt bár ez a különbség délutánra Feri jobb barnítása mellett lecsökkent. A női badiban Pál Móni nyert. Sokan kérdezték tőlem milyen lett volna ha Yvette ottvan.Nos Yvette felsőtestben szerintem sokkal izmosabb,viszont Móni farizmai és comja hangsúlyosabb. Jól adja elő magát Móni,nekem tetszik mint egységes fizikum.

véleményem szerint Feri nem volt formában (amit nagyon sajnálok), így nem volt sok köze a "nagy harchoz" :-OO
női badi ˝=/ ezt sajna nem fogjuk megtudni, mert Yvette kimentette magát. Yvettenél a Fitparádés formáit nézve nem rúgott volna Móni mellett labdába ))=/

egyébként minden versenyzőnek gratulálok :-)!

2007. November 04. - 13:25:13
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


Még egy érdekes kép! Balra Barna Robi, jobbra Lauter Viktor. Hátak mérete elképesztő, Barna derekát figyeljétek a háthoz képest, illetve a háttámla mutatja az állampolgárok átlagos hátméretét  ::)

2007. November 04. - 13:31:10
Válasz #38
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 04. - 14:05:02
Válasz #39
Nem elérhető

tomi


vazzeg jó "észrevétel" a + elment
Up the dose, lift the most!

2007. November 04. - 14:20:03
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Hány kiló lehet a Barna Robi? 140 körül?  ?:-/

2007. November 04. - 14:49:17
Válasz #41
Nem elérhető

BrianB


véleményem szerint Feri nem volt formában (amit nagyon sajnálok), így nem volt sok köze a "nagy harchoz" :-OO
női badi ˝=/ ezt sajna nem fogjuk megtudni, mert Yvette kimentette magát. Yvettenél a Fitparádés formáit nézve nem rúgott volna Móni mellett labdába ))=/

egyébként minden versenyzőnek gratulálok :-)!
Szerintem meg,ha élőben látod mindkettőjüket, akkor nem ez a véleményed. Az Yvette felül agyonverte volna a Mónit, lábon meg csak szárítani kell, és akkor ott sincs gond. Én elég közel álltam mindkettőjükhöz a bemelegítőben és a Móni az Yvette-hez képest nagyon vékony. Az Yvette sokkal vaskosabb és gömbölyűbb...szerintem.

2007. November 04. - 16:14:23
Válasz #42
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hány kiló lehet a Barna Robi? 140 körül?  ?:-/
Erre csak azt tudom írni ami talán a 2003-as Magyar Bajnokságon hangzott el bekiabálásként vkitől...és igaza volt:

"Ez nem sumo..."


 ;D


Vagy a Barna Robi, vagy a Kormány Misi miatt kiabálták be...ezt már nem tudom, hisz én is a színpadon álltam (de Sztereo talán emlékszik).


Örülök, hogy találkoztunk Vazzeg és jók a fotók!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 04. - 16:57:29
Válasz #43
Nem elérhető

endre66


Béci combhajlító
Feri a gyengébb tónussal
Peti mint akit megrajzoltak

2007. November 04. - 17:05:17
Válasz #44
Nem elérhető

franko




Szerintem meg,ha élőben látod mindkettőjüket, akkor nem ez a véleményed. Az Yvette felül agyonverte volna a Mónit, lábon meg csak szárítani kell, és akkor ott sincs gond. Én elég közel álltam mindkettőjükhöz a bemelegítőben és a Móni az Yvette-hez képest nagyon vékony. Az Yvette sokkal vaskosabb és gömbölyűbb...szerintem.

nem azt akartad irni a "vékony" helyett, h száraz? -mert mire Yvette éleket vasal a lábára, addigra a felsőteste sajna elkopik.
Nem fikázni akarom és senkit nem akarok +bántani, mert nekem személy szerint nagyon tetszik Yvette, azt azonban zokon vettem, h nem jelent meg a szuperbodyn. azt viszont Te is látod, h ma Magyarországon két testépítő lány van akire számítani lehet, a TÖBBI LEVES!!!
Jó lett volna Őket együtt látni :o