2024. Május 13. - 09:57:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Barnító termékek versenyzőknek!!!  (Megtekintve 17696 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 22. - 15:58:33
Válasz #30
Nem elérhető

George


...mindenki deramtan :)
Basszus ezek az oroszok próbára teszik a bírókat :o

2008. Május 22. - 16:09:22
Válasz #31
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
És talán ezzel magyarázható hogy itthon népszerű a leukolaszt használata ,
ami a dreamtan  miadt lehet ami "befest"
és ez álltal csúszik, és ezért nehéz kitartani pl a mell-csípő pózt.

Ezzel szemben a spray változat nem csúszik gondolom így ezzel el is lehet kerülni a tapasz használatát.
Vagy ez pózolás technikai malőr lenne?
Vagyis meg kéne tanulni betámasztás nélkül kitartani a mellcsípőt?
Komolyan nem ellened szól a hozzászólásom...egyszerüen csak Te szoktad ezt kérdezni... :)

A leukoplaszt használata színpadon, tucatnyi fotós előtt egy igénytelen paraszt dolog és kész!

És mivel a Pro Tan/Dream Tan spray matt, olajat, PAM spray-t stb kell hozzá használni. Tehát ez is csúszni fog.

Színpadra lépés előtt min. 30-45 perccel kész kell lenni a kenéssel (spray-kel még előbb) és hagyni száradni, pumpálni...aztán BANG!  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 22. - 16:22:50
Válasz #32
Nem elérhető

izomboy


Én felfogtam hogy nem esztétikus , nekem szintén nem tetszik.

Johny írta hogy a spray változat nem ken össze semmit, és ebből gondoltam hogy nem is csúszik, ez álltal oldható meg a tapasz elhagyása.

DE ezekszerint csak a pózoláson múlik.

Egyenlőre én nem tudom kitartani a pózt ha csúszik a bőröm.
Láttam már pár technikát póznadrág fogással,  talán az lessz a megoldás.


Pisti ha lépésről lépésre leírnád a spray és kellékei felvitelét azt megköszönném mert én szakítanék a dreamtan-nel

2008. Május 22. - 16:28:02
Válasz #33
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pisti ha lépésről lépésre leírnád a spray és kellékei felvitelét azt megköszönném mert én szakítanék a dreamtan-nel
OK, leírom majd az ötleteimet (úgyis csak ősszel indulsz... :-} ;D), habár még én sem vagyok benne mester...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 22. - 16:30:03
Válasz #34
Nem elérhető

izomboy


Engem eddig minden versenyen édesanyám kent, ehez a feladathoz ő ragaszkodik.(tozónak sem engedte hogy beleszóljon :D)

És bevallom sem ő, sem én nem igazán értek a kenéshez, tehát ahogy kinéztem az a röktönzés és véletlen műve, semmi tudatosság nem volt benne.
Ahoz képest talán nem is volt olyan rossz szinem .


Pisti én 2009 ben indulok legközelebb, és csak abban az esetben ha tudok hízni valamit, mert 2x ugyanúgy sosem fogok szinpadra állni, és piilanatnyilag küzdöm az adotságaimmal :-[



2008. Május 22. - 17:03:10
Válasz #35
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A színeddel nem volt baj szerintem soha.Egyszerűen gyakorolni kell a pózokat úgy hogy ne csúszkálj közben.Nézd meg az optimális mutatott képet a tükörben akkor amikor nem csúszik a kezed,csukd be a szemed,érzékeld,hogy éppen mit csinálsz,majd nyisd ki a szemed és ha még mindig optimális a kép,rögzítsd az agyadban,ha pedig nem az,akkor GYAKOROLJ =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 29. - 16:39:38
Válasz #36
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Eddig mindig én is Dream Tan 2-essel voltam lekenve, de én is csak néha kaptam el a jó színt. Szóval az évek alatt ki kell tapasztalni, mi is a jó. Ezt én úgy szoktam megtenni, hogy minden verseny után leírom saját magamnak a tapasztalataimat, s így évről évre jobb lehet.....vagy rosszabb :)

2008. Június 02. - 14:00:30
Válasz #37
Nem elérhető

Izompisti


mijaza "péyat"?  ;D

Izom István azt mondta hogy formula 1-et használtatok.Egy picike szinte észrevehetetlen szám különbözteti meg a csodálatos színű formula 2-es Dream Tan-től.  ;)
Pisti nem tom mit modntot, itt van nálam a barnítókréme mert othagyta a színpad mellett, és ez bizony kettes ;D
am bocsi olyat akart lenni :D

Akkor én kiét hoztam el???? ;D Mert nálam is van 1 itthon ;D
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Június 02. - 14:01:50
Válasz #38
Nem elérhető

fastor


mijaza "péyat"?  ;D

Izom István azt mondta hogy formula 1-et használtatok.Egy picike szinte észrevehetetlen szám különbözteti meg a csodálatos színű formula 2-es Dream Tan-től.  ;)
Pisti nem tom mit modntot, itt van nálam a barnítókréme mert othagyta a színpad mellett, és ez bizony kettes ;D
am bocsi olyat akart lenni :D

Akkor én kiét hoztam el???? ;D Mert nálam is van 1 itthon ;D
én tuti a tiedet hoztam ;D
te meg akkor tolvaj szarka vagy ))=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 08. - 10:49:20
Válasz #39
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Végre meg van amit vártam...Összehasonlíthatunk kétféle JÓL FELKENT barnítókrémet..AZ is alapkövetelmény hogy mindkét esestben teljesen definiáltnak kell lenni .
Csakis akkor van értelme felkenni(meg eleve kiállni a színpadra ;)).Különösen a Dream Tan 1-esnél.Ha megnézzük mindkettővel jószínt lehet produkálni,azt tudnunk kell,hogy nem mindig az a kötelezően jobb,amelyik sötétebb ::)
Tehát: Dream Tan 2 vs Dream Tan 1:
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 08. - 10:54:57
Válasz #40
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bocs,azt elfelejtettem leírni,hogy a nagyonsötét színű úr a Dream Tan 2-t használta,mellete a "műanyagosabb "színt a Dream Tan 1-el érte el a versenyző...és van a 3.variáció,ami a 2.képen látható.Az a fakó színű úr is Dream Tan 2-t használt,csak kispórolta magáról és keveset vitt fel,ami látványosan negatívan befolyásolja a színpadi megjelenését. 8-}.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 08. - 11:01:51
Válasz #41
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
De olyat,mint a tegnapi eb-n talán az előző életemben láttam utoljára,mikoris visszhang voltam a tihanyi szőnyegbombázásnál anno !+"%
A verseny végén a versenyző fogta a Dream Tan 2-es tégelyt,lecsavarta a kupakját és a dobozt spakniként végighuzogatta a nyitott nyakánál a testén...
 :-Oés képzeljétek mi történt...az összes barnítókrém visszafolyt a testéről a dobozba,ráadásul úgy hogy az ember teljesen száraz volt mint a felkenés előtt Łł=.Én azt hittem rosszul látok.Szerintem már így versenyzett végig néhány versenyszezont @-o @-o
Szóval jó pap is holtig tanul.Tehát ha ügyesek vagytok és vesztek pár flakon DreamTan-t,ki tudja,lehet hogy évekig elversenyezhettek vele --)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 08. - 11:24:27
Válasz #42
Nem elérhető

BrianB


Az is lehet, hogy a fehér műanyag kupakot már elfelejtette levenni, csak a tetejét csavarta le. ;D !+"%

2008. Június 08. - 12:51:05
Válasz #43
Nem elérhető

fastor


De olyat,mint a tegnapi eb-n talán az előző életemben láttam utoljára,mikoris visszhang voltam a tihanyi szőnyegbombázásnál anno !+"%
A verseny végén a versenyző fogta a Dream Tan 2-es tégelyt,lecsavarta a kupakját és a dobozt spakniként végighuzogatta a nyitott nyakánál a testén...
 :-Oés képzeljétek mi történt...az összes barnítókrém visszafolyt a testéről a dobozba,ráadásul úgy hogy az ember teljesen száraz volt mint a felkenés előtt Łł=.Én azt hittem rosszul látok.Szerintem már így versenyzett végig néhány versenyszezont @-o @-o
Szóval jó pap is holtig tanul.Tehát ha ügyesek vagytok és vesztek pár flakon DreamTan-t,ki tudja,lehet hogy évekig elversenyezhettek vele --)
ez most komoly? :-O
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 08. - 16:02:15
Válasz #44
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Naná..ez így történt többünk szeme láttára,ugyanis az ember nem zavartatta magát,kijött a színpadszélétől pár méterre és "spaknizta" vissza a barnítókrémet a dobozba...Talán ezért masters verseny,mert ők már mindent tudnak ?:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu