2024. Május 12. - 19:11:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: X. Jubileumi Mr. és Ms. Zsaru 2008.  (Megtekintve 16946 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 30. - 19:28:57
Válasz #15
Nem elérhető

vadászmester


Hipsi!

Csak nem Te is ennél a csodálatos cégnél dolgozol? Ha igen, akkor ajánlom figyelmedbe a Holdudvar2-n a testépítés & erőemelés topicot! Ati75-el együtt hasznosan töltjük a munkaidőt a cégnél és rendszeresen írunk is oda.

Hol húzod az igát?

Ati75!

Nagyon állat a képed! Te sportolsz valamit?


2008. Április 30. - 21:07:49
Válasz #16
Nem elérhető

ati75


Hipsi!

Csak nem Te is ennél a csodálatos cégnél dolgozol? Ha igen, akkor ajánlom figyelmedbe a Holdudvar2-n a testépítés & erőemelés topicot! Ati75-el együtt hasznosan töltjük a munkaidőt a cégnél és rendszeresen írunk is oda.

Hol húzod az igát?

Ati75!

Nagyon állat a képed! Te sportolsz valamit?



Nem tisztem Hispi helyett szólni, de ő Berkes úr kollégája a csodálatos Ferihegyen... Rólam annyit, hogy igen, sportolok: néha sétálok és szoktam nézni a sport1-et a tv-ben...

Én a nézők között tervezem a részvételt a Mr. Zsarun, a "titkos favoritunk" remélhetőleg Pók kategóriájában indul... Amúgy nagyon jó az új teszt, ha nagyon jól sikerül, akkor még bármi lehet... :-oD =/+'

2008. Május 01. - 16:45:38
Válasz #17
Nem elérhető

vadászmester


Látom sok a munka Ferihegyen, hogy Hipsi kollegina nem ír nekünk semmit.  :-/- :-/-

Bár az is lehet, hogy nem is fog velünk szóba állni, annyira készül a versenyre. A munka ünnepe van, ezért ma lábazni fogok.



2008. Május 03. - 11:24:39
Válasz #18
Nem elérhető

hispi


Szia Vadászmester!

Ezt bizony jól látod. Tényleg nagyon sok a munka.  :-/--
Köszi az információt,de sajnos a holdudvar2-höz nincs hozzáférésem.
Egyébként Ati75-höz hasonlóan én is rendszeres nézője vagyok a sport1-nek,de a súlyzók emelgetése még problémát okoz.
Ezzel azt akartam mondani,hogy én nem indulok a versenyen,nem én vagyok a titkos befutó.
Igaz ugyan,hogy nem sokkal,de legalább egy fővel szűkitettem a kört.  ;D
És neked mik a céljaid a miszter Zsarun?

2008. Május 03. - 20:06:53
Válasz #19
Nem elérhető

vadászmester


Szia Hipsi!

A Mr. Zsarun nekem -mivel úgy gondolom, hogy van önkritikám- semmi kersenivalóm nincsen. Ahhoz most kellene még 10-12 kg. tömegben. Legalább annyi.

Ahogy elnézem viszont, Neked igenis volna ott mit keresned!!  (:-)

Ati75 úgyis foglalt, én viszont szívesen udvarolnék Neked ott, mint győztesnek.... =/+' :-! :-!   

Egyébként egy privi is ment.......


2008. Május 03. - 22:26:53
Válasz #20
Nem elérhető

ati75


Szia Hipsi!

A Mr. Zsarun nekem -mivel úgy gondolom, hogy van önkritikám- semmi kersenivalóm nincsen. Ahhoz most kellene még 10-12 kg. tömegben. Legalább annyi.

Ahogy elnézem viszont, Neked igenis volna ott mit keresned!!  (:-)

Ati75 úgyis foglalt, én viszont szívesen udvarolnék Neked ott, mint győztesnek.... =/+' :-! :-!   

Egyébként egy privi is ment.......



Hy V.mester

Nem baj, hogy hispi nem lány....???? Amúgy meg szerintem nem olyan biztos, hogy hispi nem fog indulni klasszikus testépítés kategóriában....Nagyon jó uton halad és egy "örökös Mr.Zsaru" az edzőtársa! :-)!

2008. Május 04. - 16:10:35
Válasz #21
Nem elérhető

hispi


Tényleg nagyon szerencsésnek mondhatom magam,hogy egy "örökös" Mr. Zsaru az edzőtársam.
Sőt!!!!!!!!!!!!!  A legjobb barátom is. 
Nekem is van önkritikám Vadászmester,ezért nem fogok még indulni a versenyen.
10-12 kg még rám is rámférne, főleg úgy,hogy nem vagyok nő.

2008. Május 04. - 17:23:09
Válasz #22
Nem elérhető

vadászmester


Ati75!

Pedig nagyon úgy néz ki! Főleg az a második kép........ harisnya, csizma ...... Tudod, az a gyengém!  :-/-(-:
.....meg a combfix.......



2008. Május 04. - 22:21:37
Válasz #23
Nem elérhető

ati75


Ati75!

Pedig nagyon úgy néz ki! Főleg az a második kép........ harisnya, csizma ...... Tudod, az a gyengém!  :-/-(-:
.....meg a combfix.......




Igen-igen, tényleg jól néz ki,csak ő nem hispi hanem Lívia, aki szintén rendőr!!! @:-)

2008. Május 08. - 13:12:46
Válasz #24
Nem elérhető

hispi


Csak azt tudom neked javasolni,hogy gyere te is ki összel a MR. és Ms. Zsarura és akkor élőben is láthatod.
Valószínü,hogy nem csizmában lesz a színpadon,de igy is lenyügöző látványt fog nyújtani.

2008. Május 14. - 08:37:24
Válasz #25
Nem elérhető

zsarugym


Helló!
Regisztráltam a fórumba!
Ha valakinek ötlete, kérése van a Mr Zsaruval kapcsolatban, tegye ki!
Hogy népes mező jöjjön össze, jó lenne ha más "szervektől" is indulnának (a nevezési kiírás tartalmazza kik jöhetnek)
Én pl. már meghívtam két vagyonőrt is (superbadyn jók voltak)!
Ha tudtok hölgyeket az is jó lenne a fitness formára!
Gondolkodom egy "civil" modell versenyen is.
Persze minden kategóriában a M. Zsaru és Miss Zsaru cím csak a legjobb rendőrt illeti!
Üdv: Pál József

2008. Június 06. - 07:17:41
Válasz #26
Nem elérhető

zsarugym


Helló!
Szenzációs hír: Czimmermann Ferenc ny. r. alezredes (IFBB I. osztályú bíró) a 10 évvel ezelőtti első Mr. Zsaru verseny egyik győztese készül   =/+' a november 7-i Mr. Zsarura!

Másik: + egy versenyszám a Mr. és Miss Zsarun!!!!
(Nyílt) Fitness Modell Kupa

Információk hamarosan!

pj

2008. Június 06. - 08:52:33
Válasz #27
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Helló!
Szenzációs hír: Czimmermann Ferenc ny. r. alezredes (IFBB I. osztályú bíró) a 10 évvel ezelőtti első Mr. Zsaru verseny egyik győztese készül   =/+' a november 7-i Mr. Zsarura!

Másik: + egy versenyszám a Mr. és Miss Zsarun!!!!
(Nyílt) Fitness Modell Kupa

Információk hamarosan!

pj


 :-)! ;-oo-;

2008. Június 19. - 15:21:35
Válasz #28
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Helló!
Regisztráltam a fórumba!
Ha valakinek ötlete, kérése van a Mr Zsaruval kapcsolatban, tegye ki!
Hogy népes mező jöjjön össze, jó lenne ha más "szervektől" is indulnának (a nevezési kiírás tartalmazza kik jöhetnek)
Én pl. már meghívtam két vagyonőrt is (superbadyn jók voltak)!
Ha tudtok hölgyeket az is jó lenne a fitness formára!
Gondolkodom egy "civil" modell versenyen is.
Persze minden kategóriában a M. Zsaru és Miss Zsaru cím csak a legjobb rendőrt illeti!
Üdv: Pál József
Nekem is negvan a vagyonőrim >:D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 02. - 07:34:00
Válasz #29
Nem elérhető

zsarugym


Helló Johnny!
Ha érvényes a  d:)dokument akkor gyere, nagy örömmel várunk (csak ne a klasszikus testépítő kategóriába indulj;))

Jelezzen az mr. és miss zsaru aki biztosan indul, valószinű az egyik kereskedelmi tv figyelemmel kiséri a felkészülést és versenyt! (eddig minden évben volt ilyen)

Most már biztos a Nyílt Fitness Modell verseny is. A legjobb eredményt elérő rendőrnő  a fitness formához hasonló Miss Zsaru díjazásban részesül!

üdv: PJ.

üdv: J