2024. Május 13. - 00:47:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149021 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 04. - 18:57:27
Megtekintve 149021 alkalommal
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
2008 Mr. Olympia kvalifikáció!
 
Anthony, Jr. Melvin USA
Badell, Gustavo Puerto Rico
Coleman, Ronnie USA
Cutler, Jay USA
Elmoussawi, Moe New Zealand
Freeman, Toney USA
Greene, Kai USA
Heath, Phil USA
Jackson, Dexter USA
Jackson, Johnnie USA
Martinez, Victor USA
Samuel, Silvio Spain
Shelestov, Sergey Russia
Warren, Branch USA
Wolf, Dennis Germany
 

2008. Április 04. - 19:13:27
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


2008 Mr. Olympia kvalifikáció!
 
Anthony, Jr. Melvin USA
Badell, Gustavo Puerto Rico
Coleman, Ronnie USA
Cutler, Jay USA
Elmoussawi, Moe New Zealand
Freeman, Toney USA
Greene, Kai USA
Heath, Phil USA
Jackson, Dexter USA
Jackson, Johnnie USA
Martinez, Victor USA
Samuel, Silvio Spain
Shelestov, Sergey Russia
Warren, Branch USA
Wolf, Dennis Germany
 


Ronnie, Ronnie, Ronnie..  :-<  :-):-)::

2008. Április 04. - 19:45:16
Válasz #2
Nem elérhető

Johnnyx


Örülök, hogy Ronnie is ott lesz, de én Jay-nek szurkolok  :-):-):: (:-)
Egyetek zabot!

2008. Április 04. - 20:22:56
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Örülök, hogy Ronnie is ott lesz, de én Jay-nek szurkolok  :-):-):: (:-)

Én nem szurkolok egyiknek se, egyszerűen csak örülök hogy Ronnie megint látható lesz, és megnézem miatta a közvetítést is  O0

2008. Április 04. - 21:09:26
Válasz #4
Nem elérhető

ati75


Én személy szerint nem rajongok az óriás, kalácsképű Cutler-ért, tipikus amerikai szépfiú-fej stb.. Jobban tetszik a Branch Warren, Johnie Jackson féle vonulat... De azért Dennis Wolf sikerének is örülnék, bár tudom, hogy nem valószínű a sikere!!!    =/+'

2008. Április 04. - 21:11:29
Válasz #5
Nem elérhető

fastor


Én személy szerint nem rajongok az óriás, kalácsképű Cutler-ért, tipikus amerikai szépfiú-fej stb.. Jobban tetszik a Branch Warren, Johnie Jackson féle vonulat... De azért Dennis Wolf sikerének is örülnék, bár tudom, hogy nem valószínű a sikere!!!    =/+'
mértnelenne esélye?
jó nem valószínühogy a mostani olympián de sztem ö az egyik nagy esélyes hogy elhódítsa!!!!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 04. - 21:19:13
Válasz #6

X fuell

Vendég
forever Ronnie  :-):-)::
remélem ő lesz a  (:-)  ;D

2008. Április 04. - 21:28:19
Válasz #7
Nem elérhető

ati75


Én személy szerint nem rajongok az óriás, kalácsképű Cutler-ért, tipikus amerikai szépfiú-fej stb.. Jobban tetszik a Branch Warren, Johnie Jackson féle vonulat... De azért Dennis Wolf sikerének is örülnék, bár tudom, hogy nem valószínű a sikere!!!    =/+'
mértnelenne esélye?
jó nem valószínühogy a mostani olympián de sztem ö az egyik nagy esélyes hogy elhódítsa!!!!


A 2008-as Olympiára gondoltam természetesen, pár éve múlva remélem ő veszi át a trónt...

2008. Április 04. - 21:35:35
Válasz #8
Nem elérhető

pókerarc


Már bocs,hogy beleszólok de az hogy Ronnie kvalifikálva van az nem azt jelenti,hogy indul.A MR.O. első 6 (régebben 10) helyezettje automatikusan indulhat.De lehet,hogy rosszul tudom. ;-oo-;

2008. Április 04. - 21:43:08
Válasz #9
Nem elérhető

L


Szerintem is így van. A kvalifikáció nem jelneti azt, hogy be is nevez, pedig szívesen látnám én is még egyszer az O. színpadán a királyt.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 04. - 21:43:51
Válasz #10

X fuell

Vendég
Már bocs,hogy beleszólok de az hogy Ronnie kvalifikálva van az nem azt jelenti,hogy indul.A MR.O. első 6 (régebben 10) helyezettje automatikusan indulhat.De lehet,hogy rosszul tudom. ;-oo-;
Nincs semmi baj ;)   ;-oo-; de ahogy megláttam ronnie nevét, elragadott a hév :D
De azért reménykedni lehet. ))=/

2008. Április 04. - 22:08:54
Válasz #11
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Már bocs,hogy beleszólok de az hogy Ronnie kvalifikálva van az nem azt jelenti,hogy indul.A MR.O. első 6 (régebben 10) helyezettje automatikusan indulhat.De lehet,hogy rosszul tudom. ;-oo-;

Ez igy Van 8-)

2008. Április 04. - 22:24:29
Válasz #12
Nem elérhető

George


Kalács vagy nem, kétszer már nyert Cutler, és párszor nagyon közel volt hozzá. Egyenlőre ő a címvédő, és nagyot kell durrantani(vagy neki visszaesni), hogy valaki megverje. Én meg azt nem értem, hogy Frank Zane annak idején hogyan lett Mr. O. >:D

2008. Április 04. - 23:38:21
Válasz #13
Nem elérhető

NaturalBoy


Szerintem Dennis Wolfnak elég sok esélye van.Nekem is elég szimpatikus,mert szerintem esztétikusabb mint Coleman vagy Jay.Jay mindig is kicsit vizes volt és nem volt annyira lepucolt vagy eres mint pl: Coleman.Coleman meg sajnos nem elég szimetrikus szerintem,legalábbis a 2007-es olympián nem volt az,reméljük most jobb formában lesz.Szerintem Dennis Wolfnak megvan a tömege a győzelemhez és szimetrikus is.Az oylan "óriás ölőkkel" mint david Henry scak annyi baj van hogy hiába pengeéles izomzatuk van  nem elég nagy a tömegük olyan versenyzőkhöz képest mint Coleman vagy Jay.Wolfban midnen megvan a tömeg és a szimetria egyaránt.Szerintem símán esélyes lehet.Ráadásul a 2007-es Olympián nagyon esztétikus pózokat is láthattunk tőle,lyanokat amit egykor annyo Schwarzenegger mutatott be és a többi versenyzőnél ezek a görög félistenekre hasonlító precízen kivitelezett és esztétikus pózok nem jelentek meg.

2008. Április 05. - 00:16:18
Válasz #14
Nem elérhető

tas


Ha Phil éles és száraz lesz az O-ra, akkor bármi lehet... Gyakorlatilag a tavalyi top 5 ből bárki nyerhet.