2024. Május 13. - 00:45:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Barnító termékek versenyzőknek!!!  (Megtekintve 17694 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 21. - 21:46:47
Válasz #15
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pistiét én is tenyérrel vittük föl, két rétegben mert az elsö elég világos lett...hát így se volt sötét a srác, de szerintem nem votl rossz :-[
este berakok képet amin láccik esetleg aki már kent megírná hogy legközelebb mit csináljak másképp?
márint bocsánat izompistiröl van szó ;D
itt a kép véleményt hogy mit baktam el köszi ;-oo-;
Kevés van rajta és az is rosszul. Más gond nincs a színnel.  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 21. - 21:52:17
Válasz #16
Nem elérhető

FirstLady


Pistiét én is tenyérrel vittük föl, két rétegben mert az elsö elég világos lett...hát így se volt sötét a srác, de szerintem nem votl rossz :-[
este berakok képet amin láccik esetleg aki már kent megírná hogy legközelebb mit csináljak másképp?
márint bocsánat izompistiröl van szó ;D
itt a kép véleményt hogy mit baktam el köszi ;-oo-;
Kevés van rajta és az is rosszul. Más gond nincs a színnel.  ;)
Ezt én így nem mertem leírni :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 21. - 21:55:58
Válasz #17
Nem elérhető

fastor


Pistiét én is tenyérrel vittük föl, két rétegben mert az elsö elég világos lett...hát így se volt sötét a srác, de szerintem nem votl rossz :-[
este berakok képet amin láccik esetleg aki már kent megírná hogy legközelebb mit csináljak másképp?
márint bocsánat izompistiröl van szó ;D
itt a kép véleményt hogy mit baktam el köszi ;-oo-;
Kevés van rajta és az is rosszul. Más gond nincs a színnel.  ;)
Ezt én így nem mertem leírni :D :D :D
mért helyesen hogy kell felvini?
én úgy cisnáltam hogy elöször egy testterületen kis foltokban rápöttyesztettem a barnítót, aztán elkentem elég erösen belemasszírozva, majd rácsapkodtam hog ne legyen cíkos...
az meg hogy kevés van az jogos, már a színpadi képek után rájöttünk !+"%
csak attól féltem hogy túl sötét lessz ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 21. - 22:12:40
Válasz #18
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez kb. a maximum amit ki lehet hozni a Dream Tan krémből (mondjuk én kentem... ::) ;D)... Ez a 2 napos verseny végén van, tehát 6 (!) réteg van Johnny-n+ a javítgatások.







Hogy jó-e ez a szín azon lehet vitatkozni. Sztem túl sötét, de ha az még OK is...a szín és a csillogás együttesen olyan természetellenes bronzszobor külsőt eredményez. Emellett a túl vastagon felvitt réteg ronthat a definíción. Ez Európában már hosszú évek óta "trendi" ezt szoktuk meg, itt mindenki ezzel keni magát, több kevesebb sikerrel. Amerikában az ilyen stílusú barnítást lepontozzák, főleg a profiknál. Így járt meg anno Markus Rühl, Ronny Rockel, Sergei Shelestov stb...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 22. - 00:57:44
Válasz #19
Nem elérhető

Seth


Na figyelem az itteni okosságokat, eddig az én színem se volt tipp topp... (mondjuk tavasszal jó 10 perc alatt kentük fel :'( )
Ősszel a döntőre már jobb volt de a nagy bajom, hogy pl. a hátam eres volt (talán linkeltem is olyan képet régebben) barnító nélkül, lekenve meg mintha visszahúzódtak volna és a szeparáció is kicsit leromlott, ott ahol a kisebb részeltek voltak, talán a csillogás miatt... De a kategóriámban aki nem ilyet használt, mind világosabbnak kevésbé jó szinűnek hatott, kisérletezni meg ugye bátor dolog .... Csak Lénárdéknak volt jobb szine de ők is ezt nyomatták... szóval  ?:-/ (itt a kép lekenve is...)

2008. Május 22. - 07:45:53
Válasz #20
Nem elérhető

FirstLady


Na figyelem az itteni okosságokat, eddig az én színem se volt tipp topp... (mondjuk tavasszal jó 10 perc alatt kentük fel :'( )
Ősszel a döntőre már jobb volt de a nagy bajom, hogy pl. a hátam eres volt (talán linkeltem is olyan képet régebben) barnító nélkül, lekenve meg mintha visszahúzódtak volna és a szeparáció is kicsit leromlott, ott ahol a kisebb részeltek voltak, talán a csillogás miatt... De a kategóriámban aki nem ilyet használt, mind világosabbnak kevésbé jó szinűnek hatott, kisérletezni meg ugye bátor dolog .... Csak Lénárdéknak volt jobb szine de ők is ezt nyomatták... szóval  ?:-/ (itt a kép lekenve is...)
Szerintem kevés a réteg, meg nekem foltosnak fűnik...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 22. - 13:56:08
Válasz #21
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kösz a topicot Steve... ;)...mostmár totál tanácstalan vagyok...de hajlok a Pro Tan felé.  ;D
Én is megérkeztem >:D
Egyébként láttam a képekről,hogy mivel voltál lekenve...természetesen el lehet érni a dreamtan 2-vel is a kívánt hatást a Pisti által leírt módon..én a képeken úgy láttam hogy kevés réteg volt rajtad és nem voltál elég sötét-bronzos színű (lehet hogy ezért lettél ezüstös ????...).Nem tudom de mindenesetre nagyobbat mutattál volna sötétebben,csillogóbban @:-).
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 22. - 14:10:19
Válasz #22
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kösz a topicot Steve... ;)...mostmár totál tanácstalan vagyok...de hajlok a Pro Tan felé.  ;D
Én is megérkeztem >:D
Egyébként láttam a képekről,hogy mivel voltál lekenve...természetesen el lehet érni a dreamtan 2-vel is a kívánt hatást a Pisti által leírt módon..én a képeken úgy láttam hogy kevés réteg volt rajtad és nem voltál elég sötét-bronzos színű (lehet hogy ezért lettél ezüstös ????...).Nem tudom de mindenesetre nagyobbat mutattál volna sötétebben,csillogóbban @:-).


Oké...olyan sötét leszk,de olyan sötét.... @-o ;D

2008. Május 22. - 14:12:49
Válasz #23
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ami a Dream Tan 2 negatívuma:-valamilyen szinten tényleg rontja a definíciót a színpadon,hiszen ha jó a szín az azt jelenti,hogí rengeteg réteg van már feltéve,ez viszont inkább befesti az embert és nem "csak beszínezi",tehát a részletgazdagságnak elképzelhetőleg kissé keresztbe tesz.
                                          -onnantól kezdve (talán az első réteg felvitelén kívül) hogy felkenjük,nem igazán leszünk "szabadok".Mivel ez mint írtam fest,ezért bármihez hozzáérni,nekidőlni,leülni,lefeküdni nem nagyon lehet(a verseny napján a színpadralépésig).Ez nem éppen a legbarátibb,hogy órákon át állnak a versenyzők szinte mozdulatlanul,hiszen már ez is valamiféle streszt jelent az izmoknál,a fáradtságról nem is beszélve...és hát egy csúcsforma megmutatásához valamiféle pihent állapot szükségeltetik.
                                           -mivel elég nehéz fajsúlyú a krém a bőr pórusait eltömítik,ami erre allergiásoknál pattanást,akár vízviszatartást is eredményezhet..


 Na,de vannak pozitív hatásai is
                                           -ha megfelelően van felkenve szép színt eredményezhet,ami a színpadi fényeknél jó megjelenést biztosít
                                           -a jól,megfelelően,megfelelő rétegben felkent krém nagy előnyt tud biztosítan a színpadon azokkal szemben,akik ezt a topikot nem, olvassák és halványabb,világosabb ,mattabb színnel állnak a színpadra O0
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 22. - 14:18:22
Válasz #24
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
De ne feledjük,kivételek mindig vannak
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 22. - 14:20:43
Válasz #25
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bár az utolsó képen látható fiatalember kakukktojás(a Geri ;D),mert rajta volt kb 5-6 réteg ProTan és a döntő előtt egy réteg DreamTan 2  ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 22. - 14:22:09
Válasz #26
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 22. - 14:25:39
Válasz #27
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 22. - 14:35:53
Válasz #28
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
De hogy ne hajszoljunk bele senkit sem a bizonytalanságba és hogy megismerjétek a ProTan és DreamTan spray-s változatát(verseny előtt néhánynappal kell kell elkezdeni felvinni a testre,melyet a bőr beszív és olyan előnyökkel rendelkezik,hogy a száradás után mindössze beszínezi és nem befesti a bőrt,tehát szabadság(szerelem ;D =/+' :-)minden mehet,mert ez nem jön le),ezért a hétvégén megrendezésre kerülő junior fitness EB-n résztvevő lányainkat ezzel a barnítási módszerrel fogjuk beszínezni...Teljes eredményt kedden mutatok.Már készültek "képek fehéren,barnítás nélkül" és keddre meglesznek a végleges barnítás utáni képek...Várjatok türelmesen,érdemes,mert szépek a lányok ;).
Annyit elárulok,hogy tegnap este kezdődött az első réteg felkenése és épp most láttam őket... :-O
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 22. - 15:50:34
Válasz #29
Nem elérhető

izomboy


És talán ezzel magyarázható hogy itthon népszerű a leukolaszt használata ,
ami a dreamtan  miadt lehet ami "befest"
és ez álltal csúszik, és ezért nehéz kitartani pl a mell-csípő pózt.

Ezzel szemben a spray változat nem csúszik gondolom így ezzel el is lehet kerülni a tapasz használatát.
Vagy ez pózolás technikai malőr lenne?
Vagyis meg kéne tanulni betámasztás nélkül kitartani a mellcsípőt?