2024. Május 11. - 19:39:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 15. Grand Prix Due Torri  (Megtekintve 26168 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 29. - 21:44:53
Válasz #75
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Elmondom az érdekes felállást: 4 súlycsoport+ a masters! Az 10 fő. És ehhez csatlakozott Costa Polesel a volt ifbb pro. Így jött ki a 11 fő. De hogy Costa szupernehézsúly vagy mi a csuda...nemtom. Mindehol csak az első kettő ment tovább.

Csak érdekességként Yvettet ez a hölgy előzte meg és így miatta maradtunk ki a hatosdöntőből. :(

2007. November 29. - 21:59:17
Válasz #76
Nem elérhető

50hideg


Elmondom az érdekes felállást: 4 súlycsoport+ a masters! Az 10 fő. És ehhez csatlakozott Costa Polesel a volt ifbb pro. Így jött ki a 11 fő. De hogy Costa szupernehézsúly vagy mi a csuda...nemtom. Mindehol csak az első kettő ment tovább.

Csak érdekességként Yvettet ez a hölgy előzte meg és így miatta maradtunk ki a hatosdöntőből. :(

Köszönöm, így érthető.
(azért a végére csak fölfogtam hüje badis létemre) @:-)

2007. November 30. - 09:11:08
Válasz #77
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Valami azt súgja hogy jövőre még több magyar versenyző lesz érdekelt ezen a versenyen és már bele is fognak szólni a javak elosztásába (:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 30. - 22:19:45
Válasz #78
Nem elérhető

50hideg


Valami azt súgja hogy jövőre még több magyar versenyző lesz érdekelt ezen a versenyen és már bele is fognak szólni a javak elosztásába (:-)

A próféta szóljon belőled Master! ;-oo-;

2007. December 02. - 20:24:38
Válasz #79
Nem elérhető

pedro0


hát ha ez a csaj lett a  hatodik Yvett legalább negyediket érdemelt volna. 

2007. December 24. - 20:03:33
Válasz #80
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na végre megtaláltam azt a bácsit aki bemutatózott. 79 éves!!!!

2007. December 24. - 20:18:17
Válasz #81
Nem elérhető

fastor


Na végre megtaláltam azt a bácsit aki bemutatózott. 79 éves!!!!

 Łł= Łł= Łł=
az ilyenre csak azt tudom mondani hogy elismerésre máltó:D sztem bárki örülne ha így nézhetne ki 79 évesen.
 :-):-)::
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó