2024. Május 13. - 02:45:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HUNGARIAN ELITE OPEN AND MOVE DAY FEAT. JAY CUTLER - 2008 Október 25-26 BUDAPEST  (Megtekintve 59575 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 07. - 08:04:24
Válasz #255
Nem elérhető

madinorbi


Érdekes egy csóka, az érdekest csak azért írtam, mert nem akartam káromkodni  ;D  ****:)))
monGYad má' mivel helyettesítenéd az érdekest, hagy bővüljön a mi szókincsünk is te irigy.  :D
csak okosan 8-) ;D

kétfülű hasas agyagedény...  ::)
****:)))
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 09. - 12:48:59
Válasz #256
Nem elérhető

ati75


Akiről beszélünk az írásom pillanatában be van lépve a fórumra!!!! Még van képe hozzá.... :-/- &5*

2009. Január 10. - 20:26:17
Válasz #257
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Megosztom veletek azt a levelet, amit ma kapott szerkesztőségünk email-ben. Most erre mit válaszoljak, le se merem írni az igazat :D


Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy lesz-e idén is a Move Day nevű rendezvény? Sajnos tavaly nem tudtam kimenni, mert pont akkor el kellett utaznom egy külföldi munkára, pedig szívesen találkoztam volna Jay-el. Ha vannak már tervek, hogy idén ki lesz a sztárvendég, esetleg a tavalyi győztes, jó lenne tudni, hogy biztos itthon legyek.
Ha esetleg már tudtok erről valamit, adjatok hírt a műsorban.
Nagyon jók az adások, további sok sikert! Királyok vagytok!
Üdv, Norbi

2009. Január 10. - 20:27:18
Válasz #258
Nem elérhető

George


Megosztom veletek azt a levelet, amit ma kapott szerkesztőségünk email-ben. Most erre mit válaszoljak, le se merem írni az igazat :D


Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy lesz-e idén is a Move Day nevű rendezvény? Sajnos tavaly nem tudtam kimenni, mert pont akkor el kellett utaznom egy külföldi munkára, pedig szívesen találkoztam volna Jay-el. Ha vannak már tervek, hogy idén ki lesz a sztárvendég, esetleg a tavalyi győztes, jó lenne tudni, hogy biztos itthon legyek.
Ha esetleg már tudtok erről valamit, adjatok hírt a műsorban.
Nagyon jók az adások, további sok sikert! Királyok vagytok!
Üdv, Norbi

Küldd át a Zoga válaszolba !+"%