2024. Május 11. - 23:52:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Junior és Masters VB 2007  (Megtekintve 67287 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 15. - 20:17:05
Válasz #15
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hajrá Tomi!  (:-)


És itt szeretném egy ks mulasztásomat közölni:

A Junior és Masters Vb-n lesz egy ELITE Testépítő Grand Prix!!!

Az ELITE Grand Prix egyik indulója: BERKES LÁSZLÓ!!!!

Szurkoljunk együtt Lacinak!  :-)!

2007. November 15. - 20:23:11
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ki az a Berkes László? ;D Nem tudnál egy friss képet dobni róla? Biztos valami összecsoffadt strandversenyzőről van szó, aki a nyárra gyúr. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 15. - 20:30:54
Válasz #17
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...nem rossz a srác...kellően nagy...kellően száraz...szerény de mégis törtető...amolyan visszahúzódóan egoista...kedvesen agresszív...csak jót tudok róla mondani.  ;D Arra emlékszem mikor ministrásfiúk voltunk Lacival,Laci már akkor mázsaszám ette a szentelt ostyát.Azt mondta kell a lemerült raktárak újratöltéséhez.  ;D

Itt találtal Laciról képet...mindig is tudtam hogy egy áldott ember hogy a jóisten segítse az útján: http://ujember.katolikus.hu/Archivum/000521/0601.html


A legjobb lesz László Berkes,kell neki az első hely mer cash!

2007. November 16. - 01:32:35
Válasz #18
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
...nem rossz a srác...kellően nagy...kellően száraz...szerény de mégis törtető...amolyan visszahúzódóan egoista...kedvesen agresszív...csak jót tudok róla mondani.  ;D Arra emlékszem mikor ministrásfiúk voltunk Lacival,Laci már akkor mázsaszám ette a szentelt ostyát.Azt mondta kell a lemerült raktárak újratöltéséhez.  ;D

Itt találtal Laciról képet...mindig is tudtam hogy egy áldott ember hogy a jóisten segítse az útján: http://ujember.katolikus.hu/Archivum/000521/0601.html


A legjobb lesz László Berkes,kell neki az első hely mer cash!
AZTAKURVAÉLETBE!  ;D

Nálam ez a hozzászólásod top3-mas!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 16. - 10:26:30
Válasz #19
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A Junior Vb arcai: Nagy "007-es ügynök" Viki, és Simon Tomi!

Plussz részletes program:

IFBB  HUNGARY


A VILÁG LEGNAGYOBB TESTÉPÍTŐ ÉS FITNESS VERSENYE
BUDAPESTEN!

MULTIPOWER IFBB JUNIOR ÉS MASTERS FITNESS, BODYFITNESS ÉS BODYBUILDING VILÁGBAJNOKSÁG
és
IFBB HUNGARIAN ELITE GRAND PRIX
Budapest 2007

2007 november 30-december 3-a között Budapesten a Megarénában, kerül megrendezésre a
MULTIPOWER IFBB Junior és Masters Fitness, Bodyfitness és Bodybuilding Világbajnokság
 A versenyzők (a juniorok és masters-ek)  17 fitness, bodyfitness, bodybuilding és classic bodybuilding kategóriákban állnak színpadra. Világbajnokságtól függetlenül,de azzal azonos helyszínen és időpontban egy másik Európában már sikeres verseny is bemutatkozik idehaza az IFBB Hungarian Elite Grand Prix,
pénzdíjas testépítő és fitness verseny ahol 5 kategóriában indulhatnak a résztvevők.
A Világbajnokságra több mint 40 országból 300 fő versenyző vesz részt a VB-n.. Számos különleges ország is leadta a nevezését így Budapestre érkezik, többek között az iraki, és  a Palesztin, válogatott, de Peru, Barbados,
  Puerto Rico, Japán, Új Zéland, és a Brazilia is komoly csapattal képviselteti magát a budapesti
Világbajnokságon. A magyar színeket több mint 40! fővel, minden idők legfelkészültebb magyar csapata képviseli. Az IFBB nemzetközi szövetség a világ legnagyobb testépítő és fitness szövetsége, amit az AGFIS, és a NOB is hivatalosan elismer és jelenleg179 tagországot tömörít. A Magyar Testépítő és Fitness Szövetség, hazánkban, a fitness és testépítő sportágakban is az egyetlen hivatalos sportági szakszövetség és az IFBB teljes jogú tagja.
Óriási öröm, hogy a magyar junior válogatott az elmúlt évek eredményei alapján, jelenleg 179 tagországból
 az előkelő 3. helyen áll. Ennek tudatában kijelenthetjük, hogy rendkívül erős csapattal képviseltetjük
magunkat a VB-n,. így láthatjuk Simon Tamást aki már junior klasszikus testépítésben világbajnok lett.(2006). Megcsodálhatjuk Nagy Viktória különleges fitness gyakorlatát, aki a tavalyi VB-n ezüstérmet szerezett.
De rajtuk kívül további 38 magyar versenyző áll színpadra akik számos meglepetést és dobogós helyezést tartogatnak Magyarországnak. A Világbajnokság december 1-én, az elődöntőkkel kezdődik,
december 2-án, délelőtt az IFBB  Hungarian Elite Grand Prix  pénzdíjas versennyel folytatódik.
A világbajnoki döntők december 2-án, 15:00-órakor kezdődnek az ünnepi megnyitót követően.
A rendezvényre az óriási érdeklődés miatt, csak korlátozott számban lehet belépőket vásárolni,
3000.-(elődöntők), és 4000.- (döntők) forintos áron.
Érdekesség, hogy a rendezést csak 2007 július elején ítélte Magyarországnak a nemzetközi szövetség
miután Olaszország visszamondta azt. Magyarországon kívül több ország is pályázott, de egyöntetűen
hazánknak szavaztak bizalmat az IFBB vezetői.




-2-
A rendezvény helyszíne, Megaréna Sportcsarnok, Budakalász, Omszk park 1.
MULTIPOWER IFBB
Junior és Masters Fitness, Bopdyfitness, Bodybuildinig Világbajnokság,
Hunngarian  IFBB Elite Fitness és Testépítő Grand Prix
Budapest, 2007 november 30.- december 3.
A rendezvény részletes programja:
Szombat
December 1   07.00-10.00   Reggeli
   8.45-9.30   Folyamatos buszos szállítás a verseny helyszínére
   10.00-14.00   ELŐDÖNTŐ- az összes junior kategória számára
Férfi testépítés -75kg,+75kg
Női testépítés –abszolút
Klasszikus testépítés – abszolút
Bodyfitness -163cm,+163cm
Női fitness -163cm,+163cm
Férfi fitness –abszolút
   12.00-14.00   Ebéd
(előre csomagolt ebéd a verseny helyszínén)
   13.00-14.30   Folyamatos buszos szállítás a verseny helyszínére és helyszínéről
   15.00-19.00   ELŐDÖNTŐ – az összes masters kategória számára
Férfi testépítés 40-49 évig:70kg,80kg, 90kg,+90;
                           50-59 évig–abszolút;
                          60 év felett–abszolút
Női testépítés –abszolút
Bodyfitness – abszolút
      Folyamatos buszos szállítás a verseny helyszínéről
   19.00-22.00   Vacsora
      
Vasárnap
December 2   07.00-10.00   Reggeli
   08.30-09.30   Mérlegelés az ELITE kategóriák számára (nevezési díj:
szövetség tagjai 4000Ft, nem tagok:10.000 Ft)
   10.00-14.00   HUNGARIAN ELITE VERSENY
Férfi testépítés -80,-90,+90
Klasszikus testépítés –abszolút
ModelL –abszolút
   12.00-14.00   Ebéd
   13.00-14.15   Folyamatos buszos szállítás a verseny helyszínére
   14.30   ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ
      DÖNTŐK-IFBB szabályoknak megfelelően
      Folyamatos buszos szállítás a verseny helyszínéről
   21.30-24.00   Záró -bankett, Hotel Hunor


2007. November 16. - 15:15:35
Válasz #20
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hajrá Tomi!  (:-)


És itt szeretném egy ks mulasztásomat közölni:

A Junior és Masters Vb-n lesz egy ELITE Testépítő Grand Prix!!!

Az ELITE Grand Prix egyik indulója: BERKES LÁSZLÓ!!!!

Szurkoljunk együtt Lacinak!  :-)!
Én pedig meghívott bíró leszek az ELIT versenyen..Úgyhogy készülj Laci,mert figyelni foglak ))=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 17. - 10:35:10
Válasz #21
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mi meg "háttérmunkások" vagy "kisegítőszemélyzet" leszünk és mi meg a bírókat figyeljük.  ;D

Most gondolkozom hogy én Lacival dolgozom együtt,akkor most ő versenyez is meg dolgozik is...biztos jó kedve lesz és egy kedves cseppet sem morgós bediétázott badis lesz mellettem.  ˝=/ !+"% ;D

2007. November 17. - 13:37:06
Válasz #22
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...a csehek is tartottak egy kis "felkészítő tábort" mint mi. A képeken a Masters vesrenyzők akik jönnek a Vb-re.

2007. November 18. - 20:22:51
Válasz #23
Nem elérhető

Mkopi


Na azért nem lesz egyedül a "Tomi"!

2007. November 18. - 20:33:19
Válasz #24
Nem elérhető

BrianB



2007. November 18. - 20:43:28
Válasz #25
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hmmm hát igen. Köszönjük!  ;)

2007. November 19. - 15:45:55
Válasz #26
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hmmm hát igen. Köszönjük!  ;)
Ha jól látom a képen Lőrincz Norbert van.Róla annyit lehet tudni,hogy nemrég még egy kövér kisfiú volt.Az hogy lefogyott egy nagyon becsülendő dolog,az meg hogy (full naturálon természetesen) junior testépítő versenyzővé nőtte ki magát szerintem megtapsolandó Łł=.Főleg ha tudatában vagyunk,hogy pék-cukrász tanonc és hajnali 2(!!!) órakor kel hogy jó formát mutasson nekünk,azután iskola,edzés,stb..Nem nyerni megy a junior vb-re,de mindenki számára legyen motiváló a hozzállása,mert Ő is ott lesz!!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 19. - 15:58:24
Válasz #27
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Így minden érthető mester!  :-){

Mentségül annyit had hozzak fel hogy a megjegyzésünk nem mint embert vagy mint versenyzőt minősíti, hanem mint Tomi lehetséges ellenfelét.

De dícsérendő dolog! Nekem is van egy srác aki nagyon fiatal és igazából csak le szeretett volna fogyni...és megbeszéltük a dolgokat.Reggel 6-kor már edz és betart mindent.Ezek nagy dolgok...de azért megmutatom én is mire képes a fiatalember.Úgyis egy junior topic.

És én büszke vagyok rá...bár ő még elégedetlen az eredménnyel pedig szerintem nagyon szépen átalakult.

2007. November 19. - 16:01:12
Válasz #28
Nem elérhető

BrianB


Sorry! Én másra gondoltam, legalábbis hátulról valaki másnak néztem... ::)  ˝=/

2007. November 19. - 16:05:51
Válasz #29
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és csak azért hogy a többiek is lássák Lőrincz Norbit! Így azért egész mást mutat!!!! :-)! :-!