2024. Május 13. - 04:17:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gran Prix Due Torri 2008  (Megtekintve 77458 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 12. - 15:43:26
Válasz #15
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A tavalyi +95-ös pontozólap...ahol elég egyértelmű Piotrkowicz győzelme.

2008. Szeptember 14. - 07:58:28
Válasz #16
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Érdekesség...be akartam rakni az olaszok eddigi wabba és ifbb JUNIOR nagyágyúit,de hogyismondjam.... !+"%

Ha itt elindul a tegnapi sportnap legfiatalabb testépítője...akkor bizony lesz a kintiek részéről egy nagy  :-O

2008. Szeptember 21. - 13:46:36
Válasz #17
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-< Signore e signori!

Egy felettébb érdekes témakörhöz érkeztünk és többen írtak már nekem ezügyben.
Sasa mint profi buszfelelős aszthiszem kivitelezhetőnek tartja a dolgot.

Gyakorlatilag egy kisbusszal (vagy igény szerint nagyobb busszal mennénk Modenába). Perpillanat 12 személy jönne busszal. ...+ páran már jelezték hogy ők is. Tehát szerintem olyan 15 főnél tarthatunk.

A kérdés: KI AZ AKI JÖNNI SZERETNE KI MODENÁBA A VERSENYRE NÉZŐKÉNT?

A kiadása egy privát embernek kb:
180 euro kb 45 ezer forint lenne a két nap szállásal (+reggeli),utiköltséggel,belépővel....welcome drinkkel  ;D

Azok írjanak ide a topicba akik ezt biztosra vállalnák és nem egy "lehet" vagy "talán" ,"asszem" lenne nekünk a biztosíték.
Szombat vasárnap vagyunk oda...és hétfőn délután érkezünk haza.

2008. Szeptember 25. - 19:26:27
Válasz #18
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Eddig nem sokan jelentkeztek.  :-\ ...mert ha senki akkor október elején bezár a bazár.

...apropó Daniele Seccarecci üdvözletét küldi mindenkinek!  #:-) ...hisz magát perpillanat olasz-magyarnak vallja.  @:-)

2008. Szeptember 26. - 17:08:40
Válasz #19
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kedves versenyzők.

Nevezését az alábbi versenyzőknek adom le szállásigényükkel együtt (sokan félreértik a szándékomat én nem szeretnék csapatvezető vagy ilyesmi lenni csak a szűk baráti körnek akartam egy kis segítséget nyújtani):

Gróf Brigitta
Lantos Johnny
Tóth Dániel
Bognár Gergő


A többi versenyzőnek pedig segítséget nyújtok az alábbi módon hogy a csatolt nevezési lapot segítek kitölteni és onnantól már csak a megadott faxszámra kell átfaxolni. A szállásigényt szintén a nevezési lapon található telszámon kell rendezni. Mindezt legkésőbb november 15-ig. Beszélnek angolul és olaszul. A magyart most tanulják.  ;D

Cognome: vezetéknév
Nome: keresztnév
Nato a: születési hely ország,város   il:születési dátum
Indirizzo: postai cím
Commune: város
Provincia: megye
Codice Fiscale: útlevél vagy igazolvány szám
Categoria: kategória

Firma del dichiarante: aláírás

Ahol kéri az ország adatot ott célszerű beírni hogy „Ungheria” csak hogy tudják nem zimbabvéból jövünk.

2008. Október 06. - 15:40:11
Válasz #20
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A kisember Alessandro Savi megnyerte tegnapelőtt a NABBA Universe versenyt a profi szekcióban.

2008. Október 07. - 20:42:31
Válasz #21
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...kis kiegészítésképp Alessandro Savihoz a NABBA Vb-t 153 centis magasság mellett 100,4 kilóval mérlegelt.  :-O !+"%

Kialakult a 2T versenyen induló nagyágyúk névsora:

Gróf Brigi
Lantos Johnny
Tóth Dani
Bognár Gergő
Barna Robi

2008. Október 10. - 19:58:48
Válasz #22
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Alessandro Savi valszeg a +95-be fog kerülni a 2T versenyen,tehát Tóth Dani és Barna Robi fog fölémagasodni.  ;D Tavaly csak 94.5 kiló volt Savi.

2008. Október 11. - 16:13:41
Válasz #23
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szerintem Ő még nincs kész és ha pengésít,nov.30-ra lejön 95 kg-ba.Addig még rengeteg az idő egy ilyen komoly formára
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Október 11. - 17:03:17
Válasz #24
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Duccio Squerri a 2T versenyen valszeg szintén -95-ben megy. Duccio az olasz NAC vezetője. Tavaly óta sokat fejlődött de a mostani formáját majd látjuk hamarabb is hiszen a Battle of Giants-on is indul nov 8.-án.


2008. Október 13. - 15:58:26
Válasz #25
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nokérem kialakult az indulók névsora. A nevezések leadva. A szállás már szóban lefoglalva...de KP-val megerősítve a hét közepén lesz.

Az indulók:

Gróf Brigi / fitness
Lantos Johnny / -95kg
Tóth Dani  / +95kg
Bognár Gergő  / junior
Barna Robi  / +95kg

Összesen egy 20 fős stáb megy ki a versenyre. A szállás a Palapaninihöz legközelebb eső hotelt választottam mert árban és minőségben is megfelel az elvárásoknak.
Ez a Hotel Astor lesz. http://www.hotelastormodena.com/index.html

A csatolt képen a verseny helyszínét egy zöld nyíl jelöli...a betűk pedig a környezetében található hotelek. Mi a "B" betű vagyunk.  ****:)))))) ;D

Ezeket a dolgokat pedig azért érdemes hamar intézni mert később előfordulhat hogy nem lesz annyi hely a szállodában mint szeretnénk...és akkor bizony mindenki máshová kerülne alukálni és szerintem ennél szarabb áron. Így egyben marad a csapat...és a szállás is másfél kilométerre van a tetthelyszíntől.

2008. Október 13. - 16:02:57
Válasz #26
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ha minden jól alakul a gyurma stáb is forgat   ***))) ;D

2008. Október 13. - 16:08:18
Válasz #27
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ha minden jól alakul a gyurma stáb is forgat   ***))) ;D

Igen az imént hallottam ezért is várok még két napot...hogy bővül-e a csapat két fővel. Én már megelőlegeztem...mert elvileg 17 az összlétszám...de tudok még kettő szenzációs emberről akik holnaputánig legkésőbb választ (és pénzt  ;D) adnak.  ***)))

2008. Október 13. - 16:30:39
Válasz #28
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A "kisnagyembernek" jól megy most a szekere.

2008. Október 24. - 19:26:18
Válasz #29
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mi ott leszünk és egy jó kis beszámolót készítünk a versenyről és a versenyzőkről @:-)