2024. Május 13. - 02:36:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149023 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 05. - 07:13:54
Válasz #15
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Esélyes bőven van,potenciál is,de még sajna Cutler fog nyerni. Aki még alkotni fog az Phil Heath és Dennis Wolf. Bár én abszolút Martinez fan lettem.

2008. Április 05. - 07:15:44
Válasz #16
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kalács vagy nem, kétszer már nyert Cutler, és párszor nagyon közel volt hozzá. Egyenlőre ő a címvédő, és nagyot kell durrantani(vagy neki visszaesni), hogy valaki megverje. Én meg azt nem értem, hogy Frank Zane annak idején hogyan lett Mr. O. >:D

Frank Zane kinyírta a nagyokat a minőséggel és az eleganciával. Van ilyen és még lesz is erre példa a közeljövőkben is. Az esztétikus fizikumé a jövő!  ;-oo-; @:-)

2008. Április 05. - 09:39:58
Válasz #17
Nem elérhető

George


Kalács vagy nem, kétszer már nyert Cutler, és párszor nagyon közel volt hozzá. Egyenlőre ő a címvédő, és nagyot kell durrantani(vagy neki visszaesni), hogy valaki megverje. Én meg azt nem értem, hogy Frank Zane annak idején hogyan lett Mr. O. >:D

Frank Zane kinyírta a nagyokat a minőséggel és az eleganciával. Van ilyen és még lesz is erre példa a közeljövőkben is. Az esztétikus fizikumé a jövő!  ;-oo-; @:-)
Tudtam, hogy ezt nem fogod kihagyni, azért is írtam ki. ;D De ez akkor is testépítés, és lehet valaki iszonyúan elegáns, meg esztétikus, akkor is az ogréké a világuralom >:D Mert nagyok, erősek, brutálisak, meg ööööö szépek ;D ;D ))=/ Különben is, az ilyen kis esztétikus húsdarabok mindig egy nagy, csúnya ogre tányérján végzik >:D >:D >:D

2008. Április 05. - 10:18:55
Válasz #18
Nem elérhető

Cressler


Kalács vagy nem, kétszer már nyert Cutler, és párszor nagyon közel volt hozzá. Egyenlőre ő a címvédő, és nagyot kell durrantani(vagy neki visszaesni), hogy valaki megverje. Én meg azt nem értem, hogy Frank Zane annak idején hogyan lett Mr. O. >:D

Frank Zane kinyírta a nagyokat a minőséggel és az eleganciával. Van ilyen és még lesz is erre példa a közeljövőkben is. Az esztétikus fizikumé a jövő!  ;-oo-; @:-)
Tudtam, hogy ezt nem fogod kihagyni, azért is írtam ki. ;D De ez akkor is testépítés, és lehet valaki iszonyúan elegáns, meg esztétikus, akkor is az ogréké a világuralom >:D Mert nagyok, erősek, brutálisak, meg ööööö szépek ;D ;D ))=/ Különben is, az ilyen kis esztétikus húsdarabok mindig egy nagy, csúnya ogre tányérján végzik >:D >:D >:D
;D :D :)
Frank ZAne-ről mindig az jut az eszembe , hogy amikor megkérdezték mi a titkos kívánsága azt mondta: "... minden edzőteremben legyen leg blaster gép, hogy optimális lábedzést lehessen végezni...." 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 05. - 10:21:00
Válasz #19
Nem elérhető

madinorbi


Dennis Wolf a tuti bár nyerni nem fog de neki van a legjobb váza és felépítése!
Ja és a tömeg sem hibádzik!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 05. - 10:28:10
Válasz #20
Nem elérhető

Cressler


Szerintem Dennis Wolfnak elég sok esélye van.Nekem is elég szimpatikus,mert szerintem esztétikusabb mint Coleman vagy Jay.Jay mindig is kicsit vizes volt és nem volt annyira lepucolt vagy eres mint pl: Coleman.Coleman meg sajnos nem elég szimetrikus szerintem,legalábbis a 2007-es olympián nem volt az,reméljük most jobb formában lesz.Szerintem Dennis Wolfnak megvan a tömege a győzelemhez és szimetrikus is.Az oylan "óriás ölőkkel" mint david Henry scak annyi baj van hogy hiába pengeéles izomzatuk van  nem elég nagy a tömegük olyan versenyzőkhöz képest mint Coleman vagy Jay.Wolfban midnen megvan a tömeg és a szimetria egyaránt.Szerintem símán esélyes lehet.Ráadásul a 2007-es Olympián nagyon esztétikus pózokat is láthattunk tőle,lyanokat amit egykor annyo Schwarzenegger mutatott be és a többi versenyzőnél ezek a görög félistenekre hasonlító precízen kivitelezett és esztétikus pózok nem jelentek meg.
hööö? JAy ,mindig is kicsit vizes volt?

Én ezt kicsit máshogy látom. Volt egy kiemelkedő Ronnie hatalmas tömeg jó kondíció és szép izomformák, egy földöntúli bicepszel, háttal, combbal. A fiatal Cutler aki szintén elég durva tömeget hozott de a hátsó pózokban, combban durván kikapott Colemantól és ez a JAy évről évre az egyébként és bazi jó combjaiból olyat épített, hogy fel tudta venni a versenyt Ronnieval és a hátát is igencsak durván Ronnie szintje közelébe hozta az évek alatt és azért pl 2001-ben a hasizmai is igencsak nagyot mutattak. Jó tavaly valami nem úgy sikerült mint szerette volna de majd idén....
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 05. - 10:36:03
Válasz #21
Nem elérhető

L


Szerintem Dennis Wolfnak elég sok esélye van.Nekem is elég szimpatikus,mert szerintem esztétikusabb mint Coleman vagy Jay.Jay mindig is kicsit vizes volt és nem volt annyira lepucolt vagy eres mint pl: Coleman.Coleman meg sajnos nem elég szimetrikus szerintem,legalábbis a 2007-es olympián nem volt az,reméljük most jobb formában lesz.Szerintem Dennis Wolfnak megvan a tömege a győzelemhez és szimetrikus is.Az oylan "óriás ölőkkel" mint david Henry scak annyi baj van hogy hiába pengeéles izomzatuk van  nem elég nagy a tömegük olyan versenyzőkhöz képest mint Coleman vagy Jay.Wolfban midnen megvan a tömeg és a szimetria egyaránt.Szerintem símán esélyes lehet.Ráadásul a 2007-es Olympián nagyon esztétikus pózokat is láthattunk tőle,lyanokat amit egykor annyo Schwarzenegger mutatott be és a többi versenyzőnél ezek a görög félistenekre hasonlító precízen kivitelezett és esztétikus pózok nem jelentek meg.

Wolfban tényleg hatalmas potenciál van, de kapásból mondok még 6-8 profit akiben nagyon sokra viheti. Szerintem végig kell járnia még a "szamárlétrát" mielőtt eléri a csúcsot. És azt se felejtsük el, hogy volt néhány hihetetlen adottságú versenyző aki nagyon nagy publicitást kapott, nagyon "sztárolták", jó szerződése volt és mégsem ért el kiemelkedő ereményeket soha.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 05. - 17:20:57
Válasz #22
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Kalács vagy nem, kétszer már nyert Cutler, és párszor nagyon közel volt hozzá. Egyenlőre ő a címvédő, és nagyot kell durrantani(vagy neki visszaesni), hogy valaki megverje. Én meg azt nem értem, hogy Frank Zane annak idején hogyan lett Mr. O. >:D

Frank Zane kinyírta a nagyokat a minőséggel és az eleganciával. Van ilyen és még lesz is erre példa a közeljövőkben is. Az esztétikus fizikumé a jövő!  ;-oo-; @:-)

Szerintem arra ott a klasszikus testépítés. Ez a sport testépítés, nem test alakítgatás!
 d:)

2008. Április 05. - 17:27:50
Válasz #23
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Laci,azért egy Jaroslav Horvath,egy Dexter Jackson egy  ;) Steve Namat nem a freak fazon.Nem azt mondtam hogy egy 80 kilós badis legyen a Mr Olimpia csak azt hogy az esztétikáé legyen a jövő.Jöjjenek vissza a Milos Sarcevek.Természetesen ezt mindegyikünk másképp látja,de ez így van rendjén.

Neked a freak-ek,másnak a fitness formások.  ;D

2008. Április 05. - 21:33:31
Válasz #24
Nem elérhető

madinorbi


Nem tudom említettem már Dennis Wolfot ? Vagy esetleg azt a német srácot Wolfot , vagy van az az európai szőke srác , hogy is hívják Wolf ?
A new york pron tavaly amikor warren meg james megverte felállt a színpadra a srác és a többi mintha valami gyermekbadis lett volna egy fejjjel alacsonyabb mindenki meg egy "fél vállal" kevesebb.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 05. - 21:57:50
Válasz #25
Nem elérhető

George


Laci,azért egy Jaroslav Horvath,egy Dexter Jackson egy  ;) Steve Namat nem a freak fazon.Nem azt mondtam hogy egy 80 kilós badis legyen a Mr Olimpia csak azt hogy az esztétikáé legyen a jövő.Jöjjenek vissza a Milos Sarcevek.Természetesen ezt mindegyikünk másképp látja,de ez így van rendjén.

Neked a freak-ek,másnak a fitness formások.  ;D
Jó lenne mostmár, hogyha alávetnéd magad a nép akaratának, és csatlakoznál az Emberevő Szörnyek = Ogrék csapatához!!! Értelmetlen az ellenállás! Előbb-utóbb egy szörny tányérján végzed >:D

2008. Április 16. - 10:05:06
Válasz #26
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jay idén odabasz!  @:-)


Pár napja Idaho államban a 2008 Boise Fitness Expo-n Jay is fellépett + dumált Ron Avidan-nal (getbig.com) az idei Olympia-ról. Ron megemlítette, hogy Dennis Wolf nyeri majd idén az Olympia-t...

Erre Jay jól megverte  ;D, majd levetkőzőtt és lepózolt a színpadon!

Mindenki beszart, köztük Ron és én is... :-O

5 és fél hónap van az Olympia-ig, Jay még nem is diétázik...de én amikor dumáltam vele 2 héttel a 2007-es Olympia előtt akkor sem volt ennél sokkal jobb formában... Nem semmi!


Look Out Vegas!!!  :-/--
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 16. - 10:05:48
Válasz #27
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 16. - 10:09:20
Válasz #28
Nem elérhető

hopika


Nem szeretem a kiccsávót-de tényleg odabasz! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 16. - 10:18:55
Válasz #29
Nem elérhető

dave18


nekem se kedvemcem Cutler, de most tényleg ütős formába van :-){